КротоТо• 15 июля 2019
Вопрос про Зеленского
Интересно чем не нравится некоторым дамам тут Зеленский? Ну кроме того, что он "клоун" как многие любят называть
Что он сейчас, к примеру, делает не то на ваш взгляд?
Интересно просто
pollyteika• 16 июля 2019
Ответ дляEllyM
то чому і досі гинуть?
Це незабаром завершиться.
Як би диванні поборники за світле майбутнє своїх дітей, на кістках чужих, не противились. Процес припинення війни вже запущено.
Ответ дляMs. Откровенность
Стаття 2. Принципи законодавства України про громадянство
Законодавство України про громадянство ґрунтується на таких принципах:
1) єдиного громадянства - громадянства держави Україна, що виключає можливість існування громадянства адміністративно-територіальних одиниць України. Якщо громадянин України набув громадянство (підданство) іншої держави або держав, то у правових відносинах з Україною він визнається лише громадянином України.
Стаття 4. В Україні існує єдине громадянство. Підстави набуття і припинення громадянства України визначаються законом.
Стаття 19. Підстави для втрати громадянства України
Підставами для втрати громадянства України є:
1) добровільне набуття громадянином України громадянства іншої держави, якщо на момент такого набуття він досяг повноліття.
natallochka• 16 июля 2019
Дешевые понты, игра на публику, а на самом деле ничего не меняется,в окружение идут кум, сват, брат, меняются серые кардиналы на своих :((((((( все как всегда, только теперь мы еще и лузеры на международной арене...Р.S впервые пожалела за Яныком
Ответ дляpollyteika
Це незабаром завершиться.
Незабаром - це коли? Рік, два, десять? Що там з боротьбою з олігархами? Зе на посаду глави Івано-Франківської області призначив управлінця Ахметова - це така боротьба з ним проявляється?)
Ответ дляvs4angels
читаємо далі ст. 19
Датою припинення громадянства України у випадках, передбачених цією статтею, є дата видання відповідного указу Президента України.
указ є? указу нема
Ответ дляEllyM
Президент, за його ж словами, несе відповідальність за зовнішню політику. Він зобов´язаний захищати наших громадян, в тому числі, Марківа теж. Не позортесь, чомусь до дрібних посадовців Зе вміє рота відкривати і хамити, а якщо мова про реальні справи - то я не я і хата не моя.
Это Вы не позорьтесь. Президент не может действовать вопреки Конституции, по большому счету Закон о гражданстве должен быть признан неконституционным так как его пункты противоречат статье 4 Конституции.
pollyteika• 16 июля 2019
Ответ дляEllyM
Пропонуєте аби президент особисто вступався за кожного засудженого за межами України з подвійним громадянством?
Якби родину Марківа три роки тому поставили перед вибором, цікаво яке б вони громадянство обрали?
Мабуть, українське і повернулись в своє дороге село, безсумнівно.
Ответ дляvs4angels
Якщо рішення конституційного суду визнає закон недійсним, тоді може його не виконувати. А поки зобов´язаний керуватись чинним законодавством.
Ответ дляpollyteika
Так, це його обов´язок ,як відповідального за зовнішню політику, захищати громадян України.
Ответ дляEllyM
Каким именно? Закон гласит, что основной закон Украины - это Конституция. Если Закон противоречит пунктам Конституции - выполняем Конституцию
Татьяна-женский мужской трикотаж• 16 июля 2019
Ответ дляГлавный котик
Переїзд президента в музей Леніна теж не безкоштовний. А символи та шана військовим потрібні, особливо коли війна триває. А так як ви міркуєте, то не потрібно нічого- ні випускних, ні утрєнніків, ні 9 травня чи іншого ’комуни’
Утреникив особливо не потрибно. Эресь несусветная! :) парады, Утреники, випускни, запускни- це все для зомби спящих.
pollyteika• 16 июля 2019
Ответ дляEllyM
Навіщо перескакувати з теми про закінчення війни на боротьбу з олігархами?
Ви спостерігали за мною подібні очікування? Ніколи.
Наскільки я пам’ятаю, Зеленський також не обіцяв. Була мова про вихід з тіні та чесне оподаткування їхніх доходів.
Стосовно війни, думаю, кінцеві терміни ніхто не може назвати, окрім ключових сторін, які її розв’язали на нашій території. Але, це відбудеться досить швидко.
Ответ дляpollyteika
Досить швидко - це скільки часу? На вашу особисту думку?
Anjutka-Anjuta• 16 июля 2019
Ответ дляEllyM
Якщо він не вийшов з українського громадянства , для України він її громадянин, а не Італії.
справедливости ради - если человек получил гражданство другой страны, он автоматом теряет гражданство Украины.
Ответ дляok1904
В случае с Борисполем Зе прав...
Он ни с кем не прав. Это не его обязанности совсем. Но там где нужно исполнять свои обязанности (к примеру, на международной арене), он молчит, а там где не нужно - пиарится. До 21 июля времени мало осталось,рейтинг подупал и его нужно поднять. С этим и связана его активность. Ведь за поребриком это отлично работает, но там уже уровень аистов, медведей и дзюдоистов. Ожидаем это к 2024 году, если досидит на престоле
Ответ дляEllyM
я не збираюсь працювати вам пошукачем у гуглі. Повторю питання, хто визначає відповідність законів конституції? Президент може самостійно не виконувати норми закону, оскільки він особисто вважає закон неконституційним?
Так Вы ведь опирались на Конституцию в своем примере, я прошу продемонстрировать какая статья ’о приватности’ работает в случае с острыми предметами в аэропорту)
Президент может выполнять статью 4 Конституции в которой сказано о едином гражданстве.
А как Петр Алексеевич решал эту проблемму? Маркив был арестован в 2017 году. Не пишите о том, что я перевожу стрелки, мне действительно интересно как наши более опытные политики решали вопрос правовой коллизии с гражданством
nightwoman• 16 июля 2019
Ответ дляnatallochka
Ну я адекватно понимаю что ни за кем не жалела, но при яныке моя семья жила лучше. Семья честных налогоплательщиков и патриотов своей страны и на море (свое) каждый год ездили, и икру красную к празднику покупали, не то что сейчас при тех же вводных.
ЗЫ: то, что сейчас не протолкнуться на стоянках и в аэропортах говорит скорее о том, что прошлая власть сделала все, чтоб доходы ушли в тень. Честно со всеми налогами невозможно (найдутся уникумы, поэтому практически невозможно) заработать на машину приличную и на отдых за бугром.
nightwoman• 16 июля 2019
Ответ дляEllyM
Як саме ’автоматом’? Процитуйте закон, де прописана автоматична втрата громадянства.
Вы сейчас защищаете не то, что нужно. У нас нет двойного гражданства и точка. И никто не будет бегать за своими бывшими гражданами и отбирать старые документы.
По хорошему тот, кто даёт гражданство должен забирать паспорт старый и резать на куски, чтоб не было такого срача во всем мире.
Ответ дляvs4angels
Ви так і не відповіли на моє запитання.
Стаття 4 Конституції - Стаття 4. В Україні існує єдине громадянство. Підстави набуття і припинення громадянства України визначаються законом. Закон пише:
Коли президент видав наказ про припинення громадянства Марківа?
Ответ дляnightwoman
Марків для України наразі є її громадянином.