100pudov• 04 сентября 2019

Опам‘ятайте мене, якщо я не права.

Я молода, маю вже свою сім’ю. Батьки розлучилися давним давно, мама ніколи не працювала. Тобто підробіток вдома був, але вона шаленіла тільки б вдома чисто було і їжа, і вона вважала, що це все що потрібно для щастя. Коли розійшлися, вона не працювала ніде, бувало їсти вдома не було що. Не алкоголічка і тому подібне. Мала серйозні проблеми з колінами, завжди нила ноги болять ноги болять(проблеми дійсно були). Зараз влаштувалась прибиральницею за кордоном. І далі ниє, то їй важко, то задовбало, хоче додому, то дістало. В ви знаєте надоїло то слухати. І стидно що вона в такому досить молодому віці працює прибиральницею і за життя нічого взагалі не добилася, Але завжди сама мудра і все знає. Був довгий час коли жила за мій рахунок. Мене вже то все дістало. Дивлюся в інших мами доглянуті, працюють на гарних роботах, чогось добилися..а моя 0. Соромно чесно за неї. Я неправа?
Дивлюся яких мамів мають іноді ну просто капець,і заробить для себе гроші, чогось добилась, і виглядає гарно. А тут таке(
Большой секретик• 04 сентября 2019
Ответ дляТворю чудеса
Автор, ваша мати - просто ледащо. З теми посту це не очевидно, а от на перших сторінках ваших відповідей стає зрозуміло. Скажу так: по гуманному простити і відпустити, але це лише в теорії. Думаю з голоду їй померти не дасте, коли вона тіпа піде на пенсію. Всі тут пишуть шо мати має заслуги перед вами за те шо мінімально вкладувала в вас - у вас такі ж заслуги перед нею - ви були хорошою дочкою, не наркоманкою, не привели байстрюка, а що ще вимагається від дитини?
48 років - це ще зовсім молода жінка, вона працює за кордоном, може там ще заміж вийде за іноземця

Мариш_ка• 04 сентября 2019
Ответ дляВикасикрет
У моей мамы на работе две женщины в ревматоидным артритом и группами инвалидности работают. Понимаете, это не просто колени ноют, это системное заболевание, которое инвалидизирует и они работают. Ни у кого дети голодными не ходили из них.
У каждого что-то болит. У всех есть хронические болячки, когда автор была маленькая, ее маме было около 30 лет. Какая старость? Да ее матери сейчас 48! Содержать 48-летнюю женщину ничем серьезным не больную женщину?
Не смешите меня, у меня знакомая после двух онкологий работает еще и ребенком так занимается, что не все здоровые так могут. А тут колени болят. ты были б не колени у нее, было бы что-то другое.
У нас по сусідству одна така ’хвора’ навесні вже третього чоловіка поховала)))
Лыжи со вспышкой• 04 сентября 2019
Ответ дляТётя Хрюша
Ну не все же в жизни себя находят! А желания работать на нелюбимой работе,я полагаю,ни у кого нет
Ну ни у кого нет.
А детей-то кормить надо?
Мариш_ка• 04 сентября 2019
Ответ дляВикасикрет
У меня посттравматический артроз коленного сустава, первого шейного позвонка (головные боли из-за этого и мигрени со рвотой), в том году еще и артроз сустава указательного пальца (работаю за компом). Я очень хорошо знаю что это, к сожалению. И именно поэтому делаю такие выводы. Если это просто болят колени без какого-либо инвалидизирующего диагноза - с этим можно работать. На кассе сидеть - нужны колени? За компом сидеть - тоже нужны? Вахтером работать, а не проедать алименты никак нельзя было?
Зато проедать детские алименты никакая болезнь даме не мешала
Платье Длинное бальное• 04 сентября 2019
Ответ дляЯ не такая
На что мне отвечать? На единственное сообщение человека в теме, в котором он тупо написал, что автор недалекая? Вы в суть вникаете или сразу несетесь кудахтать?
кудахтать?
вы мне не хамите !и хамкам я не отвечаю.
Хи хи, ну ну• 04 сентября 2019
Ответ дляЯ не такая
Вы действительно думаете, что я брошу все свои дела и ради вас потрачу полчаса жизни на чушь?
Я вам в общем пояснила мнение психологов на этот счет, не касаясь того цирка, что показывают в подобном низкопробном видео.
Написал человек, просидевший в этой теме с пол третьего и накропавший 50 ответов. Да, я реально так думаю. А что?
Не будь КакСвета• 04 сентября 2019
Всем было бы лучше, если б мать на себя руки наложила в депрессии? Проедала детские. Прям много она могла на них наесть? Автор даже сумму детских не может озвучить. В 16 в крайней нищете уже можно вдвоём планировать, тем более, что она подрабатывала.
Ответ дляХи хи, ну ну
я тоже посмотрела что она с 14.29 здесь отвечает всем.
и это человек ценящий даже своих полчаса))
Интернет Бродилкин• 04 сентября 2019
Ответ для100pudov
Все життя не працювала
Нічо не казав, гуляв як має бути, бо кому цікава жінка , якій цікава тільки тряпки і більше нічого???
Мамі 48, мені 25
Він поки жив з нами то забезпечував
Розійшлись то і в носі мав нас
Я Вас понимаю. Поменьше её нытьё слушайте и живите своей жизнью. У меня сестра 47 лет такая. Вечно ноет. Всю жизнь просрала дома изображая великую непонято что, то эйвон, то орифлейм, то амвей, то огороды , вместо того, чтобы делать карьеру, благо образование есть. Что сказать? Вечно бедная, нищая, хочется вечно проспонсировать, а потом как-то открылась истинная потребительская сущность. Я оказалась зажратой суч... ой. Мама наша тоже недалеко от неё ускакала. Никто не считает, что с их забаганками я здоровье потеряла, пофиг. Если бы не родственники - я бы с ними не общалась.

Творю чудеса• 04 сентября 2019
Ответ дляНе будь КакСвета
Ой, тільки не робіть з матері жертву. Жила без напрягу поки чоловік не плюнув, такі егоїстки навіть на депресію не здатні. В депресію впадають якраз здатні до рефлексії люди, тобто думаючі. А дамочка просто на всіх клала бо королевам не гоже працювати. Коли думаєш як прогодувати дітей - то не до депресії.
Интернет Бродилкин• 04 сентября 2019
Ответ для100pudov
всім дуже вдячна за відповіді. За підтримуючі і негативні також, особливо за «автор ви конечна».
я маму люблю, відмовлятися не буду. Я прийшла сюди виговоритися, щоби не тримати в собі, це ж анонімно. Всім дуже дякую
Трішки стало легше
Висновок:треба бути вдячними за все і викорінювати з себе заздрість, зліть, образи. І добиватися чогось в житті. Всім дякую.
Выводы Вы сделали правильные. Желаю в Вашей жизни гармонии. Моя мама так меня проклинала вечно, всегда я была с ней на конфликтах, а все равно я с мужем едем пахать к ней на эти выходные.
Творю чудеса• 04 сентября 2019
Ответ дляНе будь КакСвета
Нестыковочки: родители мамы где? Им теперь 68-78. В свое время пахали и маму поддерживали в кондиции, так что она смогла подцепить мужика с квартирой. Жили, очевидно, отдельно. Где их нажитое, наследство? Если ещё живы - кто за ними теперь смотрит? Почему они перестали поддерживать маму после развода? Если умерли ещё в те времена, то все равно хоть что-то бы от них осталось.
Ели неделями блины. Блины=мука, масло, молоко, яйца , сахар. На те же деньги картошка, крупы, макароны - и сытные, и дешевле. Или маме набор на блины бесплатно доставался? Можно было бы менять на другие продукты. Варенье = сахар+ягоды. Откуда, от родителей мамы или сердобольных друзей?
Ці питання ви краще задайте матері автора, не дитина ж мала продумувати меню і викручуватися для виживання.
Болтушка Му• 04 сентября 2019
Ответ для100pudov
Так, квартиру маю.
маю и сама купила - це різні речі, можливо ви теж розлучитесь і будете побиратись .
Болтушка Му• 04 сентября 2019
Ответ для100pudov
В мене тепер жахливий страх.
Щоби моя дитина не була голодна
А тепер з появою грошей я сама їм завжди як не в собі, бо боюся що завтра може і не бути..
мені важно від того. Багато хто тут мене засуджує, проте ніхто не залишить дитину голодною , правда? А нагодує смачним обідом після навчання. Мені соромно за маму прибиральницю , тому що це не ад аж аж важка робота щоби і там скиглити і не хотіти працювати. Розумієте?
у мене теж двоє дітей, одна з них доросла, 23 роки, і теж не працюю вже 13 років, потрошку продаю речі, роблюу квартирі ремонт, займаюся молодшою донькою, чоловік з ранку до ночі нс роботі. У свій час працювала, купила квартиру у Києві, машину, а зараз маю проблеми з ногами, спиною. Утримує чоловік, донька вже працює, живе зі мною, але я не уявляю як би щось трапилось і мені довелось іти прибиральницею і моя донька сказала що соромиться мене, я б її послала би дууууже далеко! Праця , яка б вона не була, тим більше материнська має поважатися дитиною !
ЖаннаНеАгузарова• 04 сентября 2019
Ответ дляПлатье Длинное бальное
’а теперь когда она пожилая вы должны ее содержать’ это писала не я.
так кто там из нас двоих ходил на выборы?)))
бож...отдыхайте)
Интернет Бродилкин• 04 сентября 2019
Ответ дляБолтушка Му
Ой, да расслабитесь с этим ’поважать працю матері’. У Вас в жизни есть за что поважать, а у других нет. Другие сами всю жизнь греблись и выгребали.
Плюшевая дыба• 04 сентября 2019
Ответ для100pudov
Платив аліменти якщо ви би почитали вище . Але мізер , але платив .
де ваші бабусі-дідусі?
Плюшевая дыба• 04 сентября 2019
Ответ для100pudov
І зовсім до ненавдна так само утримували її з чоловіком - ми.
ок, ну зовсім без грошей ви не могли жити. Комунальні і т.д. - мусіли бути якісь доходи.
Пишущаяся• 04 сентября 2019
ну Вы родились именно у этой мамы

Плюшевая дыба• 04 сентября 2019
Ответ для100pudov
Я працювала взагалі недовго, але принаймі працювала для того аби її нагодувати , а вона мене голодною тримала. Я приносила продукти додому в такому ранньому віці- їй пофіг було звідки вони взялися.
10 клас = 16 років, це зовсім не ранній вік.
Плюшевая дыба• 04 сентября 2019
Ответ для100pudov
Ніхто. Мені освіти не дали
Бо грошей не було і бажання заробити їх
Заробляю я де можу
Але не сиджу точно. І дуже надіюся що не буду потім теж скиглити в шукати причини не працювати
освіта є і безкоштовна.
Творю чудеса• 04 сентября 2019
Ответ дляПлюшевая дыба
Та уже 100500 разів написали - аліменти
Творю чудеса• 04 сентября 2019
Ответ дляПлюшевая дыба
освіта є і безкоштовна.
Ага, розкажіть. Особисто мені стипендії вистачало лише на квитки. Я не уявляю як дитина може харчуватись і одягатись без підтримки батьків. Заплатити за гуртожиток, поїсти, і ходити у рванні.
ЯсноВидящая• 04 сентября 2019
Ответ дляШунечка
Ваши дети подрастают, они то вам все и припомнят.
Мерзко читать.
Шунечка, приятно вас видеть и читать)))) сто лет вас помню, как завсегдатайку этого форума, раньше было куча приятных тем и интересных бесед, потом большой перерыв. Как у вас дела? как детки?)))
Продавец овец• 04 сентября 2019
В мене мама працювала все життя, але прибиральницею. Ну грошей теж було завжди в обріз вдома. Коли я навчаючись в вузі пішла працювати, мене спитала керівник, ким батьки працюють, я дуже соромилась що в мене мама всього-лишень прибиральниця і це було видно. Тоді керівник мені сказала, що батьків не соромитись треба а гордитись ними, бо вони ці гроші своїми силами заробляють і мене виростили хорошою людиною. Завжди ці слова згадую і більш в мене сорому нема за маму.
Робота прибиральницею - це дуже важка робота, особливо якщо в багатих людей вона прибирає. Не від хорошого життя ваша мати поїхала так заробляти. І вона далеко не лінива людина, бо ліниві люди таку роботу оминають.
Непогодка• 04 сентября 2019
Ответ для100pudov
Руки теж тягнула іноді, і аргументувала злістю
Відразу та не ображайся доця , мама любить
Тато бив - то вона мовчала завжди сиділа і дивилась. Я росла і чула - глянь на того чи ту, які там діти ростуть.
Подивися на себе
Отец бросил вас, как щенка, и лупил, но на него зла не держите.. а мать прямо физически ненавидите...
отец многого добился? Нобелевка, Оскар? За что ему поблажки такие?

Но мир вас ещё удивит. Лет через 15-20. Ждите, оно прилетит.
Кто крайний?• 04 сентября 2019
Ответ дляКолхозница
Автор, я Вас понимаю. Моей маме 46, год назад от нее ушел отец. Она никогда не работала, до ночи смотрит сериалы и спит до обеда и больше, потом просыпается пьет кофе и опять смотрит всякие реалити-шоу, ужин захочет приготовит, захочет нет. На выходные должен быть готовить папа, т.к. ей облом, короче его все это достало, он ушел. Когда я ей недавно заявила, что надо же искать работу, она сказала, что с голоду здохну, а работать не пойду. Я в шоке была, и толкает мне речи, что я должна ее содержать. Так неприятно
Шлите её лесом. Даже суд не обяжет, пока она не достигла пенсионного возраста.
Жирафовое варьенье• 04 сентября 2019
Ответ дляbejalla
Здесь 80% считают, раз в детдом не сдали, значит супермама
фигня в том, что чувство вины непонятно за что, проходит через все детство, юность и далее.
На границе• 04 сентября 2019
Ответ для100pudov
Вона тільки зараз пішла на роботу за стільки стільки років!!!!!!!
Автор, в детстве нуждались в чем-то?
Я не такая• 04 сентября 2019
Ответ дляХи хи, ну ну
Я пишу ответы, потому что мне интересно. И не смотрю тупые передачки, потому что мне это НЕ интересно. Думаю, все уже предельно ясно. По сути вам ответить нечего, а выяснять с вами мои предпочтения мне не интересно.