ОдинРазНадетое• 25 октября 2019

Руйную сім‘ю

Дівчата, УВАГА буде багато тексту.
Постараюся стиснути)
Мені 25 чоловік на 8 років старший у шлюбі 3 роки, дітей поки не хочемо. Передісторія :чоловік домашній і дуже спокійний, рідко бачиться з друзями а як бачиться то лише на рибалку, грає футбол, працює ми багато вільного часу проводимо вдвох ( покупки, кіно, поїздки на відпочинок і тд) Я навпаки маю багато знайомих, подруг, колег , інколи зустрічаюся з дівчатами в кафе чи просто десь поверяти і приблизно раз у 3 місяці я ходжу з подругами в нічний клуб, без чоловіка бо він цього не любить.
Минулих вихідних до нас в неділю приїхала моя мама в гості вона попереджала що 9-10 буде, наліпити вареників,а я спала бо прийшла пів 6 ранку з клубу, вона почала казати що таким чином я руйную сім‘ю, це не нормально що я десь йду вночі на дискотеку і таке інше, мені стало якось прикро і неприємно від того що мама роздула трагедію
З іншого боку чоловік каже що розуміє мене,що не хоче обмежувати мою свободу і вцілому я добра дружина, друг бо нас завжди чисто, наготовлено і я сама по собі весела і не конфліктна тому сварок не виникає, але мама каже то дорога в нікуди. Вийшло трохи сумбурно, сподіваюся ви зрозумієте
Скажіть чи є серед вас такі хто ходить на дискотеку, чи не постраждала від цього сім‘я і стосунки? чи для вас це норма, чи так поводитися не варто?
Форточка• 25 октября 2019
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Дома наготовлено, смешно. Мама принзжает лепит вареники, а вы гордитесь полным холодильником. Мама небось и убирает,стирает, гладит.
не вижу связи, я тоже не леплю вареники/ пельмени, муж даже не просит т.к.еще в начале совместной жизни сказала, хочешь вареники ,лепи со мною вместе, один раз налепил, сказал больше не хочет ни вареников ни пельменей, все остальное готовлю без проблем, убираю, глажу и т.д.
автор ОдинРазНадетое • 25 октября 2019
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
І ще. Автор, тільки чесно. До вас чоловіки залицяються і ви від цього кайфуєте? Не зраджуєте, але розважайтесь.
Буває чоловіки хочуть заговорити, познайомитись але я одразу кажу що одружена, кайфую але чоловікові ніколи б не зрадила. В нас такі стосунки що він поза конкуренцією, я його дійсно дуже люблю
Black Umbrella• 25 октября 2019
Ответ дляМуууумие
Якщо біиВіи напивались в зюзю та в хаті був срач, то тоді можна було Вас попрікнути.А так якщо все встигаєте та чоловік не проти,то чому б ні.Я за себе скажу- люблю копаніі дискоткеи,відірватись.Але в мене дуже строгі батьки консервативні ,нікуди не пускали,вийшла заміж,а чоловік просто зануда.І ось після 40 перемкнуло.... секс ніякий енергіі багато,хочеться просто зараз надягти спідницю покоротше та й пострибати та позагравати..але в 40 не можна
как у меня прям ))) но у меня отмаз - я зарабатываю деньги, поэтому...
Глубоководная селедка• 25 октября 2019
В браке 3 года. Ходим в клубы -караоке по отдельности , раз в месяц иногда чаще , иногда реже . Не вижу в этом ничего плохого. Полезно иногда отдохнуть друг от друга .
На семейную жизнь и тем более быт это никак не влияет . Но у меня раз в неделю приходит женщина убирать , доставку еды тоже никто не отменял. Нечего мне делать, вареники лепить))). Муж меня выбирал в жены не ради уборки и готовки , так что поменьше слушайте маму и не позволяйте вмешиваться в Ваши отношения
Муууумие• 25 октября 2019
Ответ дляBlack Umbrella
у меня тоже в хате срач, я зарабатіваю деньги, поєтому мне пофиг на мужа упреки.Но гулять не могу и оторваться негде.А хочется !!!
Аноним Завхоз• 25 октября 2019
В браке 13 лет ,двое детей. Хожу на дискотеку с подругами, муж совершенно не против. Отношения очень доверительные , новых знакомств не ищу ,если подходят знакомиться- объясняют что у меня все прекрасно!)))
автор ОдинРазНадетое • 25 октября 2019
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Ні, мама приїжджає рідко і на 2 дні, може шось допомогти мені на кухні але не більше
Зяблик протестант• 25 октября 2019
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Ви чоловіків знаєте погано. П´яних чоловіків, які відкриваються до ранку.
Ага:) То есть допустить, что никто не нажирается в зюзю, когда тусит - нельзя? Им же не по 20 лет. Еще вопрос окружения. Если это быдло, то так и будет. Но оно и в семье себя так же ведет, поэтому никаких сюрпризов.
Лорка-хлорка• 25 октября 2019
А на фиг ты замуж вышла ,если еще не на гулялась и по клабам шастаешь?
Зяблик протестант• 25 октября 2019
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Проблеми в сім´ях починаються тоді, коли туди починають лізти наші рідні та близькі. Цього дозволяти не можна.
100%!
Black Umbrella• 25 октября 2019
Ответ дляМуууумие
Ой, понимаю. Когда есть парочка подруг, с которыми можно потусить - это очень важно. Желаю вам найти таких!
автор ОдинРазНадетое • 25 октября 2019
Ответ дляЗяблик протестант
Так ему не нравится клуб, он на рыбалку любит ходить. Ходить с ней и мучаться там?:)
И даже если с мужиками пойдет тусить в клуб - а что тут такого?
Він якось пішов зі мною і я чула себе сковано, бо він сидів сам за столиком поки ми танцювали, сидів в телефоні чи спілкувався на вулиці з знайомими, нудьгував, поглядав на годинник, для нього то була каторга
автор ОдинРазНадетое • 25 октября 2019
Ответ дляBlack Umbrella
Хожу, и до утра в том числе. Ничего плохого в этом не вижу, хотя мужа бы не пустила Мама поддерживает. Муж встречает, минералочку покупает и так далее.
Скіль ви разом? і скільки вам років? класна ваша мама)
Black Umbrella• 25 октября 2019
Ответ дляЛика-прилипка
у нас если с мужьями, то они прячутся в какой-то тихий закуток, пьют там чаи-кофеи и болтают мирно, пока у девочек гульня )))
Хвець-тець• 25 октября 2019
для меня норма с подругами в ресторан, кино, другой город...Но не в клуб до 5-30.Это пребор и мама отчасти права.
Глубоководная селедка• 25 октября 2019
Ответ дляЛорка-хлорка
Не у всех после замужества жизнь заканчивается, так что не судите по себе
Black Umbrella• 25 октября 2019
Ответ дляЛика-прилипка
Мне 35, вместе вот 9-й год. Мама классная, ага. Она сама меня выпирает - говорит, сидишь как сова дома, скоро станешь старой, будут болеть колени - не попрыгаешь до утра
Зяблик протестант• 25 октября 2019
Ответ дляЛорка-хлорка
автор ОдинРазНадетое • 25 октября 2019
Ответ дляМуууумие
Та чому не можна? в 40 якраз ще можна просто знайти підходящих друзів, інколи одного такого вечора віддати і отримати енергію вистачає на довгі місяці)
Хвець-тець• 25 октября 2019
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Все ок. АЛЕ. Уявіть, що ваш чоловік так само пішов тусити з друзями до ранку і ви ніби і хочете, щоб відпочив, а думки в голову лізуть ’а раптом по п´яні ахнув якусь п´яну студентку в машині чи туалеті клубу’.
Ви б його відпускали на нічний відрив?
Ото ж бо й воно!
так он когда -то так и сделает и алиби у его будет железное-ну моя же ходила !
Видящие_помогите• 25 октября 2019
Бред полный.

По такому принципу жили еще мои бабушка с дедушкой и дожили до самой смерти дедули (а ба у меня была комсомолка-активистка и везде ее звали в кач-ве ведущей, участницы, организаторши. А дед был домоседом и видал это все).
Я шалунья• 25 октября 2019
Ответ дляЛика-прилипка
Автор , ну по-честному в зоне риска вы кайфуете,....все мои ’стратила’ произошли в клубе:((
А потом встретился человек, который мне интереснее клуба и увел он меня с семьи из клуба.
Вам нравится по лезвию бритвы ходить
Видящие_помогите• 25 октября 2019
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Ви б його відпускали на нічний відрив?
Ото ж бо й воно!
Ого, оце високі відносини у вас із чоловіком
Якщо такі думки в людини, то можливо не з тим ви живете...
Екатерина27• 25 октября 2019
Семью рушит ваша мама со своими варениками!
автор ОдинРазНадетое • 25 октября 2019
Ответ дляЛорка-хлорка
Я не шукаю і ніколи не шукала в клубах стосунків. Заміж виходила бо отримала пропозицію від людина яку люблю, поважаю з ким в нас однакові погляди на життя, бачимо разом майбутнє, надихаємось одне одним, обговорюємо нові ідеї. Знаєте, він така людина що з ним цікаво завжди, що би він не розказував я готова слухати, цікаво все чи то кіно, чи то рецепт ...важко описати..
автор ОдинРазНадетое • 25 октября 2019
Ответ дляГлубоководная селедка
Я теж собі думаю це нормально, ми ж не зловживаємо тою довірою, і це не ознака неповаги і тд. Але моя мама такого розуміти не хоче, навіть рот мені не давала відкрити
Персонаж Аноним• 25 октября 2019
То есть конда пишу, что у мужа должны быть свои интересы и встречи с друзьями, а жена не должна влезать в его личное пространство и пилить, это норм.
А жене нельзя иметь свои интересы?
Убрано, наготовлено, перемыто, переглажено только обязанности жены?
автор ОдинРазНадетое • 25 октября 2019
Ответ дляBlack Umbrella
АлывердЫ• 25 октября 2019
Не знаю, в браке 8 лет, сыну 6) Муж домашний тапок сам предлогает с ребенком посидеть, пока я с девочками погуляю. Раз в два месяца +-. Я не против, чтоб и он отдельно отдыхал, а думать, что он по пьяни кого то тра..нет, не про меня. Изменить и в обеденный перерыв можно.
Black Umbrella• 25 октября 2019
Ответ дляЛика-прилипка
Ото меньше маму в свои дела посвящайте. Если она такая консервативная, пусть думает, что у вас от давления голова болит, а не после клуба.