ПесиКот• 12 марта 2019
НУШ чи Інтелект?
Що краще обирати для дитини. Напрямок куди вона (дівчинка) буде ідти ще не знаю. Вона і розумна і красива ))) тобто і природничі напрямки може обирати, так як цікавиться тим, чк влаштований світ, так і художні, так як гарно малює, танцює, співає.
Куди краще віддавати? В чому різниця?
Дякую.
Куди краще віддавати? В чому різниця?
Дякую.
Нуждаюсь в общении• 12 марта 2019
Інтелект розроблено для дітей з підвищеними освітніми потребами. Він добре підійде дитині, яка любить сам процесс навчання, та ще до школи набула гарних навичок читання та вміє вирішувати логічні завдання
Нуждаюсь в общении• 12 марта 2019
НУШ розроблений для тих хто дійсно починає перший клас з нуля, але тим не менш він не є легкою програмою.
Ms. Iphone• 12 марта 2019
Я закінчувала Інтелект. Скажу однозначно- там дуже нелегко. Але базу там дають чудову,особливо англійську(навіть в фізматі)
Аноним Секретарь• 12 марта 2019
Ответ дляНуждаюсь в общении
А Росток?
Нуждаюсь в общении• 12 марта 2019
Ответ дляАноним Секретарь
А Росток?
Це для дітей з математичним складом, також бажана дошкільна підготовка
Нуждаюсь в общении• 12 марта 2019
Ответ дляМалая еще та
А разве сейчас не везде программа нуш?
Ні, школа сама може обирати програми
Сегодня на диете• 12 марта 2019
Ребенок пошел в Интеллект в прошлом году,ему очень нравится. Нагрузка больше, чем у НУШ. И ДЗ есть и нагрузки по ин.яз. выше. Если решитесь в Интеллект, то подтяните чтение.
Русалка на ветвях• 12 марта 2019
Без різниці. Кінцевий результат все одно залежатиме від рівня вчителів і від здібності дитини. В останніх класах буде можливість ’налягти’ на певні предмети, які дитині будут потрібні і цікаві в майбутньому
Я вся ваша• 12 марта 2019
А где можно увидеть список школ где есть классы , работающие по программе инткллект? Интересует Киев? Спс
Нуждаюсь в общении• 12 марта 2019
Ответ дляЯ вся ваша
На сайті кожної школи вже є інформація про вчителів, що набирають першачків, а також про програми, які вони ведуть.
Аноним_1567• 12 марта 2019
З якого віку віддаєтe по програмі Інтeлeкт?
Нам у вeрeсні будe 6.2 вагаюся чи цього року віддавати чи чeрeз рік
Нуждаюсь в общении• 12 марта 2019
Ответ дляАноним_1567
Старша пішла в 7, 2, меншу плануємо в 6,4 . Нажаль зараз у школах заборонили тестування, тому доводиться самостійно шукати спеціалістів для визначення готовності.
Аноним_1567• 12 марта 2019
Ответ дляНуждаюсь в общении
ВВАЖАЄтe, що старшу віддали надто пізно? Чому моодшу ранішe вирішили віддати, якщо нe сeкрeт?
Аноним_1497• 12 марта 2019
Ответ дляMs. Iphone
цікаво, як ви могли закінчувати за програмою Інтелект, якщо зараз 7 кл тільки вчиться - це ті, хто почав її з нуля в перший рік її грифування?
Нуждаюсь в общении• 12 марта 2019
Ответ дляАноним_1567
Ні, старша пішла саме так як треба. А молодша з дуже високими освітніми потребами і підготовкою, навіть була ідея одразу до 2 класу, але поки хочемо подивитися як все піде. До тогож програма ІУ для мене вже знайома, тому і не так страшно)
Ms. Iphone• 12 марта 2019
Ответ дляАноним_1497
Я вчилась там з 8го класу,до того звичайна середня школа.
Судячи з усього, не зовсім вірно зрозуміла питання автора, однак у мене тоді стояло питання йти на лінгвістику чи в ’технарі’.
Мексиканочка• 12 марта 2019
Ответ дляMs. Iphone
Каким образом?)) Интеллекту 8 лет))
Если ребенок способный, илите в Интеллект, перевестись в НУШ никогда не поздно.