Фиона Шрековна• 21 апреля 2019
Как научиться правильно реагировать
Уже несколько лет бью себя по голове, что нельзя задавать вопрос "почему так? Почему у одних так, у других вот так?" Но в душе больно. У меня дети, которые очень хватают вирусы. Я уже все изучила про иммунитет... Я сошла с ума. Никуда их не пускаю. Перейду на украинский...
Яке це напевно щастя - коли ти ходишь на роботу, діти в школу/сад, не пропумкаючи НІ ОДНОГО ДНЯ вже 3 роки! Коли не шарахаєшься коли до твоєї дитни інші дітки підбігають. Коли не стискається серце від слів дитини "мама, я хочу з дітками погратись".
Це питання "без питання", тому що в мене вже немає думок щодо цієї ситуації. І добре розумію, що не треба гнівити Бога! Що в інших набагато гірше...
ЖенаАйтишнеГа• 21 апреля 2019
я така ж .Діти ніде не ходять,ну в період епідемії точно,а все одно хворіють,особливо коли пішли в школу,інші діти теж хворіють-хто більше хто менше-але відвідують і кінотеатри,і ігрові кімнати і масові заходи.Нам з вами треба вчитися відпускати від себе ці думки,поставить собі програмування - віруси це не страшно.Я намагалася знайти психолога ,але у нас такого немає (хорошого),тому якось хочу сама ,тяжко звичайно,але так ми притягуємо до себе і віруси і негатив і хвороби.Вчіться відпускати ,бо в школі вибору немає,а хотять в школу хворі учні майже весь навчальний рік,і поки дитина не перехворіє тим чи іншим вірусом,імунітету до нього в неї не буде і буде хворіти.Це закон природи,ми нічого- абсолютно нічого з цим зробити не можемо,треба перетерпіти- це частина нашого життя,по іншому ніяк.
Телепузик• 21 апреля 2019
Пока Вы ограждаете детей от всего у них не будет иммунного ответа.Пусть гуляют,общаются с детьми,летом босиком бегают,обливаются.Вирусы это часть нашей жизни и с ними надо учить организм бороться.
постою_послушаю• 21 апреля 2019
Два последних предложения в Вашем посте это квинтэссенция всего, что Вам нужно делать.
Почему Вы так боитесь вирусов? Укрепляйте иммунитет и вирусные заболевания будут проходить легко. Не цеплять их совсем не получится, но ничего страшного они вам не сделают
По-моему у Вас просто накипело то, что приходится отпрашиваться с работы и часто брать больничный. Постарайтесь обеспечить тыл в виде няни или бабушек и Вы перестанете так заламывать руки от банальных детских соплей