Уточка• 17 марта 2020
А машины между городами будут ходить,я хочу с ребенком вернуться в город м села,
mmatsola83@mail.ru• 17 марта 2020
Зачем Вам город??? Если бы у меня была возможность, Я бы всех детей забрала и в село в глушь ....
Муркамурковна• 17 марта 2020
сказали шо лічне авто буде все ок
бо я теж переживала
хочу нафіг на дачу в сосни і ліс і навітьь нафіг інтернет
бо я теж переживала
Уточка
• 17 марта 2020
Ответ дляФея_3уровень
я тоже малую к бабушке отправила сама к ним на машине ездить буду
А я боюсь,что не разрешат ездить и малая останется а деревне,а я в Харькове
Муркамурковна• 17 марта 2020
але шось дивлюсь погода не дуже, блін, і мене там оттопленіє кондері і обогревателі і воду треба запускати, бо зливали все на зиму( погружний насос, боюсь шо б не порвало( або колодязь, правда в дворі, є туалети відро) але якшо буде якась жопка, заберу дітей і будем грать в мячи монополії карти доміно шашки і кучу других ігр)
мадамГрицацуева• 17 марта 2020
Ответ дляМуркамурковна
І домашку можна з укрмови зробити))
Муркамурковна• 17 марта 2020
Ответ длямадамГрицацуева
І домашку можна з укрмови зробити))
і з я у світі і прииродознавства)) матем і укр вже зробили
інгліш остався, там капец багато
Ананомчикус• 17 марта 2020
В місті більше спокус. Чоловік з дитиною пішли гуляти, зайшли в супермаркет і банк. Звичайно без масок, хоча пропонувала їм взяти з собою.
У батьків є дача, але не ризикую до них їхати. Раптом ми носії вже, щоб не заразити. Батькам 69.
Чим краще на дачі, що ти не в 4 стінах, можна вийти погуляти на подвір´ї, щось зробити на свіжому повітрі і немає спокус.
А мої пішли гуляти в двір багатоквартирного будинку, в результаті поперлись потім в магазин.