Вся в кредитах• 28 января 2020

Можно ли в таком виде прийти на фотосессию? Фото

Уже договорились с фотографом.Будет фотосессия в студии по случаю годика дочки.
Дочка будет в розовом платье пышном(фото из инета, у нас такое же платье, только более малиновое), туфлях, обруч на голове.
Муж в джинсах и сером свитере, я тоже в джинсах и в светло-бирюзовой блузке. Внизу примерные фото его свитера и моей блузки.
Смотрю у многих на подобных съемках Папа в костюме , мама в платье, у нас возможности купить или взять в аренду нет.
Как думаете , нормально будет в таком виде пойти на фотосессию? Может ли фотограф отказать? Напрямую у неё спрашивать неудобно
Кубик Рубика• 28 января 2020
Простенько очень. Вы из какого города?

Язвочка• 28 января 2020
фотографу без разницы А вот вы как то не очень будете в таких нарядах Может есть рубашка у мужа и у вас что то более приглядное
Элька-Карамелька• 28 января 2020
Блин, что значит ’отказать’? Вы платите деньги.В чем хотите, в том и фотографируйтесь.
кошкомышь• 28 января 2020
А то фотографу не все равно, в чем вы решили сниматься. Вам должно нравится, а не кому-то.
Ежик Хрюха• 28 января 2020
Ну таке собі, може чоловіку краще якусь сорочку раз ви в блузі
автор Вся в кредитах • 28 января 2020
Ответ дляКубик Рубика
Простенько очень. Вы из какого города?
Не столица и не миллионик
Мать драконов• 28 января 2020
свитер точно не очень. надо хотя бы рубашку мужу, не обязательно ж костюм. или вообще сделать фемили-лук в стиле джинсы-белые футболки, но для всех
Язвочка• 28 января 2020
Цитата:

отличный вариант
Кубик Рубика• 28 января 2020
Ответ дляВся в кредитах
Не столица и не миллионик
надо что-то прикупить. Если бы из Киева были, можно в стоке стильненько и дешево приодеться

Научительница• 28 января 2020
Я бы лучше чёрный футболки отдела
larisik• 28 января 2020
Отказать фотограф не может, но... если вы выбираете народную тему - вы должны быть все нарядные, а не в разнобой. А если джинсовую тему - оденьте все джинсы, по возможности одинаковые рубашки, или мальчики в одинаковых рубашках, а девочки в одинаковых (гармоничных по цвету) футболках. А то муж в теплом свитере, девочка ’голая’ как летом или с выпускного, а вы то же не понятно. Посмотрите примерные фотографии, может один стиль выберете.
Большой секретик• 28 января 2020
Ответ дляВся в кредитах
Не столица и не миллионик
Если бы в Харькове, я бы что-то Вам дала из своих вещей
автор Вся в кредитах • 28 января 2020
Ответ дляБольшой секретик
Спасибо но не из Харькова
Грушки-яблочки• 28 января 2020
все можно. но будет некрасиво
Ща как дам• 28 января 2020
Фотографу обсалютно без разницы,он за работу деньги берет
Вы для себя бы делаете фото...
Марс атакует• 28 января 2020
в чем хотите в том и фоткайтесь, но не понимаю эти бутафорские фотосесси на фоне камина или еще что там в студиях есть, тем более еще и в костюмах
МастерЮля• 28 января 2020
Все не в тему, особенно муж в свитере
ГендиреХтор• 28 января 2020
Мужу рубашку, можно поверх рубашки кардиган, все остальное норм
ГендиреХтор• 28 января 2020
Ответ дляМарс атакует
И мне не нравятся

После шести ни-ни• 28 января 2020
Село....
Попипиповна• 28 января 2020
лучше рубашки обоим одеть или одинаковые футболки белые
Марс атакует• 28 января 2020
Ответ дляГендиреХтор
И мне не нравятся
знаете и видно по вещам что люди обычные, с обычным доходом, но на фотосессию за 2 тыс аж бегом, ну капец, почти у всех моих знакомых это в инстаграмме, фотки на фоне камина
МинерАлочка• 28 января 2020
Ответ дляМать драконов
Это точно лучше, чем на фото. Автор, подумайте. Будет стильно. А у Вас, как бы не обидеть, без вкуса абсолютно.
Чумачечая Весна• 28 января 2020
Одолжите у друзей одежду. Или как вариант купите себе платье и мужу костюм, бирки не срезайте - после фотосессии вернете. Девочкино платье тоже слишком сельское. Я бы свою дочь в такое бы не одела, извините за прямоту.
Чумачечая Весна• 28 января 2020
Возможно, у фотографов есть прокат?
барабанщица• 28 января 2020
Муж в свитере, ребенок в бальном платье, вы в классической блузке?

Конечно это ужасно!

Если финансы не позволяют выглядеть стильно, то лучше всем джинсы (чистые и без стразиков, паеДок и прочего) и футболки новые (не затасканные стирками).
автор Вся в кредитах • 28 января 2020
Ответ дляЧумачечая Весна
Возможно, у фотографов есть прокат?
Взрослой одежды нет, детское есть
Железная тетя• 28 января 2020
Если нет возможности, лучше обойтись простым нарядом
Всем надеть джинсы + рубашки
Или футболки одинаковые

Ваш комплект 3в1 слишком разный. Блуза вовсе древняя, свитер тоже. В платье можете сделать фото дочки без вас в кадре, если уж очень платье хочется
Ms. Сама прямота• 28 января 2020
Нормальная одежда, только Вашу блузку поменять нужно. Или что-то поярче поищите, или белое, Ваша никакая.
Не будь КакСвета• 28 января 2020
Мама дофарбовує брови і вигукує: «Колю, збирайся. Нам через годину треба бути там».
Тато лежить на дивані і не перепитує: «Куди?».
Мама: «На новорічну фотосесію в студію. Швиденько, я сказала! Божена, йди мама тобі платтячко вдіне святкове. Хутенько!».
Тато, чухаючи пузо: «Іра, нікуди я не поїду!».
Мама: Коля, не нервуй мене зранку. Як я, по-твоєму, маю в Інстаграмі людей вітати з Новим роком?! У мене ж немає жодної гарної фотографії. Що виставити? Ти про це подумав? Звісно, ні! Нащо воно йому?! Але, коли тобі щось треба…».
Тато встає: «Іро, не починай! Не заводься! Зараз я тебе біля нашої ялинки вдома клацну і буде нормальний контент».
Мама, не відволікаючись від дзеркала: «По-перше, не лести собі, завести ти мене давно не можеш, вже не кажу про те, щоб відклацати нормально. А, по-друге, яке вдома? В нас йолка стоїть на табуретці в коридорі. Це, по-твоєму, гламур? Це я так маю на весь Інстаграм спозоритись? Я ж лайфстайл блогер, а не гамно собаче! Одягайся, не дратуй! Божена, іди сюди! Сідай, доця, гарне плаття, правда? Блистить!».
Тато: «Не зрозумів, ти оце щойно про відклацати не фотки мала на увазі, правда ж?
Мама: Колю, кофта у шафі, чисті труси на батареї. Збирайся! Божено, не витирай кози об плаття!».
Тато виймає щось з шафи: «Іро, що це за кофта така?! Я таке не вдіну. На ньому олень намальований. Мене пацики засміють».
Мама: «Колю, олень – то твоя тотемна тварина. Прошу, одягайся. Глянь чи стрілки рівно нафарбувала, ану?».
Тато дивиться на маму і рже: «Ірка, ну ти і напацькалась? Чого в тебе стрілки закінчуються на вісках? Я знаю на кого ти схожа! Точно, на Тутанхамона! Пам’ятаєш, ми передачу бачили про його саркофаг? Це ти цим так надихнулася, так? А це що шиньйон? Ну Бейонсе прям!»
Мама шепче, щоб дитина не почула: «Іди в дупу, Колю. Божена, я тобі що сказала? Що мама тобі казала? Не відривай етикетку від плаття, закинь її за комір. Мені ще його назад в магазин вертати після фотосесії».
Божена: «Я хочу какати».
Мама одягає пальто: «Доцю, клич тата, я вже взута. Їдемо! Де твоя шапка? Коля!!!».
Тато, шукаючи ключі від машини: «Та йду! Не кричи! Задовбала, точно, як її мамонька».
Мама з коридору: «Я все чую, придурку! Не чіпай мою маму! То свята жінка!».

На фотосесії:
Фотограф: «Станьте біля ялинки, обійміться, посміхайтесь, дивіться в камеру!».
Мама, посміхаючись: «Колю, досить чухатися!».
Тато: «Та кофта кусюча, зараза! Вже вавки собі на шиї роздер. Іра, ще довго? Тут жарко, в мене піт по дупі тече».
Мама посміхаючись: «Ми тільки почали. Не ний! Ми ще навіть на санках біля каміна не сфотографувались, а тобі вже млосно, як дитина мала!».
Фотограф: «Посміхаємось!».
Мама крізь посмішку: «Колю, ти можеш на мене не дихати?! В мене зараз туш потече?».
Фотограф: «Голову ліворуч, посміхаємось!».
Тато, дивлячись в камеру: «Іра, не махай тим шиньйоном! Зараз мені очі виб’єш! Боже, коли це закінчиться?».
Божена: «Я хочу какати!»
Фотограф: «Татку, візьміть доцю на плечі. Мама, станьте біля них праворуч і вдавайте, що розпаковуєте подарунок. Так, саме так, більше емоцій, добре».
Тато позуючи: «Ірцю, ти що пукнула?»
Мама, не випускаючи бутафорський подарунок з рук: «Ти ідіот чи що, я не можу зрозуміти?».
Тато: «Та смердить щось, труба. Чуєш? Фу, як здохло шось».
Божена: «Я покакала».
Мама криком: «Божено, ти що? Я тобі скільки раз казала, треба проситись! Не доходить? Дівка здорова, сере в штани! Як не стидно! Іди стань там в куточку і чекай нас, ще годинка і буде все».
Фотограф: «Тату, мамо, вилазьте на ліжко і вдавайте, що б’єтесь подушками. Мамо, більше грації! Тату, дивіться в кадр! І скажіть, будь-ласка, вашій доці, щоб не лизала гірлянду на ялинці».
Мама знов кричить: «Божено, зараз дам по дупі! Що це за дитина, я не знаю. Колю, не махай мені подушкою перед мордою. Мене не буде видно на фото».

Тато в пів голосу : «Іро, це якесь знущання. Скільки ти за це заплатила?».

Мама: «200$», збрехала, бо насправді 400$.
Тато: «Я тобі зроблю вдома!».
Фотограф: «Тату, більше руху! Бийте маму подушкою, бийте! Мені треба екшин! Більше емоцій! Звільніть вашу пристрасть!».
Мама крізь посмішку, мотиляючи подушкою і намагаючись відтопирити попу: Ти чуєш, що тобі людина каже?! що ти, як кілка ковтнув! Бий нормально! Бий!».
Тато замахується подушкою із-за вуха: «На!!!! На!!!! На!!!!».
Мама падає з ліжка. Підводиться. Шиньйон на бік, накладні вії відпали, одна висить над губою: «Ай, ти що, хворий? Ти мені ледь ключицю не зламав, придурку кончаний!»
Фотограф: «Думаю, досить. Зробили багато вдалих фото, буде з чого вибрати. Дякую!».
Тато, з полегшенням: «Слава Богу! Божена, вийми новорічну іграшку з рота і віддай тьоті. То не наше. Бери курточку. Поїхали додому!!
Їдуть в машині мовчки. Вкакана Божена заснула на задньому сидінні.
Мама, перериваючи тишу, починає плакати: «Я не можу повірити, що ти мене вдарив, Колю. Я просто в це відмовляюся вірити».
Тато: «Ірко, ну ти і бензопилка! Ти мене сама просила? Просила! Екшин вам подавай! І я ще й винен. Ну капець!».
Мама витирає сльози: «Це кінець. Я забираю малу і йду до батьк