Уходя дверю не хлопать• 22 марта 2019
Вова, Петя, или Юля
Вот в чем вопрос...
Других кандидатов рассматривать нет смысла т.к. во второй тур они не пройдут.
Проголосуем? ;)
Результат:
вже голосів:
1305 (53.31%)
Вова
732 (29.9%)
Петя
411 (16.79%)
Юля
_Yaroslava• 22 марта 2019
Ответ дляДробот И.
що це означає ’армія’ в досягненнях? це що за досягнення, взяли 1,5% з працюючих та пускають на якісь рюкзаки авакова, закупку запчастин в три дорога при цьому вся армія тримається на волнтерах. в чому заслуга? а томас? нащо він мені? чого президент цим займається і тичуть мені цей томос вже кілька місяців. а безвіз? ви справді вважаєте що він збільшив кількість туристів??
Армія і волонтери - це було в 2014 році, коли ми були голі і босі. Волонтери і зараз допомагають, так, але їх доля мізерна в порівнянні з потребами армії. Зброя, одяг, зарплати. Невже ви думаєте, що мільйярди гривень, як потрібні на озброєння здатні забезпечити волонтери. Яким чином. Ще ліки і їжа якось можливо. Не раз вже тут писала про діючий фонд Петра Порошенка, звідки за останні роки на армію спрямовано сотні мільйонів гривень Чому не готові це бачити?????
Томос - це питання національної безпеки, в першу чергу.
vasilinavasilevskay• 22 марта 2019
Ответ для_Yaroslava
те що ворог внутрі України - це факт. Але хибно думати, що це Порошенко. Жоден з його попередників не зробив для держави по великому рахунку нічого, окрім власного збагачення.
Почему же только порошенко. Не только. Вон у него сколько родственников и ставленников у власти. А многие и со времен януковича сохранились
Галинка-малинка• 22 марта 2019
Ответ дляFresh
що я молола? я про табори написала і газ. якщо в когось уява велика то не мої проблеми
Лиш людей оскорбляти своїми промовами і вказувати де чиє місце, ось ваші проблеми. В табір самі збирайтесь, покажіть своїм прикладом, як треба жити. На вас подивимся і самі собі рішимо, в таборі жити чи на своїй землі. Яка наглість! Ще вважаєте , що маєте право про це рота розкривати! Ми на своїй землі живем, а не на вашій особистій, щоб вашої думки питати, що робити. Середньовіччя якесь.
_Yaroslava• 22 марта 2019
Ответ дляДробот И.
ще російськомовні та не здатні ненавидіти росію, от хто дійсно заважає. вата ота з совковим менталітетом
вата - це в людей в мізках, а мова - це привід для росії постійно тероризувати наше суспільство. Ми народжені в совку і тому багато людей залишились російськомовними, але далеко не завжди це вата.
Ответ дляfibinika
’а Сережа молодец!’... извините, вырвалось. кого наказали? или у нас все святые? тогда сми нам все время врут: не вырубают у нас леса, не копают янтарь, не горят склады и тд это, наверное, в рашке все происходит. знаете, немного смешно. яценюк был премьером , его сняли(или сам просто в отпуск уехал?). теперь опять на бигбортах, опять у власти. то есть - чист и не виновен. где стена? и таких вопросов очень много к власти. то есть у нас все таки в 2014 просто перестановка власти? они как были, так и остались и продолжают разворовывать страну. я не права?
правы, минимум ответственности, потому что есть железное алиби- война.
Ответ дляГалинка-малинка
про який табір ви говорите? про табір не мої слова були. перечитайте.
_Yaroslava• 22 марта 2019
Ответ дляvasilinavasilevskay
Знаєте, кожний президент ставить Своїх людей на посади. Але хіба можна поручитися за кожного з них. У мене теж є родичі, але я уявлення не маю про рівень їхньої порядності і точно не можу вам гарантувати. Те що хтось замішаний у схемах, ще не означає, що до цього причетний гарант. Але всім так дуже зручно думати...
Галинка-малинка• 22 марта 2019
Ответ дляFresh
А ви що пропонуєте? Яким чином по шапці мали давати тим, хто не такий як треба, але при цьому громадянин України? Про шапки то точно ваші слова! Не мали ж ви зимні шапки відбирати в них, ні? А що ж тоді?
Ответ дляГалинка-малинка
Нема слів, нема слів. А престиж на міжнародній арені вам тоже нікуда не вперся?А повага до країни? А то шо ми можем 3 місяці шусть- працюєш в Італії, бабці якісь помагаєш,чи миєш вікна, а потім приїхала і єври в Україні тратиш, робиш вливання в економіку., Потім знов в Італію чи ше кудись. А то шо навіть сонце яскравіше світить, ви не помітили? Все в вас в чорних тонах, лиш негатив! Я не годна з вас!
Вы это сейчас серьёзно???
Почему я, человек с высшим образованием, должна ехать в Италию, бросать свою семью на заработки, где за мытье окон мне заплатят больше, чем в родной стране по специальности???
Это действительно, жити по - новому
Ответ дляГалинка-малинка
Як ви пишите, що та жіночка Fresh ,таке молола, я в шоці! Ви ж цього не пропонували! А та кліпає оком і таке пише, це ж на голову не налазе! І мене штрикає вечно своїм суглобом, а от воно що, їй треба щоб всі були однакові, як вівці. А лишніх в табір! Я ще не бачила таких, щоб сміливо це заявляли, ще й жуйки при цьому жували! Спасибі що написали, буду знати, що ´ чужі´ серед нас!
ОЙ,
, никогда такого не было и вот опять!
Таборами лякали якраз російськомовні в період 2014-15 років, коли йшла мова про переселенців, ніби їх будуть ппопускати через табори. Саме вони постили цю муть, що ні на яку голову не налазить.
То фільтраційці табори їм ввижалися, то концентраційці. І навіть адреси наводили.
’Я ще не бачила такиХ....’ де Ви до сьогодні мешкали?
, никогда такого не было и вот опять! Таборами лякали якраз російськомовні в період 2014-15 років, коли йшла мова про переселенців, ніби їх будуть ппопускати через табори. Саме вони постили цю муть, що ні на яку голову не налазить.
Ответ дляFresh
я навіть не знаю хто ви і нікого тут не запам’ятовую,а ви слідкуєте?
і неадекват це ви, бо про гназ писати це вже взагалі
не треба викручуватися.
Ви написали, що незадоволені що влада не надавала по шапці таким як автор посту на який ви відповідали.
Нащо мені слідкувати за вами -ваша відповідь достить обємно вас характеризує. Не треба мені тут писати про неадекват щодо газу - це приклад з історії того, як винищували ’не таких’
І я так розумію стурбував вас лише газ? Тобто з таборами ви ок?
Ответ дляГалинка-малинка
те що не покарали виних у смерті тих хто загинув на майдані, за те що не карають за прпаганду руськага міра, державну зраду.
Ответ для_Yaroslava
у томоса і нацбезпеки спільного нічого, до речі, скільки церков вже признало українську автокефальну?
війна - це вигода, і цією вигодою верхівка вміло користуючи , відмиіваючи кошти і маюче залізобетонну відмазку чому ми так погано живемо.
фонд порошенко - це ніщо, це якісь гроші, які надійшли невідомо звідки і спрямовані невідомо куди.
вам подобається По, голосуйте, я не бачу гіршого варіанту ніж він, бо йому вигідна кров і прийшов ві на крові і не важливо скілько він грошей пожертвує, заробе він набагато більше
Ответ дляvasilinavasilevskay
Как как. К стене и расстрелять. Или сбу натравить. Или преследовать так как Черновила преследовали. Ничего нового изобретать не нужно. Нужно вспомнить как это было с инакомыслящими в 40-х годах прошлого столетия
Изните, если будет грубо. Но (при всем уважении):
ДА КОМУ ВЫ НУЖНЫ со своим якобы инакомыслием.
Это ж надо какое ЧСВ
Ответ дляTerramiss
не треба викручуватися.
я і не відмовляюсь від своїх слів, бо гідра бистро голову підняла, і вже всі забули як Рибаку на сході живіт вспороли за український прапор. Я за те щоб судили всю наволоч руськага міра.
Але табори і газ це ваші слова, тільки хворі таке можуть перопонувати
_Yaroslava• 22 марта 2019
Ответ дляfibinika
Проблема в тому, що будь яку провину треба довести. Це я про те, що все, що розкрадається - відбувається під потужним прикриттям і імена реальних злочинців сховані і ніде не фігурують.
Я живу на Волині, тут руки коломойського хазяйнують по повній. При тому що головний бурштинщик втік за кордон і чекає зміни влади.
vasilinavasilevskay• 22 марта 2019
Ответ дляTerramiss
Удалено администрацией...
За это и стыдно сейчас. Не скажу, что целиком поддерживала майдан, но вступала в полемику...доказывала....смеялась и считала идиотами тех, кто рассказывал ужасы о притеснениях языка, факельных шествиях и распятых младенцах. А ведь не прошло и 5 лет как все это и не таким смешным и нереальным кажется.
Галинка-малинка• 22 марта 2019
Ответ дляMetelitsa
ОЙ,
, никогда такого не было и вот опять!
Мешкаю там, де і все життя, на Буковині. Про табори це просто дно дніще. Ті уроди як розпускали туман про табори для переселенців, то й нашим треба уподобитись? Який сором мені даже читати таке! Люди геть сказилися!
i.ne.govori• 22 марта 2019
Ответ дляMetelitsa
а в зоне ООС гибнут не потому, что так захотели они, а потому, что некто по фамилии Пу отдал приказ своим ихтамнетам убивать тех, кто защищает свои законные земли.
В зоне ООС гибнут потому что кое-кто оказался не в состоянии закончить кое-что, как обещал. А еще этот кое-кто не в состоянии договориться мирно или отвоевать свою собственную землю на своей собственной земле силой. Уже 5 лет. И еще хз сколько лет.
Очевидно у кое-кого есть веские причины не заканчивать кое-что. Иных причин быть настолько не эффективным в этом вопросе я не вижу.
Представьте на минутку, что бы Украина залезла в Россию и начала там что-то шуровать. В какой-нить Белгородской области. За сколько бы дней Украина вылетела из России со свистом? 1-2-3 макс неделя. А тут 5 лет и армия вроде самая передовая в Европе и супероснащенная, и конца и края не видно.
Ответ дляFresh
Удалено администрацией...
Ответ дляЯся222
Это всего лишь предположения, что будет ещё хуже, как будет на самом деле, можно только догадываться, не зависимо от выбранного кандидата
У кого шанс провести операцию успешно, у опытного хирурга или новичка? Опытные тоже ошибаются, но вероятность всё-таки отличается в разы, правда?
Ответ для_Yaroslava
мова це привід для нашої правлячої єліти вносити розброд у суспільство, насправді питання не коштує і яйця, що виїли, але це хвиля як цунамі проходить по суспільство, бо питання болюче, і от вже всі сперечаються про це, а не про непобудовану стіну, рюкзаки, розкраданяя і таке інше. маса корупційних скандалів, хвиля політичних вбивств, нічим не закінчені розслідування а ми обговорюємо як перейменувати вулицю, на якій мові моилится(середньовіччя якесь) та інше.
vasilinavasilevskay• 22 марта 2019
Ответ для_Yaroslava
Это вы правы. Но здается мне, что если вы человек порядочный и хотите эффективно работать, то как только до вас донесут информацию о непорядочности вашего ставленника, то в ту же секунду вы среагируете. А если у вас и у самой рыльце в пуху, то не сможете...ибо сами вслед за ним пойдете
Ответ дляОлеся 13
Вы это сейчас серьёзно???
Это действительно, жити по - новому
а до 2014 года был другой уровень оплаты?
Нет, разница была, есть и будет.
И не будет быстрого выравнивания уровня жизни - это невозможно в принципе. Нигде нет такого тумблера, который надо всего лишь переключить -и все: уровень жизни выровнялся.
Германия воссоединилась когда? не буду гуглить.
Так вот, программа развития восточных территорий рассчитана на 70 лет!!!!
Представляете?
через 70 лет уровень жизни должен выровняться.
В очень развитой стране, с профицитным бюджетом, без необходимости вести боевые действия.
Нет, разница была, есть и будет.
Представляете?