Гарачый Шыкалад• 29 января 2020
Секс после свадьбы.
За или против?
Рыжая бестия• 29 января 2020
нам как бы все равно. мы взрослые девочки уже прошли свой первый секс, от которого, увы, не все были в восторге
Сиреневая цапля• 29 января 2020
Как бы что до, что после- одинаково. нельзя быть уверенным, что партнёр подходит, не сравнив его хоть с кем то другим
Вумна вутка• 29 января 2020
Против. Развелись с мужем после 7 лет именно на этой почве. Но все равно лучше чем всю жизнь мучиться. Хочется быть здоровой и счастливой.
Ms. Искренность• 29 января 2020
Ответ дляРыжая бестия
почему??У меня первый секс был с оргазмом, я тогда даже слова такого не знала))
Пирожкиня• 29 января 2020
В мене перший секс був після весілля, а так мені по барабону, хто як починає жити статевим життям.
Пирожкиня• 29 января 2020
Ответ дляMs. Искренность
Ви щасливиця)) мені було дуже боляче, ще три дні після боліло, а вже потім ульотний секс був.
Ms. Искренность• 29 января 2020
Ответ дляПирожкиня
я этих историй наслушалась ПЕРЕД и очень боялась , а представьте какой был шок , что на самом деле всё не так))
Ms. Искренность• 29 января 2020
Ответ дляПирожкиня
рисковая вы))а если бы не подошел ?)
Пирожкиня• 29 января 2020
Ответ дляMs. Искренность
рисковая вы))а если бы не подошел ?)
я не для сексу виходила заміж, для цього в принципі, одружуватись не потрібно.
бифидобактерияЖоржик• 29 января 2020
Ответ дляПирожкиня
тобто чоловік для дому, а для якісного сексу на сторону йти?
Блондинка в Законе• 29 января 2020
Секс ДО свадьбы - это элементарный здравый смысл!!!
Муж, не кот в мешке, чтобы его не протестировав брать. Мало того, желательно и пожить вместе. Или хотя бы ездить на совместный отдых.
Даже то, как человек выдавливает тюбик зубной пасты - может разрушить семью. А на сексе семья держится, поэтому рисковать не стоит.
Пирожкиня• 29 января 2020
Ответ длябифидобактерияЖоржик
навіщо розділяти? Секс для шлюбу погана основа, це лише одна із складових. Він може бути різним, колись швидко і пристрасно, колись повільно, колись є бажання, колись нема. Періодами частий, періодами лише раз чи два на місяць. Якщо у відносинах секс займає провідну роль, то такий шлюб дуже короткий і нема сенсу його укладати, можна просто пожити, погратись у сім´ю і розбігтись, а причина, звичайно, буде несумістність партнерів у сексі. Ми з чоловіком обидва були не досвічені у сексі, в мене стосунків не було взагалі, а в нього лише одна партнерка, з якою він жив для здоров´ я, як зпраз модно говорити. Всього навчились разом, і постійно урізноманітнюємо свою вправність.
бифидобактерияЖоржик• 29 января 2020
Ответ дляПирожкиня
ви ж не знали, який він в сексі, може взагалі імпотент чи з іншими проблемами, без нормального сексуального життя сім’я довго не протримається
Пирожкиня• 29 января 2020
Ответ длябифидобактерияЖоржик
було всяке, пережили все разом. 14 рік дуже вдарив по нас, в 15 були на межі, навіть голодували, і так, сексу майже не було, потім потихеньку виповзли, переживали і кризу в стосунках, але шлюб, це не моє чи твоє хочу чи не хочу, це відповідальність за партнера, за сім´ю.
бифидобактерияЖоржик• 29 января 2020
Ответ дляПирожкиня
ви зовсім не про те, якщо б з самого початку була несумісніть в сексі, то ніяких років разом просто не було б
Пирожкиня• 29 января 2020
Ответ длябифидобактерияЖоржик
що означає несумісність?
Тепличная• 29 января 2020
Ответ дляПирожкиня
Потім пробували, але вже з іншим?
Пирожкиня• 29 января 2020
Ответ дляДиректор Пляжа
Потім пробували, але вже з іншим?
ні, я однолюб))
Тепличная• 29 января 2020
Ответ дляПирожкиня
ні, я однолюб))
А скільки вам років і скільки часу одружені?)
Пирожкиня• 29 января 2020
Ответ дляДиректор Пляжа
35, 12 років у шлюбі.
Деловитая• 29 января 2020
Ответ дляПирожкиня
Если не главное, то зачем так носится со своей девственостью, держать , как награду, кому не главное- тот не заморачивается,.
Тепличная• 29 января 2020
Ответ дляПирожкиня
35, 12 років у шлюбі.
Я думав ви ще зовсім юна, а так дуже похвально!) Молодчинка ;)
бифидобактерияЖоржик• 29 января 2020
Ответ дляПирожкиня
що означає несумісність?
неможливість відчути оргазм, повне не співпадіння темпераментів, ну і розмір має значення, як би не переконували в протилежному