Голодаю• 19 марта 2020
Могут ввести чрезвычайное положение. Источник
Как думаете, введут?
Голодаю
• 19 марта 2020
Радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко прогнозує запровадження надзвичайного стану на всій території України найближчим часом для протидії поширенню гострої респіраторної хвороби Сovid-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
’Як Україна подолає коронавірус? Виходячи зі світового досвіду, прогнозую: найближчими днями в Україні має бути вжито заходів надзвичайного стану. На всій території країни. Рішення про оголошення надзвичайної ситуації у Київський, Чернівецькій та Житомирській областях уже дозволяє психологічно підготувати українців до такого кроку’, - написав Варченко на своїй сторінці в соцмережі Facebook у четвер.
За його словами, встановлюватимуть комендантські години, а працювати буде лише той бізнес, який критично потрібен для життєзабезпечення країни.
’Буде встановлено особливий порядок розподілення продуктів харчування. Буде проведено мобілізацію ресурсів підприємств, організацій та установ. Буде здійснено переорієнтацію окремих підприємств на виробництво необхідної продукції (медпрепарати, обладнання тощо). Оперативні штаби з протидії пандемії матимуть право на швидке усунення керівників державних підприємств, організацій та установ, у разі неналежного виконання ними завдань’, - написав радник глави МВС.
За його словами, буде обмежено свободу пересування, свободу в´їзду та виїзду до окремих населених пунктів і територій. ’Люди перестануть їздити на роботу в офіси та організації, на підприємства, які не є критично необхідними. Їздити в громадському транспорті будуть лише медики, військові, правоохоронці, аптекарі, рятувальники, продавці продуктових магазинів та співробітники комунальних служб і систем життєзабезпечення. У крайньому разі - громадяни дорогою до аптеки чи продуктового магазину’, - написав Варченко.
Також, за його словами, буде запроваджено жорсткі обмеження на переміщення громадян. ’Непрацюючі пенсіонери будуть сидіти вдома. Абсолютна більшість українців сидітиме вдома. Зі штрафами за порушення цього обмеження. Походи у гості, вечірки з друзями, проведення сімейних заходів за межами кола людей, з яким живете в одній оселі, буде заборонено. Діти не будуть гуляти вулицями і парками. Дорослі, включно зі спортсменами, не бігатимуть вулицями’, - додав радник міністра.
За словами Варченко, органи державної влади та місцевого самоврядування, соціально відповідальний бізнес, волонтери організують забезпечення кожної адреси, де живе пенсіонер або соціально незахищені громадяни, пакетом життєво необхідної продукції, зокрема медикаментів. ’Покупці не заходитимуть в аптеки. Провізори отримуватимуть розрахунок і виноситимуть медикаменти громадянам, які стоятимуть в черзі на вулиці, на відстані мінімум півтора метра один від одного. Так само робитимуть продавці маленьких продуктових магазинів’, - написав радник глави МВС.
Обсяги роздрібних готівкових розрахунків буде радикально зменшено на користь банківських карт.
Лікарі, за його словами, їздитимуть на виклики в повному протиепідемічному обладунку. На вулиці працюватимуть бригади медиків та інших служб, які перевірятимуть температуру громадян, що пересуваються, сідають у громадський транспорт і заходять до крамниці/аптеки.
’Це - не апокаліптичні передбачення з метою додати переляку та паніки. Це - перелік ефективних державних заходів та соціально відповідальної поведінки громадян, які дозволяють долати коронавірусну загрозу. Таким чином, буде перервано поширення хвороби. Китаю це вдалося. Має вийти і в демократичній Європі, і в Україні’, - резюмував Варченко.
Нагайна• 19 марта 2020
Когда появятся тесты и будет известно реальное количество больных,то введут!
Голодаю
• 19 марта 2020
Ответ дляНагайна
Когда же они появятся (
Голодаю
• 19 марта 2020
Ответ дляРазумная Губка
Удалено администрацией...
Не тестируют просто..из нашего города вон забрали женщину, до сих пор результатов нет. Во Львовской области больше всего с подозрением, а ещё ничего неизвестно.
Осторожная• 19 марта 2020
Ответ дляРазумная Губка
Удалено администрацией...
Вы лично знаете такие случаи, о которых молчат?
Сиамская сороконожка• 19 марта 2020
Ответ дляБлины со смайликами
Давно пора. Наш народ не остановишь иначе.
+1000!, К сожалению...
Ниф_ниф• 19 марта 2020
Лучше пересидеть месяц - два в таких жестких условиях, нежели растягивать как сейчас.
Светка-пипетка• 19 марта 2020
У меня мама пенсионерка на другом конце города, как ей ходить за лекарствами и продуктами, если она в зоне риска, а мне нельзя к ней поехать? Бабушка с дедушкой мужа вообще за городом в селе, там один крохотный магазин, нет почты, карты не принимают нигде, что делать если у них закончатся деньги и лекарства и никакой живности и запасов еды у них нет. Забрать всех их сейчас к себе в нашу однушку что ли?
Голодаю
• 19 марта 2020
Ответ дляСветка-пипетка
Возможно, такие моменты будут учитывать?
Аннуитет• 19 марта 2020
Ответ дляОсторожная
Все больницы переполнены с пневмониями. Тесты никто не делает. К нам на приём пришла пациентка, прилетела из Австрии. Высокая темп, кашель, вызвала скорую. Приехали в ’скафандрах’ привезли в Александровскую больницу, а они даже тест не сделали, отправили к семейному врачу, то есть к нам...
Голодаю
• 19 марта 2020
Ответ дляСветка-пипетка
Я к своим тоже хожу. Если остановят, так и объяснять, не будут же всех забирать в участок и сходу штрафы выписывать.
Светка-пипетка• 19 марта 2020
Ответ дляГолодаю
Ну, даже если мне пойти к маме, это часа 3 пешком в одну сторону или стоять ждать транспорт, в который пускают по 10? А за город к старикам уже нечем поехать, отменили межгород. Трындец какой-то
Бочка порохУ• 19 марта 2020
Ответ дляСветка-пипетка
в таких случаях привозят гуманитарку
Светка-пипетка• 19 марта 2020
Ответ дляБочка порохУ
в таких случаях привозят гуманитарку
У нас в стране? Никто никому ничего не повезет
Подскажите плиз• 19 марта 2020
Ответ дляСветка-пипетка
я к своей на велике езжю через весь город...1,5 часа в одну сторону
Снегопадка• 19 марта 2020
Ответ дляГолодаю
Где? В Украине? Вы сами в это верите?
Светка-пипетка• 19 марта 2020
Ответ дляПодскажите плиз
Нет великов,нет машины
Вся в кредитах• 19 марта 2020
Ответ дляСветка-пипетка
Съехаться всем к маме или в село?
Думаю когда начнется то что в Италии, такие вопросы уже будут не актуальны
Смурфетта• 19 марта 2020
Ответ дляСветка-пипетка
Может новой почтой с курьером послать?
Светка-пипетка• 19 марта 2020
Ответ дляВся в кредитах
Съехаться всем к маме или в село?
А что в селе нам всем делать? Там печное отопление и одна комната, нет ни аптек ни больницы,магазин типа киоск с космическими ценами и скудным ассортиментом. К маме тоже негде и это бред полный.
Светка-пипетка• 19 марта 2020
Ответ дляСмурфетта
Может новой почтой с курьером послать?
Новая почта не ездит туда. А с курьером безопаснее отправить,да, чем мы сами привезли бы? Вот логика ...все эти курьеры как раз и будут заразу разносить.
Хвець-тець• 19 марта 2020
Ответ дляГолодаю
Вы в это верите? И в НЛО наверное и в Деда Мороза? Ну позакрывать все, ну протянем мы ещё пару месяцев, у нас не будет положительной динамики, потому что лечить у нас нечем, либо сам выздоровеешь либо сдохнешь. Ах нет возможно лечить и будут за бооольшую деньгу. А пенсов просто угробят(. Вот у пеня 2 дочки и мама, и по ценам на 1 день на ИВЛ я понимаю что вытяну только 1 человека и все(. Поэтому молимся и моем руки и работаем, ФСЕ