Сливочная пенка• 25 ноября 2019
Какой крем для торта лучше?
Бисквитный торт для банкета
Результат:
вже голосів:
8 (16.67%)
Результаты
7 (14.58%)
Заварной
6 (12.5%)
Сливочный
6 (12.5%)
Йогуртовый
5 (10.42%)
Масляный
5 (10.42%)
Творожный
3 (6.25%)
Шарлотт
2 (4.17%)
Сметанный
2 (4.17%)
Белковый
2 (4.17%)
Шоколадный
1 (2.08%)
Карамельный
1 (2.08%)
Фруктовые курды
0 (0%)
Згущеное молоко
0 (0%)
Ганаш
Петросянша• 25 ноября 2019
Щоб не потекло ,я б між коржами робила або масляно-згущений, або вершково -згущений, або сирний з желатином, або на вершках і маскарпоне. А рівняла ганашем з білого шоколаду
Новопоштинская• 25 ноября 2019
Используют 2 вида крема: один для сборки (между слоями), второй - для оформления (обмазать вокруг и всяких оформлений с помощью шприца). Крем для оформления должен быть ооочень стабильным.
Сливочная пенка
• 25 ноября 2019
Ответ дляПетросянша
Это на заказ
Петросянша• 25 ноября 2019
Ответ дляСливочная пенка
Это на заказ
І? Враховуйте побажання замовників. Але сметанний крем може дати зайву вологу.
В танке• 25 ноября 2019
Ответ дляПетросянша
Смакота!
Сливочная пенка
• 25 ноября 2019
Ответ дляПетросянша
Я и есть заказчик
Петросянша• 25 ноября 2019
Ответ дляВ танке
Смакота!
Робила всі варіанти. Крем з маскарпоне і вершків -реально супер. Вирівнювала саме білим ганашем, бісквіт шифоновий. Малому на др робила. Смачно