Аноним_1545• 10 марта 2019
Почему вы будете голосовать за Порошенка?
Что он хорошего сделал за 5 лет своей работы?
Ответ дляКузнецOFF
А, так Вы не ’пан’, а ’господин’ запоребриканец?
Что ж Вы так на ровном месте то палитесь!
В Украине, в отличии от Рабских Вымиратов, очень активно проводились и проводятся меры по экономному использованию невосполнимых ресурсов. В частности это касается вопроса утепления старых домов и применение энергосберегающих материалов при постройке новых строений.
Ай! Такая мелочь, а ’господин’ не учёл!
’Майдан-майдан!’ (с)
Ай! Такая мелочь, а ’господин’ не учёл!
’Майдан-майдан!’ (с)
Серьезно? Я как не в украине живу -у нас это делают за свой счет, да и то у кого есть деньги на это
Галинка-малинка• 10 марта 2019
Ответ дляcoch100
Я також утеплювала стіни квартири своїм коштом, розцінки можу сказати- метр квадратний 200 грн матеріали, плюс 200 грн робота хлопців. А кілька років назад міняла вікна, рішила теплим кредитом скористатися і зразу віддати, тіпа зекономила. Порахувала, і виявилось, що якщо я навіть наст. Дня віддаю всю суму кредиту, я встряю все одно на комісійні банку близько 700 грн. Смішно було))) Всі утеплюються самі, ніхто не помагає.
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Так, ты чего оскорбляешь??? Если тебе чем-то не доходит изложенная информация, так это же твое восприятие.
Ещё раз напишу, человек видит то, что хочет видеть.
’А надо ли был безвиз на таких условиях???’
Можно список условий для безвиза а не для ассоциации???
i.ne.govori• 10 марта 2019
Ответ дляГалинка-малинка
А мені чось здалось, що Росії пофіг хто буде президентом. Вона роби вигляд, шо ті більше подобаютьчя, а ті менше... Але, товариші, виглядає це як імітація, сорі. В´яло, дуже в´яло вони шось чешуть. Але їм пофіг, до лампочки, начхати, плювати. Їм шо Порошенко, шо Холоденко. І того мені обідно, шо Петро Олексіювич стільки роботи зробив, а вони якось не реагують, як мали би.
То Вы не всё знаете. Там выше девочка всю правду скопипастила.
Если выберут Порошенко, то Путина уберут его же спецслужбы. Так что сейчас все, и Путин и его приближенные, ’тримтять’ при слове ’Порошенко’.
Ответ дляcoch100
Естественно. За счёт выгодополучателя и проводится. А кто должен, сосед что ли?
Кто не хочет широким жестом улицу отапливать, тот и делает.
А как Вы хотели? Ездить типа на грузовике, а заправлять топливом, как малолитражку? Так не бывает. Халява закончилась.
Ответ дляvdfs
Не беси.
Безвиз - это только один из результатов ассоциации, с условиями которых вы можете самостоятельно ознакомиться.
Мой текст -безвиз на таких условиях, это как раз и подразумевает условия ассоциации, без которых безвиз был невозможен.
И безвиз- это был аргумент, чего вышли на Майдан.
Достаточно раздевал или до сих пор неудовлетворены???
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Так ты первый начал. Отмотай пару страниц и посмотри историю сообщений, кто начал хамить.
Так что: ’Чья бы мычала?’ (с)
Галинка-малинка• 11 марта 2019
Ответ дляi.ne.govori
ну тою правдою лиш компроментуют гаранта нашого, тіпа він звір якийсь. Він дипломат в душі, а значить, красиво і достойно все обстряпає, так що Путін обзавидується. А по тому допису виглядає все так, тіпа у Путіна і в Порошенка единий центр управління, який виставив на змагання двох роботів та й споглядає.

короче, це якась заказуха, щоб обгімнякати нашого призидента. Бо то шо написане, на голову не налазить. А кому налізло, лікуваться треба, і слухати Петра Олексіювича і своє серце, а не це НЛО _інфо.

Галинка-малинка• 11 марта 2019
Ответ дляКузнецOFF
Хіба була халява? Я такого не припомню.
Ответ дляКузнецOFF
Чугунная логика!
Ответ дляГалинка-малинка
Хіба була халява? Я такого не припомню.
Так то халявщики пишуть зазвичай, кому на шару квартири за ’совка’ впали. То вони й плачуть, що держава має їм ремонти робити ’пожиттєво’, обслуговувати комунікації. При цьому, ’хатинку’ часто приватизувати ’на шару’ вони побігли, а те, що й глядіти ту хатинку треба власним коштом - ’забули’.
Лиска-Алиска• 11 марта 2019
Ответ дляГалинка-малинка

Да не сердце нужно слушать,а мозги включать..и анализировать..
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Не беси.
1. Безвиз - один из многих результатов ассоциации, но по вашим словам условия для ассоциации все были для безвиза... Не строится что-то ваша причинно-следственная связь
2. Аргумент майдана был неподписание ассоциации с ЕС ( а не безвиз как вы говорите)
Ответ дляvdfs
Вы перекручиваете слова и фразы. Не занимайтесь ерундой. Это глупо.
i.ne.govori• 11 марта 2019
Ответ дляГалинка-малинка

Галинка-малинка• 11 марта 2019
Ответ дляКузнецOFF
Ви знаєте, вони наглядають, бо в тарифах жкх вписано багато пунктів, що стосується обслуговування. В моему місті це і чистка вентиляцій, і прибирання під,їзду, на ремонт під´їзда ставали в чергу, достоялись, того що є відрахування на кап. ремонти. Дах над будинком 5 єтажкою зроблено коштом міськради,.але то депутати продавили. Ми всі платимо і завжди платили за послуги, просто не дуже внікаємо в це . Із за цього нам намагаються їх недодати. Але є в мене 2 дім, там осбб, але відрахувань на капремонт не проводять. То коли прийде час дах переробояти, там ні копійки. Але тоді з кишені дістаєш і робиш все одно.
Лиска-Алиска• 11 марта 2019
Ответ дляvdfs
Удалено администрацией...
Галинка-малинка• 11 марта 2019
Ответ дляЛиска-Алиска
Добре, мізки. Це ще краще.