Перловая Кашка• 22 апреля 2020
Є хтось із Чернівецької області? Правда про 2х братів?
Чи фейк? Пишуть що померли 2 брати та іх бабуся від коронавірусу. Є хтось з відти, це правда, що там у вас говорять люди?
Дядя Жора• 22 апреля 2020
Ніби правда, але прям точно не можу сказати, на жаль. У нас також бувають байки на все село. А ви чули , що Кім Чен Ін захворів чимось, бідашка?
ШапкаУшанка• 22 апреля 2020
звісно правда. ви ще ніяк не можете повірити, що вірус існує і вбиває людей, навіть молодих?
Дядя Жора• 22 апреля 2020
Ответ дляШапкаУшанка
Та і раніше мерли від вірусів , не тільки ж почали, в епоху ковід 19, правда?
ШапкаУшанка• 22 апреля 2020
читала коментарі односельчан цих хлопців, подробиці ніхто не розказує, всі приголомшені, співчувають.
ШапкаУшанка• 22 апреля 2020
Ответ дляДядя Жора
угу, всім сімейством. померли двоє братів та їхня бабуся, тато в тяжкому стані в реанімації.
Дядя Жора• 22 апреля 2020
Мені було трохи сумно, коли голова облради почав розпинатись, що пізно звернулись до лікаря.Згадала ту жінку, молоду, що з перших померла в області. Як її футболили і не хотіли приймати, додому все слали. Потім побрехеньки розказували, брифінг зібрали.Дай, Боже, сил це все витримати
Дядя Жора• 22 апреля 2020
Ответ дляШапкаУшанка
Буває і так. Жаль хлопців. Бабусю також, але вони ну зовсім молоді.
ДинамоКит• 22 апреля 2020
Ответ дляДядя Жора
Это кто такой?
ДинамоКит• 22 апреля 2020
Ответ дляМафиозная
Ждем антимасочниц и любительниц гулять с детками
Удалено администрацией...
ШапкаУшанка• 22 апреля 2020
Ответ дляДядя Жора
я вже оце ’пізно звернулися’ чути не можу. ну скільки можна? визнайте вже, що не знаєте як лікувати, що вірус непередбачуваний, що немає ліків та лікарів. а у них содепівські відмазки, типу самі хворі винні.
Каспрук знову завів сьогодні про італійський сценарій... як вони вже всі набридли.
читаю Ольгу Кобевко - кисня немає, захису для медиків немає, резерву лікарів немає. а вони рапортують, що все добре, лише хворі пізно звертаються(
ШапкаУшанка• 22 апреля 2020
Ответ дляМафиозная
они уже отметились в теме про Вишневое
Дядя Жора• 22 апреля 2020
Ростки жимолости• 22 апреля 2020
В Италии пожилые умирают , в Украине роженицы , молодая мать 33 года , мужики 36-38 лет , сейчас парни 19-25 лет .. читаешь и кроме матов ничего в голову не идёт и да они все поздно обратились ((( Бестолочи лишили людей работы , спасти единицы заболевших молодых не могут .. это типа государство ??? Я молчу про выплаты американские 1000 уе .. нашим пенсионерам пенсии 1800 грн и указ сидеть дома и носить маски , Эпицентры забиты вал народа и « вирусатамнет»
от всего хочется причём хронически ((
Дядя Жора• 22 апреля 2020
Ответ дляШапкаУшанка
Так, корчать з себе не знати шо. А насправді імітують діяльність і турботу. А ви , люди, гребіться ,як знаєте. Ой, все...
ДинамоКит• 22 апреля 2020
Ответ дляДядя Жора
Головнокомандуючий Північної Кореї, схожий на бульбашку
Господи, пузырь какой
Ну все равно, пусть здоров будет)
Ростки жимолости• 22 апреля 2020
Ответ дляМафиозная
Вы в Эпицентры зайдите и ТЦ продуктовые ..:))а потом про одиночные выгулы мам и детей лучше молчите (
Стебель_березы• 22 апреля 2020
Ответ дляДядя Жора
Пару дней назад обратилась к семейному врачу потповоду кашля,который долго не проходит и слабости.Говоритдомой и дышать над картошкой валидолом(вроде) и это Киев.Рентген вообще не работает с первого апреля-приказ свыше
ГейСюда• 22 апреля 2020
Ответ дляСтебель_березы
Я делала ренген 2 раза платно по 180грн,в поликлиники тоже нет
Сделайте платно.тоже кашляю долго уже,но ренген чист
Дядя Жора• 22 апреля 2020
Ответ дляСтебель_березы
Цікаво ,чого рентгену дають відпочити?!
Ніби як цукерки на свято , тримають на десерт!?
Сколько_мне_лет?• 22 апреля 2020
Ответ дляСтебель_березы
Где вы в Киеве такого врача нарыли? Он всегда вам такие назначения делает?
Ростки жимолости• 22 апреля 2020
Ответ дляШапкаУшанка
Медицина развалена , так бы и сказали брехуны (( зачем этого Педю с Супрунихой покрывать (( ни средств , ни аппаратов , ни медикаментов , ни персонала , ни защиты персонала .. В Багдаде все спокойно .. представляю карантин окончат что это будет (((
Ростки жимолости• 22 апреля 2020
Ответ для4мама
Странные вопросы, автор. Официальной информации не верите, а анониму с советчицы поверите?
Печально все. Хотелось бы мне больше всего знать почему у 90% бессимптомно, а некоторых вот так вот :(((
А все просто кто лёгкий выкарабкивается сам , кого необходимо вытаскивать и лечить не лечат .. не помогают организму вообще .. пускают на самотёк вот и результат !
Дядя Жора• 22 апреля 2020
А ви чули, що насправді тим лікарям і іншому персоналу не доплачують обіцяне? Це жах, ні зарплати норм, ні повз касу того що всі рєзко припинили хворіти на холецистити , діабети, гіпертонії, добре що ще рожати не заборонили в звязку з ковід . Але, це поле непахане для корупції в мед сфері.
ГейСюда• 22 апреля 2020
Ответ для4мама
Хочу Вас ’обрадовать’ - рентген зачастую не показывает изменения при короне - только кт. Сделайте если чувствуете ’что то не то’
Кт без направление никто не сделает мне. Ну если мне будет херово ,буду задыхаться,то скорая поможет, а так скорая даже не приедит.