Твоя подруга• 16 апреля 2020

Кто собирался детей в мае в школу отправлять?

https://pedpresa.ua/201937-rekomendatsiyi-mon-shho...

Рекомендації МОН щодо завершення навчального року

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією, що склалася в Україні, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) Міністерство освіти і науки України (далі – МОН) надає роз’яснення щодо забезпечення підсумкового оцінювання учнів та організованого завершення навчального року.

Читайте також: Оцінювання в умовах дистанційного навчання, – роз’яснення МОН

Щодо здійснення заходів, спрямованих на організоване завершення навчального року

У межах академічної автономії, відповідно до частин третьої та четвертої статті 10 Закону України «Про повну загальну середню освіту» питання організації освітнього процесу, виконання освітньої програми, навчального плану є внутрішніми питаннями кожного закладу загальної середньої освіти, його педагогічної ради та завданням педагогічних працівників.

З огляду на варіативність організації навчання з використанням технологій дистанційного навчання, МОН рекомендує закладам загальної середньої освіти:

організувати освітній процес в умовах дистанційного навчання, у тому числі планування кількості та обсягу завдань та контрольних заходів, з урахуванням принципу здоров’язбереження, запобігаючи емоційному, ментальному та фізичному перевантаженню учнів;
забезпечити всім учням доступ до навчальних матеріалів та завдань шляхом використання різних засобів обміну інформацією;
організувати проведення окремих дистанційних консультацій для учнів, які хворіють або перебувають у режимі самоізоляції;
укласти графік дистанційних перевірочних робіт та усних опитувань з метою недопущення перевантаження учнів і раціонального використання часу;
провести підсумкове річне оцінювання навчальних досягнень учнів, враховуючи результати оцінювання з використанням технологій дистанційного навчання за другий семестр;
завершити навчальний рік відповідно до структури, визначеної закладом загальної середньої освіти на початку навчального року, а також з урахуванням виконання календарно-тематичних планів;
завершити оформлення шкільної документації, зокрема заповнення класних журналів, після прийняття Урядом рішення щодо послаблення карантинних обмежень;
мінімізувати кількість звітної документації з питань організації дистанційного навчання учнів, яку мають подавати вчителі;
організувати на початку 2020-2021 навчального року в 2-11-х класах проведення вхідного оцінювання учнів з метою діагностування рівня навчальних досягнень учнів за попередній рік та планування подальшої роботи із систематизації, узагальнення та закріплення навчального матеріалу, що вивчався учнями дистанційно;
передбачити під час календарно-тематичного планування на 2020-2021 навчальний рік суттєве збільшення навчального часу на узагальнення та закріплення навчального матеріалу за попередній рік.
З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) у 2019/2020 навчальному році пропонуємо не проводити масові заходи із залученням учасників освітнього процесу, у тому числі останні дзвоники та випускні вечори.

Привертаємо увагу до того, що оформлення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти, свідоцтв досягнень, табелів навчальних досягнень учнів має бути завершено не пізніше 15 червня 2020 року.

Кожаные женские кроссовки Ecco за "копейки"
Оплата после получения!

1500 грн в день, 40000 грн в місяць на полуниці!
Соковита полуниця пре вдома навіть на підвіконні ...

Мегараспродаж -63%
На касети і бритви Gillette

30 м = 125 грн. Последние скидки в г. Киев. Спешите, осталось мало...
Распродажа остатков шлангов Xhose. Цены ниже не найти
Керівникам закладів загальної середньої освіти рекомендуємо розробити і затвердити графіки видачі випускникам 9-х класів свідоцтв про здобуття базової середньої освіти з урахуванням необхідності дотримання протиепідеміологічних вимог.

Як будуть зараховувати учнів до 5-х класів закладів загальної середньої освіти

Учням 1-8, 10 класів, які не планують навчатися в іншому закладі освіти, доречно надіслати копії відповідних документів електронною поштою або в інший спосіб, з подальшим врученням оригіналу документа у вересні 2020-2021 навчального року.

Лист Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2020 р. №1/9-213 «Щодо проведення підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019-2020 навчального року»

Пушап Ми• 16 апреля 2020
Про май ни слова

Цыпка• 16 апреля 2020
Не факт, що у вересні підуть.
Женамужная• 16 апреля 2020
Соковита полуниця
Распродажа остатков шлангов
Женамужная• 16 апреля 2020
Автор, вроде ж уже обсудили сегодня)
Наивная Хо• 16 апреля 2020
кроссы за копейки)))))))))))))))
автор Твоя подруга • 16 апреля 2020
Ответ дляПушап Ми
Про май ни слова
В статье рекомендации как дистанционно закончить учебный год, провести контрольные работы и оформить документацию в условиях карантина.
автор Твоя подруга • 16 апреля 2020
Ответ дляЖенамужная
Автор, вроде ж уже обсудили сегодня)
Не видела. Не сижу тут целый день.
Мастер Класс• 16 апреля 2020
МНЕ ИНтереесно, а что, кто-то собирался свое дите в разгар эпидемии вести в рассадники заразы?
автор Твоя подруга • 16 апреля 2020
Ответ дляЖенамужная
Соковита полуниця
Распродажа остатков шлангов
Скопировала статью, а там реклама была на сайте

автор Твоя подруга • 16 апреля 2020
Ответ дляНаивная Хо
кроссы за копейки)))))))))))))))
п9
автор Твоя подруга • 16 апреля 2020
Ответ дляМастер Класс
Многие переживали что дети сейчас учатся дома, а потом будут до июля ещё в школу ходить. Ну и в теме про детсады многие отписывались, что готовы детей вести хоть завтра, если снимут карантин.
И.О. человека• 16 апреля 2020
Ответ дляЖенамужная
Соковита полуниця
Распродажа остатков шлангов
ага, я аж перечитала
И.О. человека• 16 апреля 2020
Ответ дляЖенамужная
Автор, вроде ж уже обсудили сегодня)
где? дайте ссылку
Бронетапок• 16 апреля 2020
Меня бесит МОН. Сказали бы уже четко и конкретно, все, учебный год закончился. Все бы вздохнули с облегчением. Нет, тянут кота за хвост. Уже нет сил с этой учебой дома.
Мальчун-задирун• 16 апреля 2020
это просто капец! Я хочу былой жизни. Ущипните меня, я хочу проснуться
И.О. человека• 16 апреля 2020
Ответ дляБронетапок
согласна....
автор Твоя подруга • 16 апреля 2020
Ответ дляБронетапок
Я очень надеюсь, что закончат хоть на пару недель раньше. Тоже устала от этой учебы дома, у меня два школьника.
Брызжу ядом• 16 апреля 2020
Ответ дляТвоя подруга
Ну и? Где говорится, что дети не выйдут в школу?
Не обижаюсь• 16 апреля 2020
Мне интересно, какие результаты будут если диагностика дистанционного обучения будет в сентябре. За лето дети все забудут.

Брызжу ядом• 16 апреля 2020
Ответ дляТвоя подруга
Я готова своего вести в сад, сил уже нет разрываться
0994305395• 16 апреля 2020
мама в школі працює , сказала не вийдуть все буде дистанційно, навіть табелі мають зробити онлайн
Ясамаякрасивая)• 16 апреля 2020
И нигде ни слова о том,как будут сдавать сесси студенты.ну и ЗНО,конечно.выпускные отменить надо,а зно будем проводить при любых раскладах.((((( У меня одни маты уже.никакой определенности
автор Твоя подруга • 16 апреля 2020
Ответ для0994305395
Спасибо. Но не все пока верят в это.
Нашли в капусте• 16 апреля 2020
а мне интересно как первые классы будут набирать с этой свистопляской
Удачная• 16 апреля 2020
Ответ дляТвоя подруга
Спасибо. Но не все пока верят в это.
сегодня прчитала , что сша хотят дистанционку на 2 года оставить.
автор Твоя подруга • 16 апреля 2020
Ответ дляУдачная
Ого. Я знала, что они почти сразу сказали о том что сады и школы закрыты до сентября, про 2 года не слышала.
автор Твоя подруга • 16 апреля 2020
Ответ дляНашли в капусте
Документы можно до 31 августа подавать если по прописке.
Пиши-пропало• 16 апреля 2020
Ответ дляБронетапок
+++
Как по мне уже пусть дети доучаться до конца апреля. А с мая надо заканчивать учебный год. А материал недоученный за май уже догнать в следующем учебном году..распределить как-то эти часы.
Потому что сейчас это не учёба, а трындец.
Удачная• 16 апреля 2020
Ответ дляТвоя подруга
поищите - думаю , что б у нас так не было. за 2 года сказали зразу. или он уйдет или сидим ждем вакцину.
Удачная• 16 апреля 2020
Ответ дляПиши-пропало
+++
а зарплату - учителям как потом считать -? будут по плану - до конца мая, что б було