Попа как у Кардашьян• 25 марта 2020
Помните попов на машине? Продолжение))
Всі ж бачили своєрідний флешмоб священників московського патріархату? Катаються в багажниках по українських містах і поливають водою тротуари. В Черкасах навіть дитину всадили в пікап.
Правила дорожнього руху для цих громадян не писані?
бювет_в_обед• 25 марта 2020
Люди веселые на всю голову. Крестный ход на западной против короновирусы этому подтверждение.
Пьяная вишня• 25 марта 2020
Ответ длябювет_в_обед
а молебен против поселения у них санжарцев?)))) отожгли знатно)))
Попа как у Кардашьян
• 25 марта 2020
Ответ дляПьяная вишня
а если б другой патриархат, было б норм?)))
особисто мені будь-який патріархат - мракобесие)) просто тут героями став московський))
вкусносися• 25 марта 2020
Ответ дляПьяная вишня
І?
Всі виявилися здоровими.
То може молитва допомогла?
Всі виявилися здоровими.
То може молитва допомогла?
Попа как у Кардашьян
• 25 марта 2020
Ответ дляПьяная вишня
оооо так)) памятаю, ох цирк тоді був))

Пьяная вишня• 25 марта 2020
Ответ длявкусносися
І?
Всі виявилися здоровими.
То може молитва допомогла?
Всі виявилися здоровими.
То може молитва допомогла?
чем она помогла?)) больных полно по всей стране, там в том числе))))
постою_послушаю• 25 марта 2020
Ответ длябювет_в_обед
Да ладно. А врачи поющие гимн со слезами радости на глазах, что не к ним больных везут, лучше? Попы хоть не на то учились..
вкусносися• 25 марта 2020
Ответ дляПьяная вишня
В Санжари хворих не привезли, не перекручуйте.
Пьяная вишня• 25 марта 2020
Ответ длявкусносися
вы прикалываетесь?)) они не хотели больных у себя, устроили показательный молебен с гимном, при этом санжарцы вообще никак к заражению не причастны, которое У НИХ в том числа появилось со временем.
бювет_в_обед• 25 марта 2020
Ответ дляПьяная вишня
Карантин накрыл ударной волной всех
бювет_в_обед• 25 марта 2020
Ответ длявкусносися
І?
Всі виявилися здоровими.
То може молитва допомогла?
Всі виявилися здоровими.
То може молитва допомогла?

Попа как у Кардашьян
• 25 марта 2020
Ответ дляПьяная вишня
ооо, то митрополитів вже для хайпу вчать проклинати людей? у даному відео не має значення який патріархат, йде мова, що чи ти священник чи ні, маєш дотримуватися правил дорожнього руху, давайте всі так будем робити, нащо платити штрафи, можна просто проклясти і все)) проблема вирішена)
Попа как у Кардашьян
• 25 марта 2020
Ответ дляПьяная вишня
помилилась, коментар не вам)
бювет_в_обед• 25 марта 2020
Ответ дляпостою_послушаю
Все с высшим образованием. Врачей не выгораживаю. Бывает. Тоже веселые на всю голову.
Попа как у Кардашьян
• 25 марта 2020
Ответ дляпостою_послушаю
всі, хто має права, вчать правила дорожнього руху, і так священники теж мають їх дотримуватися, вони такі ж люди як ми)) вас задовільняє така реакція митрополита?
КрытыхРынков• 25 марта 2020
Ответ дляпостою_послушаю
хватит уже. Врачей защитой обеспечили? Надоело эту глупость в каждой теме читать.Они учились лечить, а не жизнь свою отдавать из-за того ,что кто-то не выполняет свою работу. Ну да,врач же враг общества и к тому же бессмертный.
Олька Модниця• 25 марта 2020
І всі хто критикує церкву - біжать хрестити дітей, паску святити. Ви або хрестик зніміть, або труси вдягніть.
Пьяная вишня• 25 марта 2020
Ответ дляОлька Модниця
не крещу, не свячу, крестик не ношу)))
Попа как у Кардашьян
• 25 марта 2020
Ответ дляОлька Модниця
тобто, проклинання митрополита, за те, що йому вказали на порушення ПДР -це нормально?
Попа как у Кардашьян
• 25 марта 2020
Ответ дляПьяная вишня
не крещу, не свячу, крестик не ношу)))
та Оля - то свідок плоскої землі))
ЕлькиПальки• 25 марта 2020
Ответ дляОлька Модниця
100% А ліпше взагалі не пісочити інших. Нехай за собою дивляться. А то паски несуть святити всі та чомусь висміюють молитви і називають ’мракобесием’ та ’каменным веком’. П.С. До церкви не ходжу, МП не визнаю.
Пьяная вишня• 25 марта 2020
Ответ дляЯ не Тролль
та Оля - то свідок плоскої землі))
там познаний во всех сферах вагон))) бывает умничает там, где вообще не разбирается)
Добрая свекровь• 25 марта 2020
Ответ длябювет_в_обед
Де на західній була хресна хода ?
В вінниці була 8.03
Аби західну приплести
В вінниці була 8.03
Аби західну приплести
ЕлькиПальки• 25 марта 2020
Ответ дляЯ не Тролль
Не нормально та психічно-хворих людей навколо дуже багато. Може той дядько шизік чи інший діагноз має. Хто там його перевіряв? В них там взагалі когось проклясти як два пальці... Століттями анафемі піддавали всіх, хто не так подивився.
Весенний Марафон• 25 марта 2020
Ответ дляДобрая свекровь
Де на західній була хресна хода ?
В вінниці була 8.03
Аби західну приплести
В вінниці була 8.03
Аби західну приплести
А громадське вже й коронавірус приліпило до хресного ходу наші журнашлюхи нічого крім розпалювати міжрелігійну ворожнечу, добре робити не вміють