Вездевлазиющая• 02 июля 2019

За какую партию думаете голосовать?

Партию напишите в комменте. Если ваша партия есть, поставьте сердечко.
Результат:
вже голосів: 1358
793 (58.39%) Я иду голосовать, определилась
248 (18.26%) Я иду, не определилась ещё
203 (14.95%) Не иду голосовать
114 (8.39%) Результат
Black Umbrella• 03 июля 2019
Ответ дляРукиМыли?
Ну так можно проголосовать за Гриценко, за тот ’Голос’ в конце концов, за ’Свободу’. За те партии, которые балансируют на грани прохождения в Раду. Зачем за пёс голосовать? Они ж были уже и результаты нулевые.
Як???
А томос, армія, віра????

Ilona Kolesnyk• 03 июля 2019
Ответ дляРукиМыли?
Тому що і Гриценка, і Вакарчука, і Свободу разом я вважаю продажними. Мало того вони такими майже завжди і були.
Lilija945• 03 июля 2019
Ответ дляBlack Umbrella
пробачте, та я з людьми, що видають тонни фейків та брехонь не вмію спілкуватися, простоне виходить тримати себе в руках та з розумним виглядом коментувати маячню )))

ще раз - шоколадні посіпаки підтвердили, що рішення було прийняте заздалегідь, але ж дякувальники сліпоглухонімі до правди, їм порошенковські брехні ближчі
на мові жаргону пише мені самий вихований, культурний і зовсім не агресивний, електорат Зе.
Атланта• 03 июля 2019
Ответ дляLilija945
Я запитувала, про звичайні суди.
Але, що цікаво. Коли Зе було потрібно протиснути не конституційне рішення, то і Петіні судді не завадили.
Коли для себе треба, то засоби впливу є.
Це було конституційне рішення. І президент на це рішення ніяк не впливав. Але Порошенко також був зацікавлений у довчасних виборах. Не зацікавлений був лише народний фронт, який і подав до суду. Бо вони ’не прохідні’.
Black Umbrella• 03 июля 2019
Ответ дляIlona Kolesnyk
А які їх права ущімлєни? От як тільки піде мова про другу державну я піду перша під ВРУ і АП палить шини і кидать у вікна коктелі молотова. Моя задача на сьогодні мінімізуватт вплив російської на моїх дітей так, щоб мої внуки вже її зрвсім не розуміли і не знали. А такі рішення будуть прищемлять мої права і я буду за них бороться.
Ви притомні взагалі??? Тобто врівноваження прав обох частин українців розцінюватиметься вами як наругу над вашими правами??? ТО хто там у нас фашист-сепаратист-шовініст, а?
Olga Zelenyak• 03 июля 2019
Ответ дляBlack Umbrella

Тобто якщо не верещиш упоротих вишиватних гасел - то вже проросійський. Як це в голові може вкладатись - хз. Але спробуйте зрозуміти, що є люди, котрі люблять власну країну, але не розділяють її жителів за мовною чи релігійною ознакою. Я розумію, вам це важно. Адже вам 5 років вливали, що україномовні громадяни у вишиванках - то є еліта нації, а російськомовні без вишиванок, так бидло звичайне.

Та історія урівноважила цей крен і слава Богу прийшов адекватний президент, якому хватає мізків не вестись на ці вишиватні провокації, а зберігати нейтралітет та повагу до всіїх без винятку громадян.
Я русскоязычная и без вышиванок быдлом себя никогда не ощущала и никогда у меня не было ощущения, что кому то внушают, что я быдло.
Чистой воды манипуляция.
Ilona Kolesnyk• 03 июля 2019
Ответ дляBlack Umbrella

Мені не вливали і я завжди поважала всіх. Мало того у мене є три вишиті бабунею( їй 82 роки) вишиванки, я їх на хвилі моди не носила. Але останні події змусили мене стати більш категоричною. Бо якщо лояльно, то діла не буде.
Black Umbrella• 03 июля 2019
Ответ дляOlga Zelenyak
Чистой воды манипуляция.
Удалено администрацией...
Black Umbrella• 03 июля 2019
Ответ дляIlona Kolesnyk
Промиті мізки тай все.

KatriSSa• 03 июля 2019
Ответ дляIlona Kolesnyk
Слушайте ...вы жутко неграмотно пишете
«Ущімлєни» «бороться» «прищемлять» и предыдущие посты тоже
У вас тупо суржик, вы не знаете мову, не уважаете ее раз не можете выучить
А делаете вид как Славко, что все обо всем знаете
Ну смешно ж
Lilija945• 03 июля 2019
Ответ дляBlack Umbrella
Конкретно ви - ні. ТА я й не до вас конкретно звертаюсь. Ви - як представник табору опонентів )))
Як представник опонентів, пропоную спілкуватись, без образ, і не переходити на тюремний жаргон, а показувати приклад цивілізованої дискусії, обміну думками.
Ilona Kolesnyk• 03 июля 2019
Ответ дляBlack Umbrella
Так це буде наруга над моїми правами. Мені все рівно коли хтось говорить російською між собою, в магазині і тд. Раніше я з вічливості я могла перейти на неї, Але за останні два місяці я вирішила стати націоналісткою.
В нас всіх є право на безкоштовну освіту, ітд по конституції. Але ніяких других, третіх держ. мов. І так коли президент говорить російською мене як україномовного громадянина це ображає і обмежує мої права слухати його промови зрозумілою і підною мені мовою.
Olga Zelenyak• 03 июля 2019
Ответ дляBlack Umbrella
Удалено администрацией...
Требование писать на украинском к публичным персонам соответсвует действующему законодательству Украины. А по поводу обзывательств, так здесь политические взгляды роль играют, а не язык или вышиванки. Люди оскорбляют друг друга с обеих сторон, если быть объективными.
Ilona Kolesnyk• 03 июля 2019
Ответ дляBlack Umbrella
Удалено администрацией...
А зе фани були втіленням вічливості? Бо щось я пам‘ятаю з їх вуст теж знатний лексикон виходив.
Ilona Kolesnyk• 03 июля 2019
Ответ дляBlack Umbrella
Промиті мізки тай все.
Звичайно.
Black Umbrella• 03 июля 2019
Ответ дляLilija945
Підтримую
Ilona Kolesnyk• 03 июля 2019
Ответ дляKatriSSa
Слушайте ...вы жутко неграмотно пишете
Ну смешно ж
Я пишу тут суржиком бо реакція борящіхся (тих що бореться) за права русского(російської мови) мене веселить. Не бачу в цьому нічого поганого, всі розважаються як хочуть.
Black Umbrella• 03 июля 2019
Ответ дляOlga Zelenyak
Публичная персона - не равно чиновник. Чиновник в ФБ - не равно чиновник на работе. Но некоторым это трудно осознать.

Уровень оскорблений со стороны любителей петруччо зашкаливал. Я видела исследования маркетологов - процентное соотношение негатива в сети.
Black Umbrella• 03 июля 2019
Ответ дляIlona Kolesnyk
Наступна сходинка еволюції - повага до прав іншомовних співгромадян.

Ilona Kolesnyk• 03 июля 2019
Ответ дляBlack Umbrella
Я їх поважаю. Але не більше чим вони мене. Ви почитайте російські форуми, та вони за своє порвуть. Бо то їх, таке зверхнє і зневажливо до всіх хто на їх погляд не достатньо русскій. Раніше я думала, що так не можна, а зараз зрозуміла, що тільки так. Бо зараз Свати, а далі Лоліта з Кіркоровим замість Хардкіс, Онуки, Дахи Брахи і т.д.
Нам є що втрачати.
Dianne• 03 июля 2019
Ответ дляGwiazda9
Тато подарував сину совість!
Це ми побачимо через рік. Чи є та совість. Подивіться відео того ж Шарія, якому тут більшість довіряє і послухайте, як він висміює Зе за інтерв´ю Гордону, де він каже ,що він самостійний політик, а не ставленик Коломойського. Американська , німецька, литовська, польська преса пише , що Зе ставленик Коломойського, а Зе у всіх інтерв´ю так СОВІСТНО каже: ’ я самостійний політик.’
Ilona Kolesnyk• 03 июля 2019
Ответ дляBlack Umbrella
В межах чинного законодавства.
Бачите як нволюція дивно розпоряджається комусь повага до іншомовних, а комусь до співрозмовника. Видно що кому дано
Добраніч.
Dianne• 03 июля 2019
Ответ дляOlga Zelenyak
Поэтому сына страшно возмущался кумовством, а потом подумал и решил назначить половину квартала в АП и друга детства СБУ руководить.
Все по совісті)))
Подход поражает своей новизной.
А обіцяні народу прозорі конкурси на голів ода, не на часі.
Dianne• 03 июля 2019
Ответ дляРукиМыли?
Було інтерв´ю суді ,який казав про тиск з боку АП.
Black Umbrella• 03 июля 2019
Ответ дляIlona Kolesnyk
Нам є що втрачати.
До чого тут російські форуми? Я про російськомовних УКРАЇНЦІВ! Взагалі шок, що люди ототожнюють їх з громадянами іншої держави. Якась каша в голові. Або ще один побічний продукт порошенківської пропаганди: якщо говориш російською, то агент кремля, ні більше, ні менше.

До речі, петрунька у побуті російськомовний Шах і мат.
Ilona Kolesnyk• 03 июля 2019
Ответ дляBlack Umbrella

Ви знову все утруєте. Говорите російською - говоріть наздоров‘я. Вам хтось забороняє?
Я ж мала натувазі інше. Вони за своє готові рвать, тому я вирішила навчитись хорошого.
Black Umbrella• 03 июля 2019
Ответ дляIlona Kolesnyk
Хочете бути такими ж нетерпимими шовіністами як росіяни? Хм... Дійсно приклад вартий наслідування.
riabinakudriavaia• 03 июля 2019
Ответ дляIlona Kolesnyk
Нам є що втрачати.
Я вам не скажу за всю Одессу (с).
Общалась только на 1 мамском рос форуме, за остальные не скажу. Так вот владелица форума в 2014 заняла промайданную позицию и головы летели у форумчанок, не согласных с администрацией, только так. Куча старожилов исчезла за год. Владелица ещё и ярый антипутинист.
А вообще как можно с РФ проводить параллели, если это федерация и во всех национальных субъектах второй государственный, а то и несколько. И садики, школы на нац языках. И свои религиозные, национальные праздники. И по другому никак Начнут насаждать русский единственным - пол страны отвалится
mariya59• 03 июля 2019
Ответ дляBlack Umbrella

Jhenya_Sh• 03 июля 2019
Ответ дляIlona Kolesnyk
будто ЕС не продажные шкуры, которые ради собственной выгоды готовы и на колени падать, и названия менять....