Молчавочка• 08 апреля 2019

Старинные свадебные фото - бабушек, прабабушек, делитесь!) + фото

Так интересно смотреть старинные свадебные фото (можно и не свадебные, какие сохранились). А у вас есть?
На фото 1 - мой прадед и прабабушка, 1912 год (если не ошибаюсь, может чуть раньше). Но втором фото - бабушка и дедушка, 1949 год, свадьбы у них не было, просто расписались.
автор Молчавочка • 08 апреля 2019
Ответ дляМамаша в бигудях
Перше фото - двоюрідна сестра бабусі Ганя (вона на другому фото у попередньому дописі разом з моєю 15-річною бабусею).
Бабця Ганя замінила бабусі маму після того, як вона осиротіла. На жаль, доля у неї не склалася, невдовзі після весілля її чоловік поїхав в Америку, пообіцяв, що забере згодом до себе, потім забув за неї, залишилося тільки це фото з надписом на звороті ’гарна пара’, виведеним Ганею, яка більше заміж так і не вийшла, доживала з моїми бабусею і дідусем.
Хто на другому фото, не пам´ятаю, хоча бабуся колись розповідала, але воно одне з моїх улюблених.
Пара какая иетересная, костюмы шикарные, это свадебные фото или нет? Этот мужчина потом уехал в Америку? И тот же вопрос - какой год примерно? Выглядят прямо как с картинки!
автор Молчавочка • 08 апреля 2019
Ответ дляНеправдиша
Тоже люблю такие фото рассматривать, у меня их уйма, и еще многих нет, к сожалению....
Поделитесь какими-то)
Неправдиша• 08 апреля 2019
Ответ дляМолчавочка
Поделитесь какими-то)
Моя бабушка. 1933-34гг.
автор Молчавочка • 08 апреля 2019
Ответ дляНеправдиша
Моя бабушка. 1933-34гг.
Какая прелесть! Модная какая
Мамаша в бигудях• 08 апреля 2019
Ответ дляМолчавочка
Какие красивые наряды на втором фото! Какой год примерно?
Думаю, 1939, Тернопільська область.
У мене ще було колись фото колективу сільської ’Просвіти’ від 1926 року, там чоловік 30 чи 40 у таких костюмах. Бабуся розповідала, що в ті часи сільська молодь була досить освічена, мали бібліотеку, клуб і навіть свій театральний колектив, практично не пили, на весіллі могли пляшкою самогонки обійтися, не те, що зараз.
Мамаша в бигудях• 08 апреля 2019
Ответ дляМолчавочка
Какие милые) Форма у мальчика интересная
Дякую, форму татові шила та сама бабця Ганя, вона його просто обожнювала.
Мамаша в бигудях• 08 апреля 2019
Ответ дляМолчавочка
Думаю, що так, це той самий чоловік. Не впевнена, що фото весільне, швидше з якоїсь театральної постановки. Сам одяг швидше просто святковий, тому що чоловіки на весіллі одягалися у звичайні костюми, обов´язково з букетиком, який приколювала наречена в день весілля. А жіночий костюм був на всі випадки життя, над ним не один місяць треба було потрудитися: ’шалянова’ квітчаста спідниця, розшита сорочка, білий фартушок з вишивкою і мережками і ’сердак’ - довша безрукавка з чорного оксамиту, прикрашена вишивкою гладдю, пайєтками і бісером, в кольорі це все виглядає розкішно.
У мене також була своя міні-версія, мабуть також пошита бабусею Ганею.)))
Мамаша в бигудях• 08 апреля 2019
Ответ дляНеправдиша
Моя бабушка. 1933-34гг.
Супер, як лялька.
автор Молчавочка • 09 апреля 2019
Ответ дляМамаша в бигудях
Красиво! Сохранилась на память одежка?
Неуловимый Джо• 09 апреля 2019
Ответ дляМамаша в бигудях
красотка. а брови - просто эстетическое удовольствие))
Неправдиша• 09 апреля 2019
Ответ дляМолчавочка
Какая прелесть! Модная какая
Спасибо
Неправдиша• 09 апреля 2019
Ответ дляМамаша в бигудях
Супер, як лялька.
Спасибо
Мамаша в бигудях• 09 апреля 2019
Ответ дляМолчавочка
Красиво! Сохранилась на память одежка?
На жаль, ні. Віддали комусь з молодших родичів.