Аль_де_Барановна• 06 августа 2019
Прийшла від лікаря,шось не зрозуміло як вони стать дитини визначають
В 13 тижнів при скринінгу лікар сказав,що термін малий і стать не визначає.В 14,5 була знов на узд і сказали наче хлопчик.Сьогодні 16,5 днів сказали що цюцюрика не бачать,але й не сказали,що дівчинка.Як таке можливе? Узд.по показаннями так часто робила
Миссис Буркул• 06 августа 2019
Такое возможно на плохом аппарате у слабого специалиста. Какая цюцюрка? В 13 недель видно внутреннее строение.
палка-копалка• 06 августа 2019
вот так...срок маленький, да и позже ребенок может не поворачиваться
Срочнокпсихологу• 06 августа 2019
Не знаю у мого в 13 тижнів, такі яєла були, що то не можна було переплутати )
Аль_де_Барановна
• 06 августа 2019
Ответ дляпалка-копалка
Та я думала,що 16,5 днів то вже гарний термін для визн. статі.З першим сином в 12 тижнів сказали,що хлопчик і фото дали
Просто болталка• 06 августа 2019
нам в 13 и 6дней врач сказал пол и даже показал, и на 18 нед тоже. поэтому тут или врач не очень или сам аппарат, ну или ребёнок отвернулся
Пульт от линолеума• 06 августа 2019
Ответ дляАль_де_Барановна
Вас на УЗИ больше всего пол ребенка интересует, а не его здоровье? Зависит от врача, от самого аппарата.
Аль_де_Барановна
• 06 августа 2019
Ответ дляЗоя Жорівна
так у вас , по ходу...
В мене все добре в жіночому щасті,а от у незадоволених тіточок одне язвіння на умі
Зоя Жорівна• 06 августа 2019
Ответ дляАль_де_Барановна
та де ж все добре, жіночко...
вам не все одно, хто там народится...де ж те щастя всеобъемне?
Аль_де_Барановна
• 06 августа 2019
Ответ дляЗоя Жорівна
та де ж все добре, жіночко...
Де написано,що не все одно??? От де??? Чи заздрість і незадоволеність життям очі засліпила?
Аль_де_Барановна
• 06 августа 2019
Ответ дляЗоя Жорівна
та де ж все добре, жіночко...
Якщо у вас і є діти,чи до родів не цікавились? Все одно хто....Все одно як...
Зоя Жорівна• 06 августа 2019
Ответ дляАль_де_Барановна
як це можливо? це тэма?
о боже, він ще не вирішив..