МатьЧасть• 10 марта 2020
Дівчатка допоможіть розгледіти!!Є чи немає?
Сьогодні перший день затримки.Цілий місяць чомусь хожу налаштована на вагітність.От реально прораховувати вже коли народиться,якщо вагітна.І тепер зробила але такий не чіткий(А що Ви бачите?
МатьЧасть
• 10 марта 2020
Мой_ужин• 10 марта 2020
Ответ дляМатьЧасть
З’явилась!Дуже бліденька але я її бачу.Не знаю чи зможу на фото передати.
Автор, переделайте тест на утренней моче завтра или через пару дней.
Залатавая• 10 марта 2020
Ответ дляМатьЧасть
Вибачте за якість фото.Не можу зловити той тонесенький відтінок)
видно все равно.утром вперед хгч сдавать.и через недельку а потом узи и к врачу

Мой_ужин• 10 марта 2020
Ответ дляЗалатавая

Только через 10 минут тест уже может быть неинформативным.
МатьЧасть
• 10 марта 2020
Ответ дляЗалатавая

Дякую!
МатьЧасть
• 10 марта 2020
Всім дякую!Мені страшно(Остання вагітність закінчилась смертю дитини.Тому страшно.Але я хочу.І знаю,якщо не зараз то пізніше вже не буду хотіти.І знаю,що цього разу все буде добре.

дамаБезСобачки• 10 марта 2020
Какой день цикла?
Есть полоска на первом тесте однозначно, срок маленький. И на втором тоже есть, но там наверное тест менее чувствителен.
Наполеон Бонапарт• 10 марта 2020
Ответ дляРыжик-пыжик
Мальчик будет!
С чего Вы взяли, что мальчик?
дамаБезСобачки• 10 марта 2020
Ответ дляМатьЧасть
Завтра утром скогда первый раз в туалет пойдете сделайте еще один. Сомнений не останется, уверяю
МатьЧасть
• 10 марта 2020
Ответ длядамаБезСобачки
Какой день цикла?
У мене завжди йшло за графіком,а сьогодні не почались.Я розумію,що може бути банальна затримка.Але я кажу ж вже два тижні хожу налаштована на вагітність.Хоча знаю,що буде мені весело)
МатьЧасть
• 10 марта 2020
Ответ длядамаБезСобачки
Какой день цикла?
Ой,забула додати.
Мао_Мяо• 10 марта 2020
Ответ дляМатьЧасть

Автор, искренне желаю Вам беременности. И здорового ребенка!
Все будет хорошо
Не бойтесь!
Все будет хорошо
Не бойтесь!
МатьЧасть
• 10 марта 2020
Ответ дляМао_Мяо
Все будет хорошо
Не бойтесь!
Все будет хорошо
Не бойтесь!
Дякую!Хоча не впевнена,що рідні сприймуть це позитивно.Але я налаштувалася.
ЛижТолько• 10 марта 2020
Ответ дляМатьЧасть
почему?
Просериарила молодость• 10 марта 2020
Ответ дляМатьЧасть
легкой Вам беременности! поздравляю)
ЛижТолько• 10 марта 2020
Ответ дляМатьЧасть
родные не желают Вам счастья? дети это счастье
МатьЧасть
• 10 марта 2020
Ответ дляЛижТолько
почему?
Будуть переживати за моє здоров’я.Та і скоріш за все,будуть сумніватися,як я буду справлятися з усім.Але я знаю,що зможу.
МатьЧасть
• 10 марта 2020
Ответ дляЛижТолько
Хм.Ну,як би це сказати))У мене є діти.Троє.Всі троє школярі.І є власна справа,якою я займаюся сама.
Фрикаделька• 10 марта 2020
Ответ дляМатьЧасть
Срочно к врачу
У меня когда так слабо показывало была замершая
А все трое родившихся детей с первого дня ярккя полоска была
На узи записуйтесь, уже
Бриджит_Фрикандо• 10 марта 2020
Ответ дляМатьЧасть
Сделайте через пару дней, только утром, после сна. Посмотрите на тест через окно. Моя вторая полоска вообще не была видна, если навести тест на свет, тогда было видно. Позже сделала, проявилась бледная.
МатьЧасть
• 10 марта 2020
Ответ дляФрикаделька
Срочно к врачу
На узи записуйтесь, уже
Я зроблю ще вранці.Це ж тільки перший день.А потім обов’язково піду до лікаря.