19 октября 2019

Зовнішній вигляд жінки та її чоловік.

Чи вважаєте ви, що зовнішній вигляд жінки, а саме те як вона одягнена, яка в неї зачіска має першочергове значення для чоловіка? Наприклад, я знаю чимало випадків, коли жінка навіть туфлі вибирала, які подобаються її хлопцеві, завжди мала виглядати ідеально, і чоловіки ці, зазвичай, були забезпечені, але хворі тирани, які розглядають жінку тільки як мясо. І, навпаки, адекватні чоловіки зустрічаються з жінками, які себе люблять, доглядають, але ніколи не будуть мерзнути на морозі у мінус 20 в колготах, без шапки, бо ж треба бути красивою для чоловіка, не будуть йти у бібліотеку на каблуках(як писали в іншій темі) тільки для того, щоб на мене звернули увагу, інакше я сіра миша. Останнім часом бачу, що наші жінки дуже закомплексовані, і компенсують це одягом, взуттям і косметикою.
парИла я парИла 19 октября 2019
Не знаю, ко мне это не относится
Ну ниче се 19 октября 2019
Все пофиг. Главное хорошая зп.
МатьЧасть 19 октября 2019
Ответ дляНу ниче се
Все пофиг. Главное хорошая зп.
Телепузик 20 октября 2019
Не знаю, я замужем 20 лет. Всегда делала так как мне удобно. Муж только смотрит и хвалит. Самое смешное, что он в восторге от всего, даже если мне краситься пора, утверждает, что я отлично выгляжу Но есть проблема, я так классно выгляжу, что он категорически против мезотерапии и ботокса в межбровку, а я вижу, что морщинка то растет. Прям аж растерялась, я красивая или умная). А вот с одеждой да, он любит спортивный стиль и соглашается только на такой. Сексуальный выбираю без него))))
66сезон666серия 20 октября 2019
Ну так это вопрос к мужчинам скорее. Понятно, что не все то, красивое, что удобное. И неудобное женщины именно ради мужчин носят. Но это в нашей стране так. В Европе на этот счёт не заморачиваются и ничего - тоже в старых девах не сидят:)
Стрекозей 20 октября 2019
-20 идти в капронках и при жгучем морозе и ветре идти без шапки - это нужно быть не в себе.
Я бы такого мужчину, который бы мне указывал, что надевать, послала гулять в лес!
автор Цветов Мне срочно 20 октября 2019
Ответ для66сезон666серия
Ну так это вопрос к мужчинам скорее. Понятно, что не все то, красивое, что удобное. И неудобное женщины именно ради мужчин носят. Но это в нашей стране так. В Европе на этот счёт не заморачиваются и ничего - тоже в старых девах не сидят:)
а чому в нас так? з чим це пов´язно?
люблю_тортики 20 октября 2019
встретила мужа каблучи выбросила.
автор Цветов Мне срочно 20 октября 2019
Ответ дляСтрекозей
-20 идти в капронках и при жгучем морозе и ветре идти без шапки - это нужно быть не в себе.
Я бы такого мужчину, который бы мне указывал, что надевать, послала гулять в лес!
ну коли взимку сильні морози, я постійно бачу такі парочки. Вона простоволоса, капронки, а він у шапці і куртці. Ну як нормальний чоловік зможе на це спокійно дивитись і як нормальна жінка може бути настільки невпевненою в собі.
ПАЦАНКА О 20 октября 2019
Ответ дляГолодаю
а чому в нас так? з чим це пов´язно?
В заниженной самооценке
Сиреневая цапля 20 октября 2019
Ответ дляНу ниче се
Все пофиг. Главное хорошая зп.
Да,из серии,когда есть деньги на новые джинсы,то подходят и старые
люблю_тортики 20 октября 2019
Ответ дляГолодаю
ну коли взимку сильні морози, я постійно бачу такі парочки. Вона простоволоса, капронки, а він у шапці і куртці. Ну як нормальний чоловік зможе на це спокійно дивитись і як нормальна жінка може бути настільки невпевненою в собі.
это не про меня а в пуховике и в шапке и удобных ботах спортивных да и не крашусь на прогулки с мужем, почти никогда.
автор Цветов Мне срочно 20 октября 2019
Ответ длялюблю_тортики
это не про меня а в пуховике и в шапке и удобных ботах спортивных да и не крашусь на прогулки с мужем, почти никогда.
а до зустрічі?)
66сезон666серия 20 октября 2019
Ответ дляГолодаю
а чому в нас так? з чим це пов´язно?
Чем ближе к востоку, тем сильнее это выражено. Это связано с отсутствием вкуса у мужчин, с ’цыганщиной’, любовью ко всему яркому, вычурному, к украшательству. Соответственно, чтобы привлечь внимание такого мужчины, нужно поярче выглядеть, украсить себя максимально.
люблю_тортики 20 октября 2019
Ответ дляГолодаю
а до зустрічі?)
до встречи любила сапоги на каблуке и пальто, шапку почти не носила как и капюшоны.
Стрекозей 20 октября 2019
Та яка ходить напівгола у мороз, вона нормальна для цього хворого суспільства. І це скоріше не невпевненність, а її переконання, які їй просто нав’язали.
Ну ниче се 20 октября 2019
Ответ дляСиреневая цапля
Да,из серии,когда есть деньги на новые джинсы,то подходят и старые
В точку.
Ну ниче се 20 октября 2019
Ответ для66сезон666серия
Чем ближе к востоку, тем сильнее это выражено. Это связано с отсутствием вкуса у мужчин, с ’цыганщиной’, любовью ко всему яркому, вычурному, к украшательству. Соответственно, чтобы привлечь внимание такого мужчины, нужно поярче выглядеть, украсить себя максимально.
Вот это вы придумали))
66сезон666серия 20 октября 2019
Ответ дляНу ниче се
Вот это вы придумали))
Ну почему же. Просто посмотрите, как одеты женщины на западе и на востоке (где если на ней меньше 3 кг золота - то это просто неприлично). Ну а мы где-то посередине. То и имеем:)
автор Цветов Мне срочно 20 октября 2019
Ответ для66сезон666серия
Ну почему же. Просто посмотрите, как одеты женщины на западе и на востоке (где если на ней меньше 3 кг золота - то это просто неприлично). Ну а мы где-то посередине. То и имеем:)
щось в цьому є))
Магиня 20 октября 2019
Я с 14 лет хожу зимой без шапки и в тонких леггинсах, в метель капюшон надеваю - жива до сих пор, не мерзну и не болею У парней вызываю неискоренимое желание согреть
Чукча Мукча 20 октября 2019
Ответ дляМагиня
Я с 14 лет хожу зимой без шапки и в тонких леггинсах, в метель капюшон надеваю - жива до сих пор, не мерзну и не болею У парней вызываю неискоренимое желание согреть
Первую шапку купила прошлой зимой, в 30 лет) до этого тоже так ходила
vihola_ 20 октября 2019
Ответ для66сезон666серия
Чем ближе к востоку, тем сильнее это выражено. Это связано с отсутствием вкуса у мужчин, с ’цыганщиной’, любовью ко всему яркому, вычурному, к украшательству. Соответственно, чтобы привлечь внимание такого мужчины, нужно поярче выглядеть, украсить себя максимально.
І я такої ж думки)
Індуси, хачики, азіати до цього часу люблять на собі перстні, блискучі костюми, довгі пальто, взуття лаковане.
Аби виглядало багато.
Вітчизняні чоловіки ше з десяток років тому ходили в золотих ланцюгах, деякі досі не зняли. Куртки шкіряні блискучі з песцями)
Ніколи на заході так не одягались.
З ланцюгами ходили лише бандити і негри.
дЫнька 20 октября 2019
Я покупаю вещи, которые нравятся мужу. По той причине что я безвкусная авдотья и мой гардероб до него состоял из 99% чёрных и бесформенных вещей , 1% занимали джинсы. А муж в отличие от меня имеет чувство стиля и здравый смысл, поэтому я всегда хорошо одета и по сезону. Как говорится с ним я покушала и в шапке.
Ну ниче се 20 октября 2019
Ответ для66сезон666серия
Ну почему же. Просто посмотрите, как одеты женщины на западе и на востоке (где если на ней меньше 3 кг золота - то это просто неприлично). Ну а мы где-то посередине. То и имеем:)
Я думала эти люди остались в 90-х.
Я живу в окружении людей , которые имея хороший доход , путешествуют, ходят с бюджетными телефонами, ездят на машинах не представительского класса, без золота и т.д. в приоритете знания, лисностный рост и т.д. Но никак ни золото.
vihola_ 20 октября 2019
Ответ для66сезон666серия
Чем ближе к востоку, тем сильнее это выражено. Это связано с отсутствием вкуса у мужчин, с ’цыганщиной’, любовью ко всему яркому, вычурному, к украшательству. Соответственно, чтобы привлечь внимание такого мужчины, нужно поярче выглядеть, украсить себя максимально.
Абсолютно погоджуюсь.
Ми вже не Азія але ще не Європа.
Це не добре і не погано. В цьому також є своя принада. Автентичність.
Не варто вважати що на заході все хороше, розумні всі, а тут всі безмозглі. Їх би сюди, жили б як ми. Тим більше там теж є свої проблеми та перекоси.
vihola_ 20 октября 2019
Ответ дляМагиня
Я с 14 лет хожу зимой без шапки и в тонких леггинсах, в метель капюшон надеваю - жива до сих пор, не мерзну и не болею У парней вызываю неискоренимое желание согреть
Я теж ходжу без шапки практично все життя. Не маю зимових чобіт крім дутіків з дітьми на санки, не ношу колготи. Виключно панчохи. Не мерзну, здорова.
Стрекозей 20 октября 2019
Ответ дляvihola_
Я теж ходжу без шапки практично все життя. Не маю зимових чобіт крім дутіків з дітьми на санки, не ношу колготи. Виключно панчохи. Не мерзну, здорова.
Панчохи узимку?
vihola_ 20 октября 2019
Тим більше, автор, до чого тут чоловік?
Якщо є чоловік вже, більшість надають перевагу зручності та комфорту.
В попередній вашій темі мова була про те, що познайомитись, підчепити важко когось, якщо виглядаєш фігово.
Моєму чоловікові мої страждання не треба.
Він взагалі не бачить різниці між мною колишньою.
Хоча там земля і небо.
Але знайшла такого аж в 25.
vihola_ 20 октября 2019
Ответ дляСтрекозей
Панчохи узимку?
Так, я не стою на зупинках, не ходжу пішки по вулицях, не мерзну. А колготи не люблю, сповзають, не подобається підтягувати.