Кашпо• 30 сентября 2019
Ответ дляArina 25
Меня сегодня поздравляют и на фейсбуке написано 30 вообще-то !
Ну да, Фейсбук прав, это церковный календарь ошибается
Дедуськина бабуська• 30 сентября 2019
Ответ дляArina 25
Автор, 1 октября Ирины))
Ответ дляArina 25
30 сентября день ангела Ирины , про др праздники не знаю ! Меня каждый год поздравляет подруга
День ангела Ірини відзначають кілька днів у році: 26 лютого, 7 березня, 29 квітня, 18 травня, 10, 17, 22 серпня, а також 1 жовтня. Значення імені Ірина пояснює характер їх власниць: воно походить з давньогрецької міфології та означає спокій і мир.