Интимная• 31 марта 2019
Ну шо...Зе и Порох во 2 туре?
Оно само купилось• 31 марта 2019
Ответ дляНадежда наш компас
Удалено администрацией...
а гнидость - что за слово? сама придумала?
Надежда наш компас• 31 марта 2019
Ответ дляОно само купилось
вот таким хамством ты чего добиваешься? а?
Удалено администрацией...
Оно само купилось• 31 марта 2019
Ответ дляНадежда наш компас
Удалено администрацией...
ты на свое хамство получила крайне вежливое замечание.
Надежда наш компас• 31 марта 2019
Ответ дляОно само купилось
В Википедию сходи, если ума не хватает понять.
Оно само купилось• 31 марта 2019
Ответ дляНадежда наш компас
нет такого дурацкого слова. и искать не собираюсь.
Оно само купилось• 31 марта 2019
Ответ дляНадежда наш компас
уборщицей трудишься? уровень виден.
Надежда наш компас• 31 марта 2019
Ответ дляОно само купилось
уборщицей трудишься? уровень виден.
У любой уборщицы уровень гораздо выше твоего.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 31 марта 2019
Ответ дляРазведка Маша
Я за Петю голосовала в прошлый раз, все хотели мира обещаного и я хотела! Я вас спрошу где мир, обещаный всей Украине??? Всем тем кто поверил ему в прошлый раз! Куда идет военный сбор, вы хоть на минуточку задумывались сколько это средств наших с вами между прочим! Нет нет и нет больше я в это не верю!
а заодно і громадян тієї країни, що сюди запускає пазурі, спитайте, на що вони свої ресурси направляють, заодно й людські.
вам краще бути російським ресурсом, який зате ’не висовується як прастітутка’ за підтримкою цивілізованого світу - ніж відкрито на весь світ висловлювати незгоду з агресією сусіда? справа смаку, звичайно. але ми доки можемо, будемо наполягати на дотриманні здорового глузду і боротися за нормальне мирне життя.
Разведка Маша• 31 марта 2019
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Я не гражданка росии, а такие как вы ***брешуть**только до той поры пока ваших детей не призовут в зону АТО . Потiм вы починаете зовсiм другi пiснi cпiвати. И ваш ’здоровий глузд’накривается медным тазом!
А с такими как Порох ваши 5-10летние сыновья вполне успеют еще побывать на Донбасе защищая Родину оставляя там свои конечности и приезжая домой в цинковых гробах!
Сундучок с каникулами• 31 марта 2019
Ответ дляИдеальная оптимистка
У на доход в долларе

Аллилуйя, хорошо хоть не в доллару. Ник вам в тему)))
Чудо Ф_ф КеДаХ• 01 апреля 2019
Ответ дляРазведка Маша
по-перше,я можу помилятися, але в останні роки війни, принаймні формально, на передову напряму не призивають. і я бачу сенс у дискусіях - лиш з приводу необхідності переходу на суто професійну армію разом з міцнішою міжнародною підтримкою, яка поступово де-факто наростає. але НЕ в черговому тимчасовому замирюванні з агресором рашею в її нинішньому стані, намірах і дипломатичній риториці... справжні брехуни - це такі як ви, котрим реально плювати на деталі й перспективи, моральний бік справи і власне загрібання жару чужими руками. ви такаєте пальцем в недоліки з іншої площини і звинувачуєте людей в тому, що вони не хочуть разом з вами закрити очі на реальну проблему і рельану загрозу!
ви робите ’винними’ у загрозі тих, хто говорить про необхідність від неї захищатися. активно захищатися, або тікати й ховатися, не сперечаюся, це теж людське право. і солдати також риють окопи і зайвий раз не висовуються з них.
а тим часом ваша ’метрополія’ з синдромом плюшкіна по відвойованих територіях радіє вашому неосуду і свої жертви у цій війні взагалі приховує.
і - так, на кладовищі псковських десантників про втрачені кінцівки вам навряд чи розкажуть...
і якщо раша ’забриє’/маніпулятивно втягне у бій ваших потомків, то ймовірніше це буде робитися не заради збереження миру! а ви ллєте воду на її млин і виправдовуєте її злочини. і шукаєте винних будь-де, тільки не там, де вони насправді. і хто брехун?
ви не хочете війни - то ідіть і переконуйте реальних агресорів не воювати! а не нас- не захищатися від джерела безкінечної війни і казати раші ’можливо’ чи підмигувати замість твердого ’ні’...