Анна Сухорукова• 13 декабря 2019

Кому вдалось зберегти нерв при пульпиті?

Дівчата, розкажіть свій досвід! Це реально в Україні? Моя стоматолог наполягає на тому, що нерв зуба треба вбити, а я читаю купу статей медичних про лікування зі збереженням нерва.
Гострого болю немає. Був глибокий карієс, після його лікування стала щелепа нити по ночах.
автор Анна Сухорукова • 13 декабря 2019
Ответ дляСпасатель Малибу
Ну,ну. Зуб без нерва, нерв удалён в 92 году. Корень жив. Сверху обычная на штифт фотополимерка. В то время вариантов не было, только удалять нерв, а зуб был целехонек без кариеса. Ещё был вариант, на котором настаивал врач - полное удаление, и мост. Нашла другого врача. 27 лет без мостика и с зубом.
як це, корінь жив? видалення нерва - це все, мертвий зуб
і якщо зуб був весь цілий, яка причина видалення нерва? болів?
Разумная Губка• 14 декабря 2019
Ответ дляАнна Сухорукова
нащо ви взагалі зуби лікували? виривайте і чекайте, коли нові виростуть
А, то есть вы такая умная и знаете, от чего абсолютно точно портятся зубы, а как они растут не знаете? Ну, гугл в помощь
Спасатель Малибу• 14 декабря 2019
Ответ дляАнна Сухорукова
Так був дуже гострий біль дві доби, пішла до лікаря, той сказав- видаляти нерв потрібно. Корінь сидить ще й досі.
автор Анна Сухорукова • 14 декабря 2019
Ответ дляРазумная Губка
Ви втратили суть розмови. Ви сказали, що у вас заново виросла частина зуба. До чого ваш коментар про портяться зуби?
Я точно знаю, що зуби третій раз не ростуть, як ви розказуєте якусь байку. А через гугл так, можна знайти історії про людей-акул
автор Анна Сухорукова • 14 декабря 2019
Відписуюсь про результати розслідувань. Знайшлись у мене знайомі, які гасили біль пульпіта німесулідом (німесіл, німід), 2-3 дня пили і запалення знімається на якийсь час. На місяць, на рік. І тут три варіанти. Або це в´ялий процес на все життя, або нерв таки помре своєю смертю і болю не буде, або гострий біль і тоді нестимешся як вжалений до стоматолога. Якщо нерв сам помре, то тут теж варіанти: некротичний розпад може дати запалення кістки щелепи або ще якусь фігню. Отже, як висновок, то тут питання тільки в грошах. Є - іди пломбуй канали.
І щодо коронок. Виявляється, їх треба міняти кожні 5 років. Якраз щоб запобігти руйнуванню зуба під ними. Ті, хто десятиріччями ходять з одніми і тими ж коронками, по суті, ризикують. Розгерметизація може виникнути незалежно від професіоналізму стоматолога. Знову вертаємось до питання грошей.
Якось так
Спасатель Малибу• 14 декабря 2019
, так вам зубки лечить, или раследование? У стоматолога, все всегда упирается в деньги. И то, это не гарантия. У всех зубики разные.
автор Анна Сухорукова • 15 декабря 2019
Ответ дляСпасатель Малибу
виріб лікування роблю на підставі розслідування