КарамбОлька• 12 февраля 2020
Дєвочки, прошу вас, бережіть себе
Да, жизнь штука серйозна, багато забот. Але я вас прошу - не беріть близько к сєрцу те, шо можна не брать. Я знаю, ви всьо хочете, щоб було як луччє, правільно і красіво, но главне - берегти себе. І діток бережіть.
Мужики вони наглі. Вони так не впадають в завісімость як женщіни - ні в моральну, ні в матеріальну. В них псіхіка друга - дума собі про шось одне, і на всьо остальноє йому вибачте по хрін. А в нас вєчно тих думок хмара...
Я сьогодні трохи полаялася зі своїм - бо ремонт на кухні невеликий робимо, він взявся шкафчики переробить, і стоїть те всьо пару неділь - а воно найде собі якісь вєчно «діла». То забув, то отвьортки нема, то кум дзвоне на пиво кличе. То слово за слово, і полаялися. І він мене, собака, обідив і пішов з дому.
А я лежу, плачу, і так мені зле... Аж тут думаю - стоп, Рогнєдушка, постой,моя дєвочка. Не нєрвнічай, моя хорошая. Погладила сама себе і обняла, як дитину. І так мені лєгчє і свєтлєє на душі зразу стало - шо хай там як, а я сама в себе є, і себе люблю, і в обіду не дам. Пішла собі, чаю заварила. І не нєрвнічаю більш.
І спать ляжу сьогодні пораньше, чого і вам желаю. Обнімаю вас, мої красоткі, цьомаю. Спокойной ночкі і пріятних снов!
Ваша Рогнєда Карповна
Хлопаю ресницами• 12 февраля 2020
Ви держіцця там. Не беріть дурного в голову, а важкого в руки. Всьо вірно пишете: Ви в себе одна
Я-ваш шанс• 12 февраля 2020
Ответ дляОбижулька
с сегодняшнего дня я уже не извращуга
А с завтрашнего?
Обижулька• 12 февраля 2020
Ответ дляБарабан для взрослых
А я свого матню прочь виганалп, нодоїв до нєвинасімасті
заведите лизуна чтоль
Без Баяна• 12 февраля 2020
Так а че Вы ему пинком под зад не дали,? пусть катится колобком по лесу. Ты смотри, козёл мичуринский...
Ашотакоя• 12 февраля 2020
Ответ дляБез Баяна
козёл мичуринский...

Мэри Попкинс• 12 февраля 2020
Ответ дляОбижулька
с сегодняшнего дня я уже не извращуга
Вы извоащуга пожизненно.
графиняВишенка• 12 февраля 2020
Ответ дляОбижулька
с сегодняшнего дня я уже не извращуга
Ага, так мы и поверили
Я тут с краю постою• 12 февраля 2020
Ответ дляБарабан для взрослых
Всьо правільно. Треба избавляцця од ненужних віщей.
На иголках• 12 февраля 2020
Ааааа!!! Клас!!!!! Інколи дуже хочеться в такому стилі виразитись, а не вмію)!
Я тут с краю постою• 12 февраля 2020
Ответ дляНа иголках
Вам треба в Дніпропетровську область. Будете владєть шикарним суржиком.
Марфушечка душечка• 12 февраля 2020
Я то ж накатила коктельчику, но пока прочитала , чуть мозг не взорвался 🤩
размахер• 12 февраля 2020
Рогнєда Карповна, никто тут вас не услышал.
Идите отдыхайте и не читайте бред.