Пьера Безухова• 18 января 2020
Coral, Bodrum, яка динаміка цін по РБ до Нового року і після?
До Нового року не слідкувала. Зараз ціни трохи кусаються... З нашого міста літає тільки Coral(
Хочу для себе зрозуміти : на скільки виросли ціни по РБ на Bodrum в Coral Travel?
Тролю как могу• 18 января 2020
Яка різниця наскільки ? Пізніше буде ще дорожче. Ще з квітня додадуть в ціну податок. Турки взагалі вже з тими цінами очманіли...