Единая тема: Некст (Next) код! https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-1342799
Правда, условия изменились, одно плохо(( Так что следите внимательно, не спешите))
Ваш ваучер
Знижка -250 uah на першу покупку від 1500 uah
Промо-код действителен до 10 Апреля 2016.
От Администрации:
В этой теме разрешено покупать и продавать коды.
Подпишитесь, чтобы не потерять.
Ваш ваучер
От Администрации:
Подпишитесь, чтобы не потерять.
Улучшанский-Ухудшанский• 21 декабря 2022
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Бачили? Некст знову підняв ціни
Нет. На каком товаре определили ?
Я_и_моя_собака• 21 декабря 2022
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
Нет. На каком товаре определили ?
Дитячі штани, шорти.
Та мабуть, на все підняли.
Дикая Роза• 01 января 2023
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, что это за тип джинс ’Tapered loose fit’, может кто-то заказывал?
Королева Сарказма• 07 января 2023
Ответ дляneysha
Дівчата підкажіть, будь ласка, дивлюсь Ви замовляєте з англійського некс, Вам виходить дешевше, ніж Польща?
Я літом рахувала, виходило дешевше замовити в Україну ніж в Польші з польського сайту. Можливо зараз щось змінилось, бо останнім часом ціні для України вони піднімали. Візьміть пару позицій і порахуйте вартість, це ж не складно)
Ответ дляT@nush@_
Доброго дня) а є зараз якісь коди на знижку ?
Да, есть. Пишите - https://sovet.kidstaff.com.ua/profile/2056921
Ответ дляElina
Дівчата, а лист з підтвердженням замовлення відразу на пошту приходить, як і раніше? Бо я останній раз купувала ще до війни, а зараз свекр оформив замовлення, гроші з картки зняли, а лист на пошту не надійшов…
Він і раніше не завжди надходив.
Перевірте в особистому кабінеті історію замовлень.
Ответ дляnewCO
Здравствуйте! Подскажите, есть еще коды? Нужно ли новый аккаунт регистрировать для использования этого кода?
Я_и_моя_собака• 17 января 2023
Кто то покупал Некст после четверга? Посылка выехала с Англии? У меня по треку выходит: на отправку.
Не пойму, это сбой в системе и не показывает. Или все таки не выехала.
Никогда раньше такого не было.
Федорино Горе• 20 января 2023
Подскажите, пожалуйста, вы заполненную форму на возврат во внутрь посылки вкладываете?
Раньше она была как наклейка, а теперь просто листочек, а написано прикрепить снаружи
Королева Сарказма• 28 января 2023
Партизанка• 28 января 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Бачили новий переклад на сайті?))) мені здається краще б вже англійську залишали
’засмученi джинси’ треба ’додати в мiшок’
мадам Везувий• 06 февраля 2023
Я_и_моя_собака• 11 февраля 2023
Ответ длямадам Везувий
Хтось вже купував такі шорти. Вони часом не на флісі? Бо склад тканини підозрілий.
На флисе
Я_и_моя_собака• 11 февраля 2023
Ответ длямадам Везувий
Хтось брав вже ці штани? Утеплені?
Порадьте тонкі на підлітка.
На флисе. На подростков я не встречала в Некст тонких штанов
мадам Везувий• 11 февраля 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Всегда есть тонкие штаны на подростков. Но они поштучно, каждый год разные и выбор маленький. И каждый год загадка: ’Угадай где штаны без флиса’.
Улучшанский-Ухудшанский• 19 февраля 2023
Але найбільше бісить, що в них шорти на флісі
. Є на сайті класні комплект, але майже скрізь склад із 20% полієстеру. Навіщо влітку жарінь в шортах
.
А ще більше дратує, що вони не вказують ні в штанах, ні в толстовках - є фліс чи немає
. А ще більше дратує, що вони не вказують ні в штанах, ні в толстовках - є фліс чи немає
Киев_Елена• 21 февраля 2023
Ответ дляЯ_готова_ко_второму
Написала Вам в приват
И мне пожалуйста напишите в приват
Федорино Горе• 21 февраля 2023