Одни_мысли• 05 мая 2020
23 роки життя з чоловіком БЕЗ сексу.
Хочу знайти коханця, чи права я? Я сексуально активна, чоловік це дуже добре знає. Секс дуже рідко у нас, іноді раз у тиждень і то , вибачте, за подробиці ніякий , ніяких поцілунків , нічого, в мене вибачте , як потикали, закінчили а я далі сиджу не задоволена , бо тільки пару рухів і він вже готовий. А іноді і по три і більше тижнів немає
Я змучилася . Хочу знайти коханця , аби мати хороший секс, я не права??
Розмовляла багато разів з чоловіком і до лікаря ходив і на віагрі багато часу був а толку нема. Іноді знається що цей рідкісний секс і то для галочки. Я не знаю є якась фея у нього, мене це от чесно не цікавить. Дитина його любить .
Мене зараз цікавить особисто моє незадоволеність від неякісного сексуального життя якого фактично нема. Я не права? Скандали не діють , доброта і алкоголь теж.
Де знайти коханця?)
Одни_мысли
• 05 мая 2020
Ответ дляХочу в БАНю
Так ему хватает?
Йому так.
Мене зараз не він цікавить, а більше я
Я не тону• 05 мая 2020
А у меня наоборот. Вообще не хочу. Никого не хочу. При этом мужа очень люблю.
Одни_мысли
• 05 мая 2020
Ответ дляТехпаспорт на медузу
А разом з чоловіком чи одружені?
Мені 23
Разом 5 років
Довгий час жили по деяких причинах на відстані
Разом 5 років
Не танцую- но пою• 05 мая 2020
Якщо він гарний чоловік, то шукайте коханця! Сайти знайомств, кафе, санаторії і т.д
Хочу в БАНю• 05 мая 2020
Ответ дляAnna1978a
Боже, по заголовку можно понять, что Вы 23 года живете с мужем совсем без секса
Все так и поняли)
Статус Ква• 05 мая 2020
Честно говоря, очень вас понимаю))) Но даже раз в неделю потыкать - это круто, даже если это так ужасно((( Повторный через три месяца - круть! Есть и более печальные варианты. Мой(((
Ms. Анонимная• 05 мая 2020
Ответ дляAnna1978a
Я именно так и поняла. Удивилась, перечитала и опять двадцать пять))
Статус Ква• 05 мая 2020
Ответ дляОдни_мысли
Мені 23
Разом 5 років
Конечно искать партнера. Вы в ловушке! 23 - жить и жить наслаждаясь!
Одни_мысли
• 05 мая 2020
Ответ дляMs. Анонимная
Вибачте, то я неправильно написала))
Я вже настільки страждаю без сексу , що мозги не працюють
Одни_мысли
• 05 мая 2020
Ответ дляАнти-аноним
Разводитесь к чертям!
Как без секса жить?
Я от не знаю
Тому вже на стінку лізти готова
Тому і питаю чи права я щодо коханця)
Тому вже на стінку лізти готова
Тому і питаю чи права я щодо коханця)
Госпожа Белладонна• 05 мая 2020
Ответ дляОдни_мысли
Мені 23
Разом 5 років
Невже так важно коми в старт-пості поставити?
Анти-аноним• 05 мая 2020
Ответ дляСтатус Ква
Зачем вы так живёте?
Мастер Класс• 05 мая 2020
Ответ дляОдни_мысли
23.
Я думала без секса 23 года, я в 23 только начала... А вообще что у вас с мужем общего?
любименькая• 05 мая 2020
Терпеть. Как тут часто пишу- нежелание женщины спать с мужем, не является оправданием для любовных связей на стороне со стороны мужа, пусть терпит козлина. Поэтому только терпеть
Техпаспорт на медузу• 05 мая 2020
Ответ дляОдни_мысли
Я от не знаю
Тому вже на стінку лізти готова
Тому і питаю чи права я щодо коханця)
Тому вже на стінку лізти готова
Тому і питаю чи права я щодо коханця)
Так було завжди?
Був з ним нормальний секс?