Звездолётчица• 19 марта 2019

Ахатінів в добрі руки

Можливо комусь потрібні ахатіни(5 равликів).Невибагливі в утриманні і чудові безкоштовні масажисти.Равлики середнього розміру.Київ,Лісовий масив,самовивіз.
Анна1984• 19 марта 2019
Это их слизь используют для маски, для лица?

автор Звездолётчица • 19 марта 2019
Да.
Анна1984• 19 марта 2019
Можно забрать в Субботу? Напишите пожалуйста в личные сообщения.
Трынди-брынди• 19 марта 2019
Маю одного равлика, можливо йому сумно! Взяла б ще пару!( Мешкаю на Троєщині)
автор Звездолётчица • 19 марта 2019
Ответ дляТрынди-брынди
Можемо віддати 4 равлика,або по домовленості.
Трынди-брынди• 19 марта 2019
Ответ дляMs. Dolly
На жаль, територія дозволяє взяти лише два, адже є ще тварини.
автор Звездолётчица • 19 марта 2019
Ответ дляТрынди-брынди
Беріть два.
Единорог_помог• 20 марта 2019
Раджу уточнити різновиди, деякі їх види несумісні, і разом їм буває погано. Внизу сторінки за посиланням таблиця сумістності: http://ahatiny.ru/8-populyarnyh-vidov-ahatinov-dly...