ZIK-00c0• 13 мая 2019

ДОПОМОЖІТЬ ПРЕДСТАВИТИ СЕБЕ У ФОРМІ ВІРША ))))))

ХЛОПЕЦЬ.19 РОКІВ. НАВЧАЮСЬ В УНІВЕРІ . ТРІШКИ ЛІНИВИЙ ДО НАВЧАННЯ . З ДИТИНСТВА РІС СОРОМЯЗЛИВИМ ,ВРЕДЛИВИМ ,ДОБРОДУШНИМ. ЛЮБЛЮ ГУЛЯТИ З ДІВЧАТАМИ .МАЮ ХОРОШИХ ДРУЗІВ.ЗАЙМАЮСЬ СПОРТОМ.ЛЮБЛЮ ФУТБОЛ
ДОМОМОЖІТЬ ХОТЬ ЩОСЬ ,БО МЕНЕ ВИКЛАДАЧ ВБЄ))))))
КузнецOFF• 13 мая 2019
Я звичайний футболіст
Ледар, бовдур, пофігіст,
Пиво, воТТка та сілЬодка,
Заповзають в мою глотку!

Polar_ligts• 13 мая 2019
Ответ дляКузнецOFF
Я звичайний футболіст
Ледар, бовдур, пофігіст,
Пиво, воТТка та сілЬодка,
Заповзають в мою глотку!
Алиса Куклачёва• 13 мая 2019
Навчаюсь в універі, лінивий, як холєра, сором´язливий був малий, а зараз лину до повій, багато друзів маю, в футбол із ними граю, я по воротах гарно б´ю, віршів писати не люблю, шановний, любий викладач, не став мені таких задач!
ale-saenko• 13 мая 2019
Оксана_Поэтесса - найдите в поиске, выручала не раз с текстами, речами, стихами и пр...
lipka-1976• 13 мая 2019
https://www.kidstaff.com.ua/user-108656.html Вот Оксана_Поэтесса
MamaMashiDashi• 13 мая 2019
Ответ дляАлиса Куклачёва
Супер)))