Статус Ква• 12 мая 2020

А вы за открытие детских садов?

Второй день наблюдаю в некоторых группах в ФБ споры насчет открытия детских садов.
Родители в большинстве «за»
Воспитатели гос. садов против, т. к. Понимают, что никто не предоставит все средства для соблюдения мер безопасности, детей в группах много.
Воспитатели частных садов «за». И очень некорректно нападают на государственных.
А вы как считаете? Открывать надо?
автор Статус Ква • 12 мая 2020
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Получают. Из тех 4000 что я сейчас плачу, как и другие родители, часть как раз идет на ЗП воспитателей. Так нам озвучили, по крайней мере.
Владелицы частных садов заявляют ( если надо ссылку дам) что родители сейчас не платят ни копейки. Одна пишет, чтоб хоть как-то удержать своих Работников, она с зарплаты мужа платит им зарплату. Во как.

Кудесница_с_пургеном• 12 мая 2020
Ответ дляПусин Кукин
Я не тороплюсь, мне просто не о чем именно с вами говорить. И неинтересно. Почему? Объяснять не буду, обидитесь
Я не обижаюсь, как говорится...на определенную категорию людей, не обижаются. А Вас призываю, понять, что Ваше мнение, которое вы активно продвигаете, не подходит большому проценту населения Украины с детьми, которым необходимо работать. И Вы со своим мнением можете носиться как с писанной торбой, но то что другие скоро с голоду пухнуть будет, Вам же плевать? А что это? Эгоизм, отсутствие эпатии?
И при этом, Вы со своим мнением, можете продолжать сидеть в изоляции, Вам это не запрещают.
А вот тем, кому нужно работать, как раз у них выбор и МНЕНИЕ отобрали.
надеюсь хоть немного вы меня услышите.
Кудесница_с_пургеном• 12 мая 2020
Ответ дляСтатус Ква
Ну я могу говорить только за свой. Частных садов очень много и думаю правила и договора тоже разные. Не исключаю что и в нашем саду платят не все, если банально нечем платить. Я плачу ПОКА ЧТО, но мне тоже не улыбается, по 4000 платить и ребенка самой развлекать.
Jhenya_Sh• 12 мая 2020
моя подруга в Норвегии водит ребенка в сад, у них можно, если не с кем оставить. Но причина нужна обязательно, по которой ребенка не с кем оставить. Это или работа или болезнь какая-то. в связи с которой родители не могут весь день находиться с ребенком.
Кудесница_с_пургеном• 12 мая 2020
Ответ дляJhenya_Sh
Ну вот нормальная страна и нормальные правила. Небось еще и помощь бизнесу оказывают и скидка на комунальные есть. Не то что у нас.
КрытыхРынков• 12 мая 2020
Ответ дляСтатус Ква
А куда они разбегутся? В гос?)
Кудесница_с_пургеном• 12 мая 2020
Ответ дляКрытыхРынков
А куда они разбегутся? В гос?)
Ну банально им тоже нужно на что-то жить. Наш частный тоже выплачивает ЗП воспитательницам, но и мы платим сейчас за сад. Хотя они пытаются. делают какие-то онлайн занятия. Но честно? Это ооочень нудно, моя трехлетка не смотрит, я уже даже не включаю.
КрытыхРынков• 12 мая 2020
В первую очередь надо открыть коррекционные сады и центры,
БлинчикБезСметанки• 12 мая 2020
Да,я за

КрытыхРынков• 12 мая 2020
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Просто сейчас их и не возьмут где платят и не работают, ТК мало где платят впринципе. Я уважаю тех работодателей, которые помогают своим сотрудникам в это сложное время, если школа еще может выехать за счёт онлайн занятий, то садики никак. Моя тоже не любит слушать онлайн занятиям салика, скучно и нудно и ни о чем, так это гос - у них выхода нет, а частникам действительно туго.
Пусин Кукин• 12 мая 2020
Ответ дляКудесница_с_пургеном
надеюсь хоть немного вы меня услышите.
Сори,но надеялась,что вы умнее.
По вашему, существует только ваше мнение и неправильное?
Кудесница_с_пургеном• 12 мая 2020
Ответ дляКрытыхРынков
Да, туго. И мне честно жалко и наших воспитательниц, они у нас умнички, дочь их обожает. Поэтому и плачу ежемесячно, хоть и булькаю, но плачу.
Это ж не их вина что они не работают, надеюсь что 1 июня все же откроются.
Кудесница_с_пургеном• 12 мая 2020
Ответ дляПусин Кукин
Сори,но надеялась,что вы умнее.
Вы умнее?
Хорошо, вернемся к вопросу от которого Вы убегаете.
На что жить мамом деток, которые должны ходить в сад, а из-за его отсутствия, мамы не могут работать и зарабатывать.
Просто, давайте без воды. Жду умный и вразумительный ответ на свой вопрос.
Кудесница_с_пургеном• 12 мая 2020
Вот, к теме, мнение врача. Согласна на 200%
Павло Сільковський — один з найвідоміших дитячих лікарів у Рівному. Зокрема, завдяки його роботі у закордонних клініках та активним дописам у соціальних мережах. Останні з них викликали чимале обговорення у Рівному перед Великоднем. Павло Сільковський попросив не засуджувати, а зрозуміти бабусь, які, попри всі карантинні заборони, хочуть йти до церкви.
«Хтозна, що вб’є їх раніше: COVID-19 чи смуток через заборону прийти до церкви на рокове свято?» — написав лікар і згадав, як ще кілька років тому з колегами добивався, аби рідних пускали до хворих у реанімацію. Цим дописом Павло Сільковський накликав на себе і чимало критики. Проте з висловлюваннями лікаря з моральної точки зору важко сперечатися. Про його позицію і те, як можна, на його думку, було б по-іншому проводити карантин в Україні, ми розпитали у лікаря детальніше.

— Мій допис був не про мене і навіть не стільки про бабусь, як про ставлення людини до людини, про нашу ментальність, — говорить пан Сільковський. — Часто ми якісь правила ставимо вище від почуттів, відчуттів, а інколи і вище від людини. І при цьому говоримо, що ми турбуємося. Тому як приклад я наводжу реанімацію. Колись людей у реанімаційні відділення теж не пускали через те, що «турбуються про пацієнтів, щоб тяжкохворим «не занести нічого ззовні». Але насправді, коли все змінилося, коли почали заходити рідні, батьки, то виявилося, що пацієнтам краще, коли рідні поруч. Тоді їхня психологічна рівновага і їхнє моральне благополуччя набагато краще сприяють одужанню, незважаючи на те, що справді якісь бактерії у відділення можуть занести.

Так само і у випадку з коронавірусом: потрібно вирішити, як зробити так, щоб у людей було якомога менше стресу. І якщо є частина людей, для яких життєво важливо піти до храму, яких мучитиме сумління, що вони не сходили до церкви, то, можливо, треба було просто організувати все так, щоб забезпечити їхню безпеку у храмі?

Це доконаний науковий факт: людина, яка у стресі, більш піддатлива до хвороб, аніж людина, яка спокійна, у моральному благополуччі. Закрити людей у їхніх домівках і постійно їм по телевізору розповідати, скільки людей заразилося, скільки померло, — це означає постійно підвищувати рівень їхнього стресу. Відповідно, це допомагати інфекції поширюватися далі.

— Карантинні заходи, зокрема, заборона гуляти у парках, перебувати дітям на ігрових майданчиках, правильні?

— На сьогодні ніхто до кінця не знає правди про коронавірус. Ми говоримо, оперуючи даними, які є нині, але вже за місяць будуть нові дані, й інформація, яку я кажу сьогодні, може виявитися не зовсім точною. Але сьогодні можу сказати, що карантинні обмеження у нас перебільшені.

Найважливіше у боротьбі з пандемією — масове тестування, аби виявити хворих, носіїв та ізолювати їх. Але потрібно враховувати, що Україна навіть при всьому бажанні не може забезпечити себе стількома тестами, скільки нам потрібно. У цьому не можна звинувачувати владу — тестів просто не вистачає. Але ми можемо робити дві інші речі, аби зупинити поширення вірусу: дотримуватися фізичної дистанції та особистої гігієни. Всі науковці сходяться на тому, що під час кашляння чи чхання коронавірус не летить далеко — максимум на 1,5-2 метри. Тобто якщо тримати дистанцію між людьми, то не зможеш заразитися повітряно-крапельним шляхом. Проте вірус падає на поверхню і може зберігатися там тривалий час. Торкнувшись до зараженої поверхні, людина може занести вірус до рота, носа чи очей. Тому якщо тримати дистанцію та не торкатися непомитими або непродезінфікованими руками обличчя, це на 99% гарантія не заразитися. Ось і все. Немає проблем з прогулянками парком чи вулицями — просто дотримуватися дистанції.

Інший важливий момент: люди мусять контактувати, вони повинні йти на вулиці й отримувати якусь дозу цього вірусу. У нас немає вакцин, і у найближчому майбутньому їх не буде, тому більшість має проконтактувати з вірусом і виробити імунітет. Тільки тоді його циркуляція припиниться. Тому що ізоляція — це всього-на-всього розтягування у часі епідемії. Коли б не зняли карантин, люди вийдуть на вулицю — і буде продовження епідемії. На коронавірус не впливає температура, як на сезонний грип, який влітку не дошкуляє. Якщо ми бачимо, що не має колапсу з переповненими лікарнями, то карантин можна було б послаблювати. Поступово потрібно вже частину заходів знімати, особливо щодо дітей та молоді. Доведено, що діти і молодь у більшості переносять хворобу у безсимптомній або легкій формі. То який сенс тримати і не пускати їх на роботу, на навчання?

Маю знайомих у міському інфекційному відділенні. Так, відділення переповнене, але ким? Немає нікого на апараті ШВЛ, на щастя. Багато хворих уже не мають симптомів, хочуть додому, але у них досі ПЛР-тест позитивний — і за нашими протоколами їх не виписують. Є кілька тяжких хворих, але це ж 250-тисячне місто і ще й райони. Таке й у сезонний грип було.
Кудесница_с_пургеном• 12 мая 2020
— Утримування дітей «у чотирьох стінах» матиме негативні наслідки?

— Якщо дитина перебуває весь час вдома, то більшість часу вона проводить за комп’ютером, планшетом, смартфоном. Але дитині для того, щоб розвиватися, потрібно проявляти фізичну активність, бігати. Якщо вона цього не робить, це не лише негативно впливає на її фізичний стан, а й на психологічний. А по-друге, у закритому просторі швидше розвиваються хвороби. У світі не один коронавірус: є стафілококи, стрептококи, інші бактерії та віруси, концентрація яких у закритому просторі збільшується, і ймовірність дітей захворіти зростає.

Дітям не небезпечно виходити на вулицю. Є застереження, що вони можуть принести коронавірус для старших людей у родині. Але у цьому випадку можна було би більшу відповідальність покласти саме на такі сім’ї, щоб вони думали, як ізолювати старших родичів, а не просто примушувати всю країну сидіти вдома, бо якась частина живе зі старшими родичами.

Моя позиція така: молоді люди мають бути на вулиці, вони мають контактувати, отримувати цей вірус і виробляти імунітет. Тому що рано чи пізно це станеться. А якщо це все одно станеться, то нехай би сталося раніше: перехворів — і далі живеш.

Я часто зустрічаюся з людьми, які кажуть: ви чули, на сусідній вулиці коронавірус. А як торік на сусідній вулиці був грип, то що? Я не кажу, що грип і коронавірус однакові. Коронавірус потужніший, але якщо ти дитина, молода людина чи навіть людина середнього віку без супутніх захворювань, то нічого страшного для тебе немає. Не треба дивитися на хворих на коронавірус як на прокажених. Єдине, що людям, які мають букет інших захворювань або є старшого віку, потрібно проявляти свою самосвідомість та самоізолюватися.

В Ісландії, наприклад, тестують всіх підряд, і там виявили, що 60% абсолютно здорових людей, яких вони протестували, вже мають антитіла до коронавірусу. Тобто вони перехворіли і навіть про це не знали. Можливо, і багато хто з нас вже має антитіла. Виглядає все так, що циркуляція вірусу в Україні розпочалася задовго до того, як ввели карантин, ще у січні-лютому.

Мені подобається досвід Швеції, де не запроваджували карантин. Там працюють школи, дитсадки, транспорт — і нічого, живуть. Уряд там говорить те, що відповідає дійсності, та не перевищує своїх повноважень. А це збільшує довіру населення. А у нас більшість обмежень, які ввів уряд чи ОДА, запроваджено з перевищенням їхніх повноважень. А коли бачиш, як десять поліцейських ведуть чоловіка, який перепливав Дніпро, або санітарний лікар говорить, що під’їзди дезінфікують, аби люди психологічно відчували, що це все не просто так, то про яку довіру до влади можна говорити? Коли люди стоять перед магазинами, на цьому не акцентують увагу, а коли перед церквою, то акцентують. Чому «Епіцентр» може працювати, а інші будівельні магазини — ні? Як на мене, з дотриманням санітарних норм мали би всі працювати.

Окрім того, є інший дуже важливий момент. У лікарнях не роблять планових оперативних втручань. Але планові — це не те саме, що неважливі. Наприклад, в онкодиспансерах є втручання, які начебто і планові, але якщо їх не робити місяць-два, стан людини значно погіршиться, для багатьох уже буде запізно робити щось після карантину. І ніхто не буде рахувати, скільки людей через це помре. Днями мені розповіли про знайому, в якої були камінці у нирках і сильні болі. Її планову операцію перенесли. Через знайомства вона просила, домовлялася, аби її операцію написали як ургентну. Це безглуздість повна.
Пусин Кукин• 12 мая 2020
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Вы умнее?
Вы ходите по кругу. Я уже отвечала.
И да,прошу все же великодушно меня простить, но не были бы вы так любезны пообщаться с кем-то другим. Я уверена, вы найдёте много единомышленниц. Я же остаюсь при своем мнении, хоть оно вам так и не нравится.
Кудесница_с_пургеном• 12 мая 2020
Ответ дляПусин Кукин
Вы ходите по кругу. Я уже отвечала.
Нет, Вы не отвечали, вы увиливали.
А теперь жду прямой ответ. Умный и вразумительный. Где брать деньги мамам, которые не могут работать, потому что некуда деть маленького ребенка.
Я все еще жду.
курасаны• 12 мая 2020
Ответ дляКудесница_с_пургеном

Какой адекватный врач и текст! Как хочется чтоб побольше прочитали услышали задумались!
Кудесница_с_пургеном• 12 мая 2020
Ответ длякурасаны
Да! Довольно адекватное и размеренное объяснение ситуации.

Оля_с_киркою• 12 мая 2020
Ответ дляОмлетик
Будет болеть в школе
Не факт. Он не сидит дома. Мы гуляем в лесу, ходим на прогулки и пробежки. Две собаки дома. Пьем витамины.
КрытыхРынков• 12 мая 2020
Давно пора все открыть, кто боится тот сидит дома
Девальвация• 12 мая 2020
Ответ дляЗастряла
2/3 окладу цена далеко не 2/ 3 заробітної плати, яка складається ще з різних надбавок. Чи навіть є доплата до мінімальної іншому персоналу.
Ви дуже розженетеся із заробітної плати 1666,67 за місяць? І це нарахована. З цього потрібно ще відняти прибутковий, військовий і профспілковий
Вы знаете, мне, как ФОПу, даже 1/3 никто просто так не даёт. Даже не смотря на то, что я в обязательном порядке плачу налог , независимо от того работаю или в минусе.
Девальвация• 12 мая 2020
Ответ дляSunbeam1
а можна в пп назву Вашого садка? Київ?
Мы из Харькова, садик уже в прошлом. Сейчас первый класс, но суть от этого не меняется. Ребёнок в 7 лет не сильно отличается от 6, чтобы дома саму оставлять.
Кудесница_с_пургеном• 12 мая 2020
Ответ дляДевальвация
Вот то о чем я тут и пишу который пост.
А у нас еще повесили объявление на доме ’Карантин не повод не платить коммунальные услуги’. Только не написали где денег взять, на эти услуги)))
Кудесница_с_пургеном• 12 мая 2020
Ответ дляОля_с_киркою
Да тут не совсем в этом вопрос. В лесу от вертрянки и подобных детских болячек, иммунитет не приобретешь. А уж вирусняков с которыми иммунитет должен познакомится у нас оооочень много. Некоторые правда выплывают на крепком иммунитете, вот девушка выше писала что закаляла ребенка и не болеют практически. Но таких меньшинство, к сожалению.
Весёлая морковка• 12 мая 2020
в садике болели и раньше, этот вирус один из многих, не факт что опасней многих распространенных болезней. я за то чтоб садики открывать, у меня двое детей, ни дня не была на карантине, работаю, каждый день по работе встречаюсь с разными людьми, прихожу домой и несу эту заразу (если она есть, что очень сомнительно к детям). Бабушка сидела с детьми , теперь и она вышла на работу. С сегодняшнего дня я взяла отпуск на 10 дней, но все равно работаю дома, сегодня с 8 до 11 была на работе, дети дома сами. Сейчас уложу снова буду работу делать. Я б честно отвела в садик хоть завтра, если он откроется,работать в таком режиме это мега сложно. Уроки со старшей первоклассницей тоже занимают прилично времени.
культУра• 12 мая 2020
Ответ дляЦаревна Лягушка
Нет, считаю это нереально. Я воспитатель.
В чём нереальность?
Застряла• 13 мая 2020
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
а оклад 2500?
У няньок десь так.
Застряла• 13 мая 2020
Ответ дляНога на ногу
Это где платят 2/3? В Одессе полностью. Тем у кого 1,5 ставки эти 1,5 ставки и плачивают тем же муз.работникам...
Закарпаття
Из Кукуева я• 13 мая 2020
Ответ дляБлoшка-матрешка
Про ответственность на себя - это очень такое дело, а потом не дай бог что все начинают кричать караул, дайте денег, все виноваты, я не знал.
Тут уже был ответ что когда рожали рассчитывали на садики. А вот на западе рожают ближе к 40 потому что ни на кого не рассчитывают, кроме себя. Потому что ответственность - это как оказалось напрямую связанна с огромными затратами. А у нас авось пронесёт, а не пронесло а шо ж вы меня не убедили...(((
То есть ’на западе’ садиков нет?)))