Admin• 21 апреля 2019

Результаты выборов Президента Украины

Обсуждение
21949 0
Tane4ka08• 02 мая 2019
16531
Ответ дляПросто Красотка
Удалено администрацией...
Та ні Порошенко нічого ж не зробив, ось і проголосували за Зеліка, але відповідальності не несуть за свій вибір.Мені соромно, що я живу поряд з такими.

Просто Красотка• 02 мая 2019
16532
Ответ дляazalia
маразм крепчает:

У Рівному планують внутрішню частину найвеличнішого храму регіону оздобити мозаїками, де будуть зображені історичні події та персоналії, зокрема Петро Порошенко.

Джерело: https://news.t1.ua/ukraina/rivne/26926-u-rivnomu-n... Новини T1
до святих його ніхто не підносить заспокойтесь.
На одній із стін Покровського собору, яка знаходиться найближче до центрального входу, будуть увіковічнені історичні події, що відбувались нещодавно. На ній парафіяни впізнають момент надання Томоса для України у Стамбулі. Тобто документа, який визнає Православну церкву України. Там можна буде розгледіти Вселенського патріарха Варфоломія, членів Священного синоду та українську делегацію. Її очолюватиме президент України Петро Порошенко,
EllyM• 02 мая 2019
16533
Чудовий пост,між іншим) чекаю реакції ...мммм...частини населення,яка готова на все завгодно заради миру з росією)
Просто Красотка• 02 мая 2019
16534
там гідрантик новий пост нацарапав ну як гідрант, той у кого сьогодні пароль до фейсбуку один із сммщиків і у проросійських почало підгорати
Я за вас голосовала как за Адекватного человека, я думаю Украине было достаточно одного майданутого президента, который разжигает межнациональную ненависть между людьми, может уже Хватит!

С такой риторикой у избранного президента нет никаких шансов договориться о чем либо, но и стать еще более смешным,чем сейчас. Думайте.) Стране нужен Мир. А пальцы веером - это вчерашний день.

Не с того, Володя, Вы начали..! Голосовали не за Вас.., а против Порошенко. Так, что..очень быстро многие от Вас отвернутся.., при такой риторике.. Не будьте еще одним Петрушкой, которого дергают за веревочки.. А, похоже, что именно так и есть.. ! Разочарование..!

Володимир,многие за вас голосовали как за адекватного а не кастрюлеголового!Нам было достаточно одного майданутого президента,хватит!
іткд.
але це просто загравання з 25 ,щоб переманити. я не вірю, срав ти вовка на україну зато у вати горить
ebbi• 02 мая 2019
16535
Ответ дляПросто Красотка
Ну как на мое мнение(лично мое)-можно без персон как то увековечивать.я как то вообще не приветствую в храмах современников увековечивать.Пускай их потомки и история увековечивает.но это,повторюсь, лично мое мнение
Просто Красотка• 02 мая 2019
16536
Ответ дляEllyM
я не вірю,йому треба зайти в раду. Не вірю, тому, що вся його діяльниість це приниження українців і всього українського, а тут раптом. угу.
аба дядяко сем надер дупку
Мч• 02 мая 2019
16537
Ответ дляСамо_достаточная
А что? В фильме был ’А теперь Горбатый!!’, а у на лысый будет.
Фильмы не смотрел. Чисто предположил
Tane4ka08• 02 мая 2019
16538
Ответ дляПросто Красотка

іткд.
У меня вопрос к зеботам, а не к Вове. Зачем голосовали за него? Никогда ничего не измениться, народ такой у нас.
Просто Красотка• 02 мая 2019
16539
Ответ дляTane4ka08
про народ згідна. нити і зубожіти

vitavikaviktory• 02 мая 2019
16540
Ответ дляПросто Красотка

іткд.
чем бы дитя не тешилось)
не хочу быть человеком, приносящим плохие вести, но Вы как дитя малое погремушке радуетесь.
вот скажите, что мне, отдавшей голос Зе, стоит пойди и написать в фейсбуке По такой же гневный коммент?

вам так мало надо для радости, аж завидно)
Просто Красотка• 02 мая 2019
16541
Ответ дляvitavikaviktory
чем бы дитя не тешилось)

якої радості? просто так цікаво дивитись, як частина починає розчаровуватись, бо кожен намалював в ньому те що хотів бачити. а тим і тим довго не будеш. треба приймати одну соторону, при наймі робити вигляд. от і проросійські почали розчаровуватись. оніже за одін нароТ
vitavikaviktory• 02 мая 2019
16542
Ответ дляПросто Красотка
Удалено администрацией...
Просто Красотка• 02 мая 2019
16543
Ответ дляvitavikaviktory
Удалено администрацией...
мені подібні? хм.

якщо ви судите по смайлам, яка у мене радість дитяча чи ще якась, то не знаю, що відповідати.
а за мені подібних ловіть
Тинка_тинка• 02 мая 2019
16544
Ответ дляУшла и Пришла
Фильмы не смотрел. Чисто предположил
Фильм старый, ’Место встречи изменить нельзя’, там главарь банды был с клички Горбатый.
vitavikaviktory• 02 мая 2019
16545
Ответ дляПросто Красотка
мені подібні? хм.

а за мені подібних ловіть
Удалено администрацией...
Jhenya_Sh• 02 мая 2019
16546
Ответ дляTory_82
Извините, а то, что эта территория оккупирована, в расчет не идет?
так что ему продавать все? тем более, что оно куплено еще задолго до того, как он стал президентом. Кроме этого, это не бизнес, а жилая недвижимость.
Jhenya_Sh• 02 мая 2019
16547
Ответ дляTory_82
Крым никогда не вернется в состав Украины.
Мне тоже как кажется. Эти санкции против России как укус комара для кита.
Jhenya_Sh• 02 мая 2019
16548
Ответ дляВолшебная лампа
кстати да в те годы можно было легко занизить оценку
сейчас такое уже не проходит, у меня по соседству квартиру оценили дороже чем продали!
так вот моя оценка недавно не прошла через модуль, модуль захотел ее оценить на 5000 грн. дороже за квадратный метр. Я отправила свой отчет на рецензию. Жду ))))
А тогда да, многие занижали стоимости , чтобы платить меньше налогов. И пусть честные дамы тут , которые квартиры покупают себе, каждому своему ребенку и еще парочку для того, чтобы сдавать, скажут мне: а они по полной стоимости в то время оценивали эти квартиры? или просили оценщика сделать стоимость до 150 000 грн., а потом и до пятидесяти?
Jhenya_Sh• 02 мая 2019
16549
Ответ дляLudaSHOPSale
да я вот об этом, оценщики еще те были. реально уход от налогов был
та эти занижальщики всю работу отобрали ((( люди же побежали к ним, чтобы уклоняться от налогов и платить за работу три копейки. Нормальная качественная работа никому не нужна была.

azalia• 02 мая 2019
16550
Ответ дляПросто Красотка
А мне интересно что сейчас будут говорить те, кто с пеной у рта доказывал, что зе поведет нас в ’русский мир’.
azalia• 02 мая 2019
16551
Ответ дляПросто Красотка
мені подібні? хм.

а за мені подібних ловіть
по вашему слово ’вам подібних’ это более оскорбительно по отношению к человеку, чем например слово ’гидрант?
Просто Красотка• 02 мая 2019
16552
Ответ дляazalia
ще не вечір. я йому не вірю, він занрає з цими 25. все блєф... не може людина лити лайно на країну і раптом патріот.це або є, або немає. От як Притула, він громадянин і українець, а зе малорос
Фантуля• 02 мая 2019
16553
Ответ дляПросто Красотка
Тоже не верю.
Pavlin_Mavlin• 02 мая 2019
16554
Когда инаугурация-то? Интересно, какой знакЪ подадут небеса Вовану...
Волшебная лампа• 02 мая 2019
16555
Ответ дляPavlin_Mavlin
21-й век, а вы как в средневековье верите в знаки)
EllyM• 02 мая 2019
16556
Ответ дляazalia
Якщо він і надалі буде притримуватись того, що декларує-будуть його підтримувати, визнають, що помилялись. Але, радіти поки явно зарано, як на мене, просто пишуть, щоб побачити реакцію
Pavlin_Mavlin• 02 мая 2019
16557
Ответ дляВолшебная лампа
Когда перед Витей закрываются двери, а перед Петей падают солдаты, начинаешь шо-то подозревать :-)
Волшебная лампа• 02 мая 2019
16558
Ответ дляPavlin_Mavlin
что упало у юща? кучмы? кравчука?)
Просто Красотка• 02 мая 2019
16559
Прихильники Зеленського!
Забудьте слово ’Порошенко’.
Порошенко залишиться в історії як людина яка нічого для вас не зробила, поки ви, простий нарот, виборювали безвіз, будували армію, захищали Україну від ворога.

Тому ви, простий нарот, з висоти своїх досягнень вибрали собі достойнішого, який абсолютно відповідає вашій суті.
73% населення України винесли вирок Порошенку. І цей ’вирок’ називається ’Зеленський’. Просто прастой парєнь с народа.
Який вам пообіцяв закінчити епоху бідності, жадібності і брехні ще 2 тижні тому.

Тому ви, багаті, щедрі і чесні маєте показати як будете робити добре всім нам.
Причому реформи мають початися відразу, а не колись там.
Нічого не заважає презезенту здійснювати швидкі реформи.
Тим більше що в його команді тепер є ви.
З вашими геніальними планами.
Працюйте!

А я чекаю перших ваших рішень:
1. Зупинити війну
2. Підвищити пенсії до 500 євро
3. Підвищити зарплати до 800 євро, а вчителям обіцяні 4000 доларів.
4. Скасувати мито на бляхи
5. Оголосити дефолт і скасувати борги
6. Відмінити корупційну схему Роттердам +
7. Зменшити ціну на газ в 2 рази
8. Посадити всіх корупціонерів, а в першу чергу Свинарчуків.
9. Відібрати майно в усіх корупціонерів
10. Почати ремонтувати всі дороги.

Нічого не заважає презеденту підписати укази про це в перший же день.

якось так з ФБ https://www.facebook.com/mason.lemberg?fref=nf&__t...
Pavlin_Mavlin• 02 мая 2019
16560
Ответ дляВолшебная лампа
что упало у юща? кучмы? кравчука?)
Рейтинг, капиталы и потенция.