Сердючка• 24 февраля 2020
Що подарити дівчаткам в 1 класі на 8 березня???
Аааа... цей рік я попала під акцію. І не можу придумати, що подарити дівчаткам на свято. Поділіться, будь ласка, ідеями
Сердючка
• 24 февраля 2020
Ответ дляКопуша
моя коллега все время заказівает -блокнотики- простейшие ,но в тв переплете -они около 10-15 грн; ночнички деешвенькие - розочки там, сердечки. ручки какие-то с прибамбасами - дети ее класса довольні..
Дякую