БершкомангоЗар• 25 апреля 2020

Старт бронхіальної астми

Дівчата, доброго вечора.
Питання до тих мам, у кого діти мають цей діагноз, у якому віці почався старт? Як проявлялася? Чи приймали підтримуючу терапію, зокрема, препаратами монтелукаста?
Сьогодні консультувалась он-лайн з пульмонологом, оскільки у дитини є симптоми, які мене хвилюють, то сказала, що по описаних симптомам, схоже на старт БА...потрібна звичайно очна консультація пульмонолога і спірографія, а потім, якщо все буде підтверджено, підтримуюча терапія.... сиджу в шоці, бо ні крупу, ні обструкцій дитина ніколи не мала, максимум бронхіт, антибіотики за 5 років може тричі приймали (і то при ангіні), а тут можливо таке...
Хто стикався з таким діагнозом, поговоріть зі мною)