60 метров сметаны• 31 января 2020
мій чоловік. гляньте зі сторони. мені здається гірше нікуди((((
на по 39. троє діток. будинок. 2 машини. ото й всього
ремонт не робився в будинку 15 років( ну в деяких кімн 5р) чоловік має магазин, меблі, побутова техніка і тд. живемо в маленькому містечку
я працюю теж. діти - школа, садочок, є няня яка їх водить. куртки репетитори і тд
грошей приносимо так:я 7т міс, решта чоловік. залежно від витрат. тобто не так як у нормальних людей- заробили і відкладаємо чи думаємо куди витратити. а кожна лишня копійка в хаті вкладається в товар!!!
а вдома"сапожнік без сапог"((( мікроволновки нема, хлібопічка згоріла, кавова машина тож( дивані старий ( ну і тд
чоловік весь час на роботі. з 9 до упора. приходить дуже пізно. вихідних 2 дні. в рік. Різдво й паска. реально! ну в неділю півдня ( рідко- день)
доставки, розвозки установки. :( наліво не ходить)
вам він спокійний без шкідливих звичок як то кажуть
а я емоційна. мене бісить його робота без вихідних. бісить забитий гараж телевізорами ( вдома спутнік вирубили кіна нема, якшошо. коли буде?-як всім за гроші поставить тоді додому черга дійде)
я не кажу, продукти купує, дітей і мене одягає на море їздим але от всьо через постійне "впритик" - грошей нема, їде машина з меблями, з стіралками і тд
втомилась ((((
Результат:
вже голосів:
351 (65.36%)
норм чоловік я зажралась
120 (22.35%)
треба чоловіку мозги вправити
49 (9.12%)
Ваш вариант
17 (3.17%)
треба тікати від такого
60 метров сметаны
• 31 января 2020
літом самі на море їздили!!! він сам у магазині бо бачите продавщиця у відпустку поїхала
60 метров сметаны
• 31 января 2020
Ответ дляЗдесь на минутку
У вас говор очень прям такой-эдакий. Сложно читать)))
ну вибачте
накипіло
на емоціях. получилось все на кучу
накипіло
на емоціях. получилось все на кучу
Папобус• 31 января 2020
Заробляйте ви більше?
Троє дітей, і так непогано справляється, якщо не голодні, вдягунті та море. Це ж не з 7 тисяч так.
Кнопкотык• 31 января 2020
Як тільки у нього з´явиться яка краля,то Ви швидко зрозумієте який то скарб. Так,зажрались і не цінуєте того,що маєте. А те що техніки нема в домі то лише дрібниці і мабуть не такий вже та техніка для Вас пріоритет,бо була би
Что-то не спится• 31 января 2020
Ответ для60 метров сметаны
Это такой мужик. Только смириться или разводиться.
60 метров сметаны
• 31 января 2020
от сьогодні. кажу- давай курку купимо, тортик додому.
він каже- нема грошей, техніка приїхала.
вдома то є шо їсти. морозильник забити . але хочеться ж чогось і такого
60 метров сметаны
• 31 января 2020
Ответ дляПапобус
Заробляйте ви більше?
та ясно шо нє. я шо. дітям он с іграшковий і канцтовари зайшла, собі парфуми замовила, купила труси-ліфчик та й по зарплаті ((( на каву лишилось
Кнопкотык• 31 января 2020
Ответ для60 метров сметаны
То точно зажрались) холодильник забитий,то ні ж курки хочеться з антибіотиками,бе
Улучшанский-Ухудшанский• 31 января 2020
Розводитись 100% А взагалі,баба з возу- кобилі легше.Це я про вас
60 метров сметаны
• 31 января 2020
Ответ дляПлакулька
Вы каждый квартал строчите темы. Хоть один совет вы исполнили?
всмислі
про нього вперше
Леди_на_драндулете• 31 января 2020
Ответ для60 метров сметаны
Вы хозяйственники, чего уж)- все в дом. Я бы бросила работу, занялась бы воспитанием детей, потом гончарством и выращивала бы виноград- и все эмоции спускала бы туда. Мужа не пилите.
Брыкалка• 31 января 2020
Ответ для60 метров сметаны
Вам козу потрібно купити.
Прячусь от Всех• 31 января 2020
Ответ для60 метров сметаны
хочу щоб вдома був. шоби шось робив!!!
Ідеальних немає. Знайдіть іншого, який буде вдома і не працювати.
Идууу--уууу блин• 31 января 2020
Ви так в темі сказали, що нема куди гірше. Ви не знаєте набагато гірших? То почитайте тут теми і оцініть свого. Не гнівіть Бога, все у вас добре. Чи хочете, щоб на заробітки поїхав і взагалі його не бачити?
Бывшая блондинка• 31 января 2020
Ответ для60 метров сметаны
ну вибачте
накипіло
на емоціях. получилось все на кучу
накипіло
на емоціях. получилось все на кучу
Вы уже писали? Ваш стиль и персонажи, те же лица.
Я считаю, что муж должен взять помошника на оклад. Он таки должен быть не только добытчиком, но и отцом и мужем.
Малявка-козявка• 31 января 2020
То, что у вас нет микроволновки и прочего, могли бы купить без мужа. Возьмите на себя это. Ему некогда ездить выбирать
Здесь на минутку• 31 января 2020
Ответ дляПрячусь от Всех
Може йому погано вдома.
И секса не хватает.
Разумная Губка• 31 января 2020
Автор, ви шикуєте . І коли ви встигли 3 забацати, коли його вдома нема?
60 метров сметаны
• 31 января 2020
Ответ дляБывшая блондинка
ага. то ж зп треба платити. а податки оренда водій робочі...його послухати- одні витрати. гребе і гребе. як хомяк запасається. зараз тєма- китай закривають треба побільше скупити
Нога на ногу• 31 января 2020
У нас также, трое детей и тоже торговля. Выходной один. Дома тоже ремонт давно делали. Муж устаёт и его жалко, он должен тоже отдыхать. Я пошла работать на зарплату в 8 тыс, но больше денег моих на фастфуды уходило и детям небыло внимания. Пришлось дома сидеть.
Разумная Губка• 31 января 2020
Ответ дляБывшая блондинка
тоді автор сидітиме вдома, а не на морі
60 метров сметаны
• 31 января 2020
Ответ дляПрячусь от Всех
Може йому погано вдома.
та каже шо добре. добре вдома. шо поганого? діти доглянуті нагодовані уроки зроблені їсти наварено тепло і прибрано. ну жінка трохи мозги повиїдає. - ну то приходи раніш