ПлакалаВАвтомобиле• 27 октября 2019

Временные виниры

Доброго дня. Підкажіть будь ласка, чи користувався хтось тимчасовими вінірами? Так сталось що видалили зуб який при посмішці видно. Поки мені виготовляють імплант хотіла замовити веніри тимчасові, але на них такі смішні ціни, не віриться що отримаю щось путнє. В інтернеті купа реклами про веніри, які роблять голлівудську посмішку за декілька хвилин.
Дякую за поради.
Докладная• 27 октября 2019
такие виниры вам не пойдут. у стоматолога закажите зуб временный

Alex_Kri• 27 октября 2019
Те, что рекламируют в интернете, можно использовать на Хеллоуин или для какой-то шутки, и не более.
Манный комочек• 27 октября 2019
А стоматолог чого вам нічого тимчасово не поставив?Я неділю ходила з тимчасовими,геть звикла до них,нічим не відрізняються зовні,лиш якістю.Одразу мені поставили,що б на роботу ходити і людей не лякати.
Пэрисхилтонша• 27 октября 2019
Ответ дляМанный комочек

Это вопрос к врачу, а не к интеренету.

Зубы отдельно не покупать )