Аноним_1545• 10 марта 2019

Почему вы будете голосовать за Порошенка?

Что он хорошего сделал за 5 лет своей работы?
coch100• 10 марта 2019
Ответ дляvdfs
Так аргумент реальный ’Враг моего врага - мой друг’. Или вы себе выбрать хотите союзника врага?
Нет, я хочу выбрать президента для своей страны, а не друга себе, это несколько разные вещи.

Галинка-малинка• 10 марта 2019
Ответ дляKsu160576
Поцілуйтесь тут ще
КузнецOFF• 10 марта 2019
Ответ дляГалинка-малинка
Поцілуйтесь тут ще
Відверніться тоді!
Галинка-малинка• 10 марта 2019
Ответ дляКузнецOFF
Відверніться тоді!
Відвернулась, давайте))
vdfs• 10 марта 2019
Ответ дляcoch100
Назовите ваш выбор
Lia-Lia1• 10 марта 2019
Pоlitico: Чому Захід знову підтримує Порошенка
Західні столиці приходять до розуміння: Порошенко — лідер, чиї повільні темпи реформ часом розбивали їх надії на швидкі зміни, тепер є їх найкращим і єдиним шансом втримати Україну від дрейфу назад в російську орбіту впливу.
Про це йдеться в статті ’Why the West loves Poroshenko again’ в міжнародному виданні ’Роlitico’.
Президент Петро Порошенко не був ідейним мислителем і обличчям майбутньої України. Але тепер він виглядає як остання надія.
З наближенням дати президентських виборів, 31 березня, Росія активізувала свої зусилля для впливу на президентські перегони. Недавнє повідомлення розвідувальних служб США показало, що Кремль прагне використовувати «ряд інструментів», щоб «скористатися крихким становищем економіки Києва, широко поширеною корупцією, кібервразливістю та громадським невдоволенням».
Мета? Поразка Порошенка і приведення до влади менш антиросійського уряду.
В результаті іноземні дипломати та західні столиці приходять до іронічного розуміння: Порошенко, лідер, чиї повільні темпи реформ часом розбивали їх надії на швидкі зміни, тепер є їх найкращим і єдиним шансом втримати Україну від дрейфу назад в російську орбіту впливу.
Важливо розуміти глибоке бажання Путіна відновити вплив на Україну.
Для президента Росії, Володимира Путіна, не так важливо, хто переможе на виборах, головне щоб це був не Порошенко.
Перемога будь-якого з двох інших лідерів — політично недосвідченого коміка Володимира Зеленського або лівого політичного ветерана Юлії Тимошенко, чия політика може розірвати відносини України з Міжнародним валютним фондом і таким чином може привести до дестабілізації ситуації в країні, відкриють Путіну більше можливостей для впливу на Україну.
Головний мотив Путіна полягає не стільки в тому, щоб обрати дружнього Кремлю президента, а в тому, щоб зовсім ясно дати зрозуміти будь-якому майбутньому президенту України, що відмова йти на поступки Кремля призведе до політичної загибелі.
Причини спроб Кремля зірвати кампанію Порошенко також глибоко особисті.
Коли Порошенко прийшов до влади п´ять років тому, він позиціонував себе як прагматичного кандидата на користь миру. Через свій бізнес і багатство він також мав репутацію прагматичного політика, який був відкритий для укладення угод. Путін, ймовірно, думав, що ділові інтереси Порошенка в Росії змусять його піти на компроміс.
Замість цього український президент був грізним противником: Порошенко використовував свою дипломатичну майстерність, щоб заручитися широкою підтримкою на Заході для великих економічних санкцій проти Росії.
Усередині країни Порошенко знизив вплив Росії на культуру, заборонивши російські телеканали та соціальні мережі, а також почав заохочувати використання української мови в засобах масової інформації та в школах. Він також успішно лобіював створення незалежної української православної церкви — релігійний розкол, який завдав серйозного удару історичним претензіям Москви на Київ, буде коштувати російській церкві мільйони доларів в церковній власності, а також значно послабить вплив її ’м´якої сили’ на Україну.
А також українському лідеру вдалося переконати Сполучені Штати надати Україні летальну оборонну зброю, він відновив українську військову промисловість і створив величезну українську військову силу.
Все це — невралгічні проблеми для Путіна, який очікував, що Україна загрузне під впливом агресії й дестабілізації ситуації з боку Росії, і він не може засвоїти думка про те, що Порошенко може виграти ще один термін.
З початку сезону виборчої кампанії Росія використовувала сотні мільйонів доларів, намагаючись вплинути на вибори в Україні та зірвати їх, говорить Служба Безпеки України.
Кремль прагне підвищити політичну температуру, розвиваючи міжетнічний і міжконфесійний конфлікт і зображуючи Порошенка безпорадним лідером, який не може підтримувати порядок.
Він також посилив кібератаки проти українських чиновників та Центральної виборчої комісії України, які він завдає щодня, а іноді й щогодини, а також проводить свою кампанію дезінформації в соціальних мережах.
Злив даних з невідомого джерела, випущений минулого місяця українською антикорупційною організацією яка фінансується Заходом і яка звинувачує в порушеннях партнерів з боку Порошенка, також залишає відкритою можливість того, що дані могли бути підроблені росіянами або дружніми до Росії країнами.
Кремль також закладає основу для антипорошенківсьокої кампанії, розширюючи можливості лояльних щодо Кремля бізнесменів і політиків за допомогою привабливих угод і доступу на ринки.
coch100• 10 марта 2019
Ответ дляvdfs
Назовите ваш выбор
А вам зачем? Это мой выбор.
coch100• 10 марта 2019
Ответ дляЭлектричка
Вы бы не могли просто давать ссылку на газету и краткое содержание, ну такие полотенца читать....
Сухогруз• 10 марта 2019
за Вилкула буду

Мч• 10 марта 2019
Ответ дляcoch100
Отбеливает репутацию пороха. Чистой воды бот, можете не обращать внимание.
vdfs• 10 марта 2019
Ответ дляcoch100
А вам зачем? Это мой выбор.
Понять вы за моего врага или против него? Мой выбор Порох - почти все ваши клиенты против него, но альтернативу ему или ваш выбор от вас я не услышал.
Думаю справедливо будет
vdfs• 10 марта 2019
Комменты а не клиенты, т9
Lia-Lia1• 10 марта 2019
Окупація мізків

Прихильники вілкула, бойка, зеленського, тимошенко та інших пАлковників хочуть обрати для нас губернатора малоросії, а не президента України.

В Україні відбулося вже дві революції проєвропейського спрямування. Одну з цих революцій у 2010р зрадили малороси, проголосувавши за проросійського янукОВОЧА, який намагався змінити курс.

Всі ці 5років відбуваються потуги, дискредитувати проєвропейську владу, яка сформувалася внаслідок Євромайдану (Революції Гідності). Вата, на жаль, вона в голові не розкладається. Це і є причина того, чому ми ходимо по колу.
Lia-Lia1• 10 марта 2019
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
А я думаю вы - бот.
coch100• 10 марта 2019
Ответ дляvdfs
Думаю справедливо будет
Какие мои клиенты?не пугайте меня. Я вам скажу, что я точно против действующего гаранта, хоть сегодня и увидела его в новом амплуа, но это не растопило мое сердце)
coch100• 10 марта 2019
Ответ дляvdfs
Комменты а не клиенты, т9
А теперь понятно)
Lia-Lia1• 10 марта 2019
Ответ дляcoch100
Вы и по ссылке читать не будете. ПАтАмуША многА букАФ
Мч• 10 марта 2019
Ответ дляЭлектричка
А я думаю вы - бот.
Ну как бы я пишу то, что думаю. У вас текст копи-паст с неизвестных источников с явным намерением отбелить репутацию.
coch100• 10 марта 2019
Ответ дляЭлектричка
Да прочитала уже, не переживайте за меня так, я справлюсь)

Галинка-малинка• 10 марта 2019
Ответ дляЭлектричка
Окупація мізків

Так жаль що не старались, коли писали. Написано немодно, пильно!!!!! Як порохи струсили з газети. Ну що ж люди не хочуть працювати і думати, що , не знають, що слова також виходять з моди, є цикл їх існування? От рука- ліцо. Хто це писав? Хто позорить вибори президента????????
Галинка-малинка• 10 марта 2019
Ответ дляЭлектричка
Окупація мізків

AlenaG• 10 марта 2019
Ответ дляМама девчонок
Почему я буду голосовать за Порошенко:

Ни одна страна в мире не делала того, что делает Украина в эти пять лет, а именно - проводит комплексные! (т.е. не только экономические, а и - военные, госуправления, дерегуляции бизнеса и деолигархизации, реформы образования, пенсионной и судебной систем, идеологии и тд) реформы, одновременно ведя горячую войну на востоке и гибридную войну на других фронтах (дипломатическом, экономическом, информационном и тд) на всей территории.
Ни одна страна в мире не достигала такого прогресса в проведении комплексных реформ и не добивалась таких экономических результатов в подобном положении и при подобных условиях.
Ни одна страна в мире. Никогда в истории.
Далее.
Эти пять лет - это пик и эпицентр многовековой войны Украины за независимость от России. Только в контексте многовековой войны за независимость должны рассматриваться эти пять лет. И впервые! в истории Украина приблизилась к тому, чтобы победить наконец-то в этой войне и стать де-факто независимой от России страной.
Эти две вещи - беспрецедентные реформы в условиях войны и пик многовековой войны за независимость - должны были доноситься из каждого утюга, микроволновки и розетки. Это должно было быть на всех билбордах всех украинских городов все эти пять лет. Люди так устроены - им нужно объяснять и напоминать. Это важно.
Удалено администрацией...
Lia-Lia1• 10 марта 2019
Галинка-малинка• 10 марта 2019
Ответ дляAlenaG
Удалено администрацией...
Це вони копіюють? Я думала це вони самі такі розумні... За копіями я на фейсбук сходити тоже можу , там хмарами різного лайна. Дожили, вже лінь людям писати, копіюють подсознаніє непоймикого з непоймияких причин. Чи великі авторитети то? Мені не поняти, не поняти цього скучного діла.
Lia-Lia1• 10 марта 2019
Удалено администрацией...
Мч• 10 марта 2019
Ответ дляvdfs
Вы сказали что были условия для безвиза - а видео скидываете об ассоциации?
Майдан начался из-за ассоциации в евроинтеграцию, раскрутили это тематику. И представители власти, которые участвовали в майдане и зазывали людей, таки пошли и выполнили условия на повышение тарифов и прочее, в ущерб экономике страны и благосостоянию людей.
Лиска-Алиска• 10 марта 2019
Ответ дляДа Щас же
Бо він луччій, як можна питатися елементарного
А вы хоть один учебник видели...?
vdfs• 10 марта 2019
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Вы поняли что привязали к безвизу условия которые безвиза вообще не касались и этим распространяете дезинформацию?
Betelgeise• 10 марта 2019
Лучший аргумент против демократии – пятиминутная беседа со средним избирателем (сэр Уинстон Черчилль).
Мч• 10 марта 2019
Ответ дляvdfs
Все началось с евроинтеграции.
Людям на майдане в голову вбивали безвиз.
Безвиз, это возможное следствие после подписания ассоциации.
И да, Порох додавил евросоюз, чтоб выдали безвиз, об этом спорить не буду...но условия, так сказать реформы, для этого делали, и по несколько раз за один и тот же закон голосовали, пока не примут..
Если вам не лень, то в интернете достаточно информации.