Японский Городовой• 21 ноября 2019
Сегодня замечательный день! Поздравляю всех с великим Украинским праздником!
Сегодня день Гiдности и Свободы - великий праздник для всей Украины!
21 ноября Великому Украинскому Майдану исполняется шесть лет! Шесть лет назад Патриоты Украины отстояли Нашу и Вашу свободу! Выбрали путь в Европу, Запад и свергли злочинну владу!
Поздравляю всех Патриотов с праздником!
А в Киеве на Майдане Незалежности проходит вече "Ми маємо гідність!", посвященное Дню Гідности и Свободы. Организатором акции выступило Движение Сопротивления.
В мероприятии принимают участие десятки тысяч человек.
Свободные люди, участники и свидетели Майдана вспоминают нашу Великую Победу!
Поздравляю всех Патриотов с праздником!
Ответ дляtata35
Три українські воїни були поранені внаслідок боїв на Донбасі 21 листопада. Всього за добу збройні формування Російської Федерації 6 разів порушили режим припинення вогню.
Про це повідомили в пресцентрі Операції Об´єднаних сил на Facebook. Противник обстрілював українські позиції із забороненої Мінськими домовленостями зброї. Крім того, зафіксовано вогонь з ПТРК.
У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання ’Схід’ російські окупаційні війська вчинили 4 обстріли:
двічі біля Водяного – з мінометів калібру 82 мм, знарядь БМП-1, автоматичних гранатометів, великокаліберних кулеметів і іншої стрілецької зброї;
неподалік Невельського – з великокаліберних кулеметів.
поблизу Красногорівки – зі станкових протитанкових гранатометів і стрілецької зброї.
У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання ’Північ’ зафіксовано 2 ворожі обстріли:
неподалік Шумів – з протитанкового ракетного комплексу;
у Кіндрашівки-Нової – з підствольних гранатометів.
А Зе нехай все підписує. Завтра ми будем у вас.
Сколько за 5 лет погибло напомнить вам? я не говорю о мирных жителях, хотя и они тоже считаются.
Может по кладбищам страны проедете, чтобы понять, что это пора остановить? Вы на этой войне зарабатываете? Почему не хотите её окончания?
Ответ дляAmalpi
Очень надеюсь что Зе это подпишет
Конституцію, Вам і Зелі заодно, раджу прочитати.
Стаття 2. Суверенітет України поширюється на всю її територію.
Україна є унітарною державою.
Територія України в межах існуючого кордону є цілісною і недоторканною.
Тобто, ніякого особливого статусу не існує, і бути на може ні для окремих районів Донецької області, ні для інших областей!
Вибачте, але навіть їжаку зрозуміло, що це розкол України на шматки в найблищий перспективі. І цього Путін навіть не приховує. Це, о речі ретранслюється через Жиріновського на інші слівні бачки.
Україна є унітарною державою.
Ответ дляVShpak
Когда подешевеем коммуналка ?
Когда же наконец закончится тарифный геноцид кровавого диктатора ?
Вы, 73% меня уже убедили, что это самое главное ! Вот, жду ! Когда же ?
Для меня, напрмер, закончился уже.
Я сейчас погашаю долги за газ, которые накопились за прошлый год, по сегодняшним ценам.
И теперь 50 кубов газа стоит меньше, чем в прошлом году стоило 30 кубов газа.
Мелочь, но приятно.
Ответ дляSaha_ovs
Мені не треба нагадувати. То були 5 років кривавого режиму Порошенко. А зараз мирне врегулювання, розведення військ і ще там режим припинення вогню. А війну можна закінчити лише двома способами - перемога або капітуляція. Я так розумію, свій вибір ви зробили.
Ответ дляparadise@email.ua
что праздновать? что майдан привел к гибели людей??? что власть и не собирается расследовать эти убийства? что последовали за этими событиями анексия и днр-лнр? что мощный человеческий ресурс уехал из страны? страна скоро и народного богатства может лишиться? ОБЪЯСНИТЕ, люди, что вы праздновали вчера?
Удалено администрацией...
Ответ дляtata35
Ви яким чином збираєтеся перемогти Росію? Сидячи дома на тепленькому дивані?
Ответ дляmamarama
Для меня, напрмер, закончился уже.
Мелочь, но приятно.
15 ноября 2019 года на КМ Украины было принято постановление о ’ Про визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 р. № 560’, таким образом отменено установленное правительством Гройсмана ограничение тарифов на отопление и горячее водоснабжение. Ориентировочный рост тарифов 25-28%. Так как за этим обязательно последует рассказ о злобном МВФ, которое этого требует, сообщаем, что никакого отношение МВФ к этому не имеет.
Ответ дляallark
ПОРТНИКОВ ВІТАЛІЙ 21 ЛИСТОПАДА, 2019, 18:07
Ностальгія, з якою ми сьогодні згадуємо про Майдан - це туга за щирістю. Звичайно, і під час подій 2013-2014 року ми бачили людей, які намагалися використовувати народний протест заради власної вигоди. Але вони були в безумовній меншості у порівнянні з усіма тими, хто сприймав Майдан як справжній тріумф національного єднання, як демонстрацію здатності людей проявити свої найкращі якості - якості, про які вони до того часу навіть не підозрювали
Україна і досі - архаїчна відстала країна, більшість жителів якої зайнято одним - виживанням. І навіть коли матеріальні проблеми вирішені, з´являється своє житло, а біля будинку - ’євробляха’, все одно за звичкою продовжують ’виживати’ і всіма фібрами душі ненавидіти тих, хто живе краще. Але і той, хто живе краще, ненавидить наступного і зневажає того, хто на старому ’ланосі’. А володар розвалюхи зневажає пасажира метрополітену і ненавидить володаря новенького ’мерса’. Суспільство виживання і не може бути влаштовано інакше і ми забудемо про нього не тоді, коли станемо жити краще, а тоді, коли поховаємо останнього, який звик і вміє виживати, а не жити.
Але суспільство виживання - це завжди імітація. Імітація активності, добрих намірів, професіоналізму, самої держави. Це обман, зведений у абсолют. Саме тому чесних людей ми не стільки цінуємо, скільки їм співчуваємо. А у владу висуваємо обер-ошуканців, натхненних лицедіїв. І чим більше готовності брехати - тим більше рейтинг, тим вищою є посада. А коли політик намагається говорити нам правду - ми починаємо його ненавидіти з усією відчайдушністю людей, які не хочуть розлучатися зі своєю ’матрицею’.
Але навіть в нашому житті трапляються дні, коли імітувати не виходить. Коли навіть затятий цинік змушений діяти по совісті. Коли суспільство чітко розділяється на тих, хто ще здатний відшукати в собі людину і на відвертих негідників, яких не змінить ніякий біль і ніяка смерть. І коли ти бачиш поруч людей з чистими очима. І ти цінуєш це - навіть якщо розумієш, що очі помутніють, а мізки знову запливуть.
Тому що такою є людська природа, яка пручається імітації. Тому що будь-кому хочеться хоча б кілька годин, днів, місяців прожити в реальному світі. Тому що будь-кому хочеться, щоб Батьківщина була не майданчиком для грабунку і не місцем для виживання, а матір´ю, яка тебе любить.
Зрозуміло, крім тих, у кого ніякої Батьківщини немає, хто і рідну матір продасть. Але і цих виявляє Майдан. А всім іншим він наочно показує, яке це велике щастя - бути справжніми.
І Україна повинна стати справжньою.
Це той Портников, що шпілив Булатова у розпалі революційної Боротьби?
Ответ дляallark
А ще + 3 млрд. борг територій, яким так хочуть надати особливий статус. Буратіни! А.. ще пільги за ЖКП учасникам бойових дій.
Звездочка Баттерфляй• 22 ноября 2019
Ответ дляАнка-пулемётчица
Непонятно ваше веселье, это истерика
А мне непонятно ваше страдание. Понимаете, ведь в итоге то все получили то что хотели, в той или иной степени. Но неожиданно оказалось что любое явление имеет две стороны медали, странно что вас это так удивляет.
Хотя если ты не в состоянии. Разглядеть обратную сторону явления, то да, это печаль.
Жена офицера• 22 ноября 2019
Ответ дляДадосвидания
Нет репрессиям? Женщина с плакатом. Ее репрессировали?
За какой заплатили, такой и держит, что вы Предираетесь?
Ответ дляtata35
«З днем річниці масових заворушень, дорогі друзі. З днем гідності, який відкрив шлях вбивств, насильства, мародерству, розкраданням, бідності і правителям — мільярдерам », — пише юрист.Це юоист і журналіст Портнов віщає. Бачу тут багато його адептів.
в каком месте он не прав
Ответ дляНе гоню
Вообще, радует, что большинство прозрело.
Когда население зу снимут короны и поймут, что они не избранные и не лучше других регионов, тогда и будет единая страна. Одни уже считали себя избранными, к чему это привело? Вот и зу ждёт подобная участь, если не утихомирятся.
Не нужно питать иллюзии, что украинцев уважает весь мир. Рядовые граждане, в лучшем случае, знают где находится Украина. Все. Большинству нет абсолютно никакого дела. А оголотелые скакуны вызывают опасение у всех стран.
Стадный инстинкт это не признак ума и патриотизма, это значит только то, что народ ведомый и с ним можно творить, что душе угодно, главное, побольше флагов и вышиванок пошить, ну и мосты покрасить в жовто-блакитний. Вам показали за пять лет к чему приводят такие действия. Если не дошло, очень жаль такой народ.
Патриотизм нужно строить не на ненависти и страхе.
А как показывает опыт общения на форумах, в жизни, самая агрессивная часть общества это как раз диванные и не только, майданные патриоты.
Настоящих патриотов убили в ато практически сразу после Майдана. Потому что логически правильно -майдан, позиция и как результат-защита родины. Эти люди достойны уважения и восхищения, но, их очень мало. Было. А все, кто поскакал и по домам или заработкам заграницей, убегая от мобилизации-это пустышка, если называть мягко.
А куда поскакали те, кто кричал : Путин, пАмАги? О какой короне речь?
Звездочка Баттерфляй• 22 ноября 2019
Ответ дляtata35
Удалено администрацией...