Хочу в БАНю• 09 декабря 2019
Що подарувати дитині під ялинку?
Дочці 15 років,бюджет 1500грн.,що подарувати під ялинку?Одягу вдосталь,гаджети всі є.
Можливо підкинете якусь ідею.Буду дуже вдячна.
Морковку дай• 09 декабря 2019
Косметику, украшения, беспроводные наушники, плойку для волос хорошую или утюжок, часы.
А в идеале - спросите дочь. Пусть список пожеланий составит - подарите 100% то, что хочет.
Хочу в БАНю
• 09 декабря 2019
Ответ дляМорковку дай
Це все є.Що хоче,сама не знає.З меншим семирічний простіше,той хоче все,особливо
лего.
Морковку дай• 09 декабря 2019
Ответ дляРекламама
лего.
Подарите инстакс.
Гадаю_По_шнуркам• 09 декабря 2019
Младшей игрушки ( в письме Д Морозу написала, что хочет) , а старший спросил можно ли получить денежку ( ему 16). А мне так даже проще
ХикориДикори• 09 декабря 2019
моей 13 купила очередной рюкзак и серебрянное украшение на шею цепочка с кулоном ну и потом докуплю вкусняшек всяких, надеюсь понравится так как тоже не знает что хочет
Фисташковый кокец• 09 декабря 2019
Моя попросила рюкзак маленький замість сумочки і пазли або настільну гру.
Подаруйте путівку до дитячого табору на зимові канікули. Можемо підказати Вам чудовий варіант:
ЗИМОВІ КАНІКУЛИ В ДИТЯЧОМУ ТАБОРІ ’ІМПЕРІЯ ДИТИНСТВА’!
Новий рік - це завжди очікування справжнього дива! Для наших юних гостей ми підготували дійсно дивовижну зміну! Дітей чекає казкова новорічна феєрія, неймовірний вир подій та 8 днів безперервного святкового курнавалу!
Місцезнаходження: Київська обл., с. Мироцьке
Розміщення: 5-місні номери зі зручностями
Харчування: 5-разове
Дати заїзду: 03.01.20 - 10.01.20 (8 днів)
Вартість путівки: 5360 грн.
Детальна інформація та програма зимової зміни:
Бронювання за телефонами:
(097) 240 20 20
(099) 237 07 00
(044) 221 18 86
Харчування: 5-разове
Вартість путівки: 5360 грн.
Бронювання за телефонами:
(097) 240 20 20
(099) 237 07 00
(044) 221 18 86