Kidstaff• 27 июня 2019

Единая тема: Некст (Next) код! продолжение >>>

Единая тема: Некст (Next) код! https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-1342799

Правда, условия изменились, одно плохо(( Так что следите внимательно, не спешите))

Ваш ваучер
Знижка -250 uah на першу покупку від 1500 uah

Промо-код действителен до 10 Апреля 2016.

От Администрации:
В этой теме разрешено покупать и продавать коды.
Подпишитесь, чтобы не потерять.
графиняВишенка• 23 февраля 2023
Есть ли сейчас купон на скидку?
Самохвалова• 23 февраля 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Есть ли сейчас купон на скидку?
Теж цікавить це питання
графиняВишенка• 24 февраля 2023
Девочки, подскажите. Спортивные штаны на мальчика слим фит и худой фит чем отличаются модели
Я_и_моя_собака• 25 февраля 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Скинни- самые узкие, зауженные.
Слим- шире.
Slim Fit в переводе также обозначает узкий крой, но, в отличие от с скинни (Skinny Fit), слим (Slim Fit) плотно сидят только на бедрах, далее по всей длине они узкие, но не обтягивают ноги.
Я_и_моя_собака• 25 февраля 2023
Ответ дляграфиняВишенка
Реальное фото слим
Не гоню• 25 февраля 2023
Підкажіть, будь ласка, в таких костюмах штани тонкі... надіюсь))) чи теж на байці?
Не гоню• 27 февраля 2023
Підкажіть по цих курточках, берете в розмір? Може є заміри курток з цього сезону 152 і 158?
Marittim• 28 февраля 2023
Ответ дляНе гоню
Беріть більшого розміру, у мене син у 7 років носить розмір на 9 років, запас є, але не висить.
Королева Сарказма• 28 февраля 2023
Ответ дляMarittim
Не можна на вік орієнтуватись. В мене дитині 10 років ріст 153 см, зимова куртка в розмірі 12 років досить вільно сидить. Куртки повномірні в них, але перш за все орієнтуйтесь на розміри дитини.
Скорая помощь• 01 марта 2023
Ответ длямадам Везувий
Хтось брав вже ці штани? Утеплені?
Порадьте тонкі на підлітка.
без флісу
мадам Везувий• 01 марта 2023
Ответ дляСкорая помощь
без флісу
Дякую. Сиджу сміюсь. Так цікаво, задати питання і у відповідь отримати свої власні скріни, які я особисто робила. Ви у мене у спільноті їх взяли, чи вже десь по інтернету гуляють?
Marittim• 02 марта 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Ну, я завжди саме на вік орієнтуюсь, у нього чітко 122 в 7 років) Жодного разу не пролетіла з розміром, поки що;))
Королева Сарказма• 02 марта 2023
Ответ дляMarittim
Тобто при рості 122 см ви берете розмір 9 років? Вперше таке чую, враховуючи, що весь верхній одяг планомірний.
Marittim• 04 марта 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Ні, завжди купувала чітко на вік, а цю взяла на майбутнє, на виріст. Але дитині куртка сподобалась і кілька разів одягнув і я здивувалась, а що, так можна?))) Куртка виглядає нормально, не висить і можна спокійно носити не 2 сезони, а принаймні 4)
НаБалКоніХодять• 05 марта 2023
А некст що змінив службу доставки ? Сьогодні посилку привіз кур´єр із Нової пошти.
А_л_я• 06 марта 2023
Цікавить знижка в некст. В кого є, напишіть пліз в приват.
Ketmax• 09 марта 2023
хто має код на некст, напишіть в приват
мадам Везувий• 09 марта 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
У мене теж Нова пошта вже возить, але це не Некст змінив, це Міст Експресс у деяких містах відмінив доставку курєром. У нас тепер все возять курєри Нової пошти. Вони такі щасливі від цього.
Gelya28• 10 марта 2023
Есть ли сейчас коды на Next?
Приобрела бы с удовольствием!
T@nush@_• 10 марта 2023
Доброго дня, дівчата) підкажіть є зараз купони на знижку ?
Не гоню• 10 марта 2023
Дівчата, така куртка лише на флісовій підкладці, без утеплення? Типу вітровка на флісі? Розмір у розмір йде? Дякую
Королева Сарказма• 10 марта 2023
Ответ дляНе гоню
Куртки повномірни, з «запасом» краще не брати.
Крем для арбуза• 11 марта 2023
Доброго дня !
Хто має знижку ,напишіть будь ласка .
22.05• 11 марта 2023
Доброго дня !
Хто має знижку ,напишіть будь ласка .
оля мак• 11 марта 2023
Привіт. Є зараз знижуи на Некст? Придбаю)
Алинусечка• 11 марта 2023
Куплю код)
Не гоню• 15 марта 2023
Підкажіть по базових футболках Некст, берете згідно зросту чи великомірять трохи? Може підкажете довжину 146 (11 років) і 152 (12)? Зріст у сина 152
anna 84• 16 марта 2023
Напишіть якщо є коди зараз !
happyfant• 24 марта 2023
Куплю код, якщо вони зараз є)
Shadowz• 25 марта 2023
Тоже куплю код, если есть)