ЛеньГуглить_правда• 31 марта 2020

Лазер в Лазерхаузі?

Перші роки робили епіляцію в Лазерхаузі маленькою насадкою, металічною. Тепер нею роблять лише зону бікіні. А всі інші зони обробляють великою насадкою, як вакуумна. Процедура проходить досить швидко, але результат зовсім не радує. Як правильно називаються ці насадки - не знаю. Але хочу запитати, хто користувався різними лазерами і насадками, що ви для себе відмітили «+», чи впливає на якість проведення процедури лазерною головкою чи вакуумною насадкою?
Свисток ля-минор• 31 марта 2020
Мне делают вакуум - впаривают прям, он дороже, но результата 0!
Не буду больше ходить.
Пойду туда где не вакуум

автор ЛеньГуглить_правда • 31 марта 2020
Ответ дляСвисток ля-минор
Не буду больше ходить.
Пойду туда где не вакуум
На рахунок - дорожче, нічого не казали. А що процедуру, наприклад ноги роблять за 10-15 хв, дуже швидко. І взагалі змін не бачу. Таке відчуття - впарюють, за коротший час продають тепер ще більше процедур. Хочеться почути відповідь, хто в цій темі крутиться, які відмінності між такими насадками і як впливає на результат.