Admin• 21 апреля 2019

Результаты выборов Президента Украины

Обсуждение
21949 0
Vlada-Maria• 11 мая 2019
18841
Ответ дляБензопирен
Порошенко выглядит очень жалко. Грустный (даже сказала бы черный) клоун .
Фантазии - они такие))) но чем бы зе-фаны не тешились
Ilona Kolesnyk• 11 мая 2019
18842
Ответ дляШальная коклетка
Ви знаєте у нас все попереду. Побачим як буде виглядать Зе хоча б через рік, бо поки все - Божа роса. А сколько нам открытий чудных...
EllyM• 11 мая 2019
18843
Victor Tregubov
8 год ·
У мене в стрічці трошки бурлить від вручення Грицаку Героя України (у формі Золотої Зірки).

СБУ - не моя улюблена спецура України. Те, що робить їхний економічний відділ, на мій скромний погляд, є рекетом.

Але.

Інша справа - контррозвідка та антитерористична діяльність.

Але.

Я в принципі не знаю, чи заслужив Грицак на Золоту Зірку. Мені нізвідки це знати.

Але.

Я знаю, що під час його перебування на посаді на тому світі дуже нагло і раптово опинилася ціла низка упирів, і я не раз відкорковував віскарь. Також подеколи знаю, а подеколи припускаю, що було зупинено низку поганих речей, що могли б відбутися, але не відбулися.

Але.

Я не знаю, яка була його роль в цьому. Можливо, жодної. А можливо, велика.

Але.

Мені нізвідки це знати. А ось тим, хто нагороджував - можливо, було звідки. Можливо, вони знали його роль.

Тому я не знаю, чи заслужив Грицак на героя.

Як добре, що усі інші люди, жодним чином не дотичні нацбезпеці, точно-точно це знают
Ilona Kolesnyk• 11 мая 2019
18844
Ответ дляБелая котичка
А разве должен был? Где у нас в законе такое прописано?
Отлічно. Раз він все знає і все уміє.... Тут просто хтось із ваших Кравчука цитував і там в тексті звучала фоаза «передача справ». То можна іраніше б було б. Але хтось тяне кота за хвіст, щоб потім сказать мєня ущімляют, тикают палкі в кальоса...
Поки це виглядає так.
Але що з ВО візьмеш...
sofiko1050• 11 мая 2019
18845
Ответ дляIlona Kolesnyk
Поки це виглядає так.
Але що з ВО візьмеш...
навіть аналізи не взяли...
sofiko1050• 11 мая 2019
18846
Зеленський каже що інавгурацію вимагає народ України. Я, наприклад, не даю йому право говорити від мого імені.
sofiko1050• 11 мая 2019
18847
https://www.facebook.com/andrew.lerner.98/videos/3...
Vlada-Maria• 11 мая 2019
18848
Ответ дляlunika
Всегда к награждениям идет премия, это знают все, кто работал в госорганах
Искать чем это регилируется даже не стану
Я не намерена отчитыватся
Хотите ищите
Вам что не покажи,то сайт не тот,то автор не тот
-Сама,сама,сама(с.)
ну да))) главное - метнуть прицельно, а потом пускай объект ’обстрела’ попробует отмыться... В общем - классика жанра))) почитатели - под стать своему кумиру
EllyM• 11 мая 2019
18849
Дмитро Ярош
9 травня о 17:11
Дізнався про присвоєння звання Герой України Голові Служби Безпеки України генералу Василю Грицаку. У зв’язку з цим, хочу привітати його не тільки по телефону, але й у публічному просторі.

Так - Василь Сергійович Грицак мій бойовий побратим і Друг, з яким ми пройшли плече-в-плече всі роки російсько-української війни, тому моя оцінка комусь може здатися суб’єктивною...

Але, по-перше, вважаю цю високу державну нагороду абсолютно заслуженою, бо знаю про неодноразову його особисту участь і керівництво як бойовими, так і спеціальними операціями (у тому числі спільними з українськими добровольцями). Вони відбувалися як на передовій, так за лінією фронту, а також в українському тилу... Про це колись будуть писати книги.
Vlada-Maria• 11 мая 2019
18850
Ответ дляlunika
За успіти в роботі,
За это пологается премия
У нас раз в квартал по городу вносили в такие списки замов и им начисляли и присваивали подяки,похвали
Даже за подяки премии давали
А там речь о заслуженых работников, это все тоже одноразовая премия в зарплату
Причем Ваши замы, гамы и пр... Вы обвинили конкретных людей, вот по ним и отвечайте
Vlada-Maria• 11 мая 2019
18851
Ответ длямама Инна
Не передергивайте, пожалуйста. Ни об одном сайте я не писала, что он ’не тот’.
А порядок награждения я очень хорошо знаю. И Вы написали неправду в надежде, что те, кто не знаком с соответствующим законодательством, сочтут за правду ваши фантазии. Некрасивая попытка манипулировать людьми. Вам ведь кто-то поверит, а вы просто соврали.
Анекдот про выборы рабина в реальном исполнении)))
Vlada-Maria• 11 мая 2019
18852
Ответ дляБелая котичка
А где у нас в законе написано, что именно 19 мая Зебене должны вручить булаву?
sofiko1050• 11 мая 2019
18853
Ответ дляШальная коклетка
По ЗАКОНУ у нас Президент ПОРОШЕНКО до червня місяця.
Vlada-Maria• 11 мая 2019
18854
Ответ дляIlona Kolesnyk
Ви праві.... втім, пережили Хряка - переживемо і Це. Просто шкода втраченого часу, в кращому випадку, будемо топтатись на місці. Про гірший - розворот держави на 180 і знову у постсовкове стійло, навіть думати не хочу
lunika• 11 мая 2019
18855
Ответ дляШальная коклетка
Я что расспечатку по их заоплатамдолжна покащать
Бред не трусите, ваше время уже прошло
Премии выписывались и выписываються и за каждые приписки типа Народный, заслуженный за это постоянная надбавка
Это отрицание, аж веселит
Вот как зацепила, готовы защищать и отрицать до хрипоты
Я такое на дебатах слышала, аж охрип
azalia• 11 мая 2019
18856
Ответ дляБелая котичка
И опять все о том же....
’Ми за 7 днів вирішили всі питання’ – Кравчук дорікнув Порошенку
Перший президент України Леонід Кравчук не розуміє дій Петра Порошенка, який зазнав поразки на виборах, але продовжує підписувати документи державного значення.
Про це Кравчук сказав в ефірі телеканалу ’112 Україна’.
’Коли переміг Леонід Данилович у президентських виборах, ми за 7 днів вирішили всі питання - не було жодних проблем. Я не ухвалив жодного указу, документа, який би торкався загальноукраїнської справи, нікого не призначав, нікого не звільняв. Я передав усі ці повноваження новообраному президентові. Тому для мене дивна ця позиція Петра Порошенка.
Я знаю, що віддавати владу важко. Але я не знав, що це так важко, як він демонструє’, - сказав Кравчук.
https://gazeta.ua/articles/politics/_mi-za-7-dniv-...
позор просто
lunika• 11 мая 2019
18857
Ответ дляsofiko1050
Какому закону???
lunika• 11 мая 2019
18858
Ответ длямама Инна
Ссылку на то что нет к награждениям подякам и званиям и почетам нет премий предоставите?
Или так и будете стадно нападать: ВсеВыВретИЭтоЛоШшш
sofiko1050• 11 мая 2019
18859
Ответ дляlunika
Какому закону???
Конституція України - Розділ V
ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИСтаття 103. Президент України обирається громадянами України на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування строком на п´ять років.3 червня 2014 року Верховна Рада ухвалила постанову, відповідно до якої урочисте засідання парламенту, присвячене складенню присяги Українському народові новообраним Президентом України, має відбутися 7 червня
ПРЕЗИДЕНТ ПОРОШЕНКО МАЄ ПОВНЕ ПРАВО ВИКОНУВАТИ СВОЇ ОБОВЯЗКИ ДО 7 червня.
lunika• 11 мая 2019
18860
Ответ дляsofiko1050
навіть аналізи не взяли...
Интересно как потом человеку славшему анализы. Сможет ли по подобию Луцыка или тимошенко или насирова прикинуться больным
Может для этого нужны анализы, может это ловушка была
lunika• 11 мая 2019
18861
Ответ дляsofiko1050
Конституція України - Розділ V
Вы не дочитали про припиння повноважень
Садись ’ 2’
sofiko1050• 11 мая 2019
18862
Ответ дляlunika
як ви думаєте... яке майбутне вашого Зе.??.. думаю не досидить.... люди винесуть.
EllyM• 11 мая 2019
18863
Ответ дляlunika
Якщо ви стверджуєте, що є грошові винагороди, то ви і посилання на це надайте.
sofiko1050• 11 мая 2019
18864
Ответ дляlunika
Вы не дочитали про припиння повноважень
Садись ’ 2’
я ВАМ не подруга що ВИ до мене тикаєте. ДумайТЕ
lunika• 11 мая 2019
18865
Ответ дляsofiko1050
Вы из какого года вещаете?
lunika• 11 мая 2019
18866
Ответ дляsofiko1050
Удалено администрацией...
Olga Zelenyak• 11 мая 2019
18867
Ответ дляlunika
За успіти в роботі,
За это пологается премия
Даже за подяки премии давали
Вы путаете оплату труда и орден за заслуги.
Таким орденом не обязательно работников награждают.
Elektra• 11 мая 2019
18868
Ответ дляEllyM
Про одноразову грошову винагороду особам, яким присвоєно звання Герой України за здійснення визначного геройського вчинку

https://www.president.gov.ua/documents/922019-2634...
Vlada-Maria• 11 мая 2019
18869
Ответ дляsofiko1050
Вау, а ’народ’, то хто? Беня і Ко?
sofiko1050• 11 мая 2019
18870
Ответ дляlunika
Удалено администрацией...