Единая тема: Некст (Next) код! https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-1342799
Правда, условия изменились, одно плохо(( Так что следите внимательно, не спешите))
Ваш ваучер
Знижка -250 uah на першу покупку від 1500 uah
Промо-код действителен до 10 Апреля 2016.
От Администрации:
В этой теме разрешено покупать и продавать коды.
Подпишитесь, чтобы не потерять.
Ваш ваучер
От Администрации:
Подпишитесь, чтобы не потерять.
Еsмеральда• 26 ноября 2022
Ответ дляhrystia
Дівчата, підкажіть, будь ласка: як по теплоті така курточка? Підійдк на нашу зиму?
Ця осінь.
Королева Сарказма• 26 ноября 2022
Ответ дляhrystia
Ще на такі дивлюсь 🤔
В нас теж Хакі у сина і чоловіку взяли таку ж чорну. Вони дуже класні. Але максимум на зараз. Для морозів купила іншу куртку чорну дуту подовжену, зараз чекаю її.
Ду да ду да ду• 26 ноября 2022
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
У вас сайт работает ?Ничего не могу положить
Работает, в корзину товар добавляется.
Королева Сарказма• 28 ноября 2022
Ответ дляЭсмеpальда
Дівчата, а що тепер некст Укрпоштою доставляють ?
Мені завтра Meest принесе, отримала повідомлення від них сьогодні. До решті за тиждень приїхало.
Еsмеральда• 28 ноября 2022
Мені завтра теж привезе Міст. Але і прийшли повідомлення, що на Укрпошту наступні замовлення. (((((
Королева Сарказма• 29 ноября 2022
Ответ дляhrystia
Пам‘ятаю) Напишете, як вам.
Отримала куртку, класна) тепла, думаю на морози буде ок. Ще отримала набір такий. На 10 років і 150 см брала розмір 11-13 років і шапка прям впритик.
Белочкой зови• 04 декабря 2022
Девочки, добрый вечер) посоветуйте пожалуйста спортивные штаны без начеса на 11-12 лет.
Плакат с автографом зимы• 04 декабря 2022
Ответ дляТушь для2го класса
Добрий день. Хто замовляв такі костюми, вони утеплені?
Як ви замовляєте? У мене сайт не працює, не можу увійти в акаунт свій.
Ответ дляПлакат с автографом зимы
Я сьогодні у другій половині дня робила замовлення. Все нормально пройшло.
Ви давно у свій акаунт заходили? Можливо з ним проблема, або треба спробувати інший браузер чи зайти з іншого пристрою.
Ответ для.ira.
Заходила давно, до війни, робила замовлення. Було все нормально, а зараз не виходить зайти. Браузер той самий.
Ответ дляПлакат с автографом зимы
У такому разі є ймовірність, що акаунт видалили (некст чисте акаунти, по яким протягом довгого часу відсутня активність).
Спробуйте знову зареєструватись.
Плакат с автографом зимы• 05 декабря 2022
Ответ дляhrystia
Я теж не могла зайти в свій акаунт. Реєструвалася по новій.
Зрозуміла. Дякую.
Сиреневая цапля• 12 декабря 2022
Здравствуйте
Подскажите пожалуйста , может кто то сталкивался с таким, почему не проходит оплата некст (Днепр) пишет, что
Произошла ошибка при обработке платежа по вашей карте. Проверьте правильность платежных данных и повторите попытку.
Все данные введены верно, приходит смс на оплату от Приват
Благодарю
Ответ дляСиреневая цапля
Здравствуйте
Благодарю
Напишите в ЛС - помогу
Ниф_ниф• 15 декабря 2022
А хтось робив замовлення по жіночій розмірній мітці М чи L? Пише, що М це 12-14, а L 16-18. Чи відповідає це дійсності?
Королева Сарказма• 15 декабря 2022
Ответ дляНиф_ниф
Мені з жіночою дуже важко вгадати. Інколи дуже повномірна може бути. Наприклад футболки на М розмір 10 можуть бути досить вільні. По курткам більш менш відповідає 12-14.
ПесиКот• 16 декабря 2022
Ответ дляnewCO
На товары, которые выбираете
Є купони ? Чи як отримати скидку?