КарамбОлька• 12 февраля 2020

Дєвочки, прошу вас, бережіть себе

Да, жизнь штука серйозна, багато забот. Але я вас прошу - не беріть близько к сєрцу те, шо можна не брать. Я знаю, ви всьо хочете, щоб було як луччє, правільно і красіво, но главне - берегти себе. І діток бережіть.
Мужики вони наглі. Вони так не впадають в завісімость як женщіни - ні в моральну, ні в матеріальну. В них псіхіка друга - дума собі про шось одне, і на всьо остальноє йому вибачте по хрін. А в нас вєчно тих думок хмара...
Я сьогодні трохи полаялася зі своїм - бо ремонт на кухні невеликий робимо, він взявся шкафчики переробить, і стоїть те всьо пару неділь - а воно найде собі якісь вєчно «діла». То забув, то отвьортки нема, то кум дзвоне на пиво кличе. То слово за слово, і полаялися. І він мене, собака, обідив і пішов з дому.
А я лежу, плачу, і так мені зле... Аж тут думаю - стоп, Рогнєдушка, постой,моя дєвочка. Не нєрвнічай, моя хорошая. Погладила сама себе і обняла, як дитину. І так мені лєгчє і свєтлєє на душі зразу стало - шо хай там як, а я сама в себе є, і себе люблю, і в обіду не дам. Пішла собі, чаю заварила. І не нєрвнічаю більш.
І спать ляжу сьогодні пораньше, чого і вам желаю. Обнімаю вас, мої красоткі, цьомаю. Спокойной ночкі і пріятних снов!
Ваша Рогнєда Карповна
Чу Ча• 12 февраля 2020
Чмоки и вам
Я-ваш шанс• 12 февраля 2020
Вы бы хоть закусили немного
Умный хвост• 12 февраля 2020
Бред сивой кобылы
муха в кедах• 12 февраля 2020
А в чай что то добавляли?
Хлопаю ресницами• 12 февраля 2020
Ви держіцця там. Не беріть дурного в голову, а важкого в руки. Всьо вірно пишете: Ви в себе одна
Брыкалка• 12 февраля 2020
Шо це було?
Праздничный сервиз• 12 февраля 2020
Спокойной ночи вам!
Обижулька• 12 февраля 2020
с сегодняшнего дня я уже не извращуга
ПесиКот• 12 февраля 2020
Удалено администрацией...
Я-ваш шанс• 12 февраля 2020
Ответ дляОбижулька
с сегодняшнего дня я уже не извращуга
А с завтрашнего?
Барабан для взрослых• 12 февраля 2020
А я свого матню прочь виганалп, нодоїв до нєвинасімасті
liliyaya• 12 февраля 2020
спасіба вам. ви праві. тре любіть і ценіть сєбя. а мужики казли. так шо думайтє в пєрву очєрєдь за сєбя дєвачкі
Обижулька• 12 февраля 2020
Ответ дляБарабан для взрослых
заведите лизуна чтоль
Голодаю• 12 февраля 2020
Прикольный стиль описания ситуации
Нафаня Маня• 12 февраля 2020
Рогнедушка) это зовут вас так?
Без Баяна• 12 февраля 2020
Так а че Вы ему пинком под зад не дали,? пусть катится колобком по лесу. Ты смотри, козёл мичуринский...
Ашотакоя• 12 февраля 2020
Ответ дляБез Баяна
козёл мичуринский...
Перловая Кашка• 12 февраля 2020
И Вам спокойной ночи
Шумелка Мышь• 12 февраля 2020
АХАХАХА-ИСТЕРИЧЕСКИЙ
Я тут с краю постою• 12 февраля 2020
Лучче і не скажеш. Почті шо тост.
Мэри Попкинс• 12 февраля 2020
Ответ дляОбижулька
с сегодняшнего дня я уже не извращуга
Вы извоащуга пожизненно.
графиняВишенка• 12 февраля 2020
Ответ дляОбижулька
с сегодняшнего дня я уже не извращуга
Ага, так мы и поверили
Я тут с краю постою• 12 февраля 2020
Ответ дляБарабан для взрослых
Всьо правільно. Треба избавляцця од ненужних віщей.
На иголках• 12 февраля 2020
Ааааа!!! Клас!!!!! Інколи дуже хочеться в такому стилі виразитись, а не вмію)!
Ms. Сама прямота• 12 февраля 2020
На якому это всьо языке написано?!
Я тут с краю постою• 12 февраля 2020
Ответ дляНа иголках
Вам треба в Дніпропетровську область. Будете владєть шикарним суржиком.
Марфушечка душечка• 12 февраля 2020
Я то ж накатила коктельчику, но пока прочитала , чуть мозг не взорвался 🤩
liliyaya• 12 февраля 2020
Ответ дляMs. Сама прямота
На якому это всьо языке написано?!
на нашим.родном)
ДолькиКабана• 12 февраля 2020
Ответ дляЯ-ваш шанс
Вы бы хоть закусили немного
Это пять
размахер• 12 февраля 2020
Рогнєда Карповна, никто тут вас не услышал.
Идите отдыхайте и не читайте бред.