Не за Будка• 01 июня 2020
Чиї чоловіки працюють в Польщі або десь далі?
і працюють робітниками на будівництві? Саме на будівництві, ремонтні роботи. Напишіть, будь ласка, яка оплата в них за годину? І так під анонімом. Мені просто для порівняння. Чоловік в Польщі, вміє і робить все - електрику, декорат.шпаклівку, кладе плитку, ще купу всього різного (не підсобник), наробляється, як віл, має 20зл/год, і вважає, що це нормально і більшого не прагне. Від його шефа-поляка втікають всі, бо той стоїть всі 10 годин над ними і все контролює, ніхто не витримує, важкий характер в поляка. Як на мене, це мало, або їхати сюди і мати те саме, або десь далі, де оплата не в злотих.
Не за Будка
• 01 июня 2020
Нічого не можливо відкласти з такої зарплати, тільки на прожиття( А людина не чує, думає, що всі робочі так живуть і так отримують, на мої доводи, що не всі, псіхує.
Не за Будка
• 01 июня 2020
Ответ дляРусалка на ветвях
Скільки в нього виходить в євро в місяць?
Він не в євро заробляє, а в злотих(
Русалка на ветвях• 01 июня 2020
Ответ дляПуФФынка_мисс
Він не в євро заробляє, а в злотих(
Ну в місяць скільки виходить?
Закусенец• 01 июня 2020
20 злот в час это еще нормально , и по 13 злот платят и работают , может пьет ?
ХикориДикори• 01 июня 2020
Зарплата в Польше средняя 12,85 злотых.
20 злотых х 10 часов = 200 злотых в день.
200 х 26 дней = 5200 злотых в месяц.
5200 х 6,77 = 35204 грн. ( /27 = 1303 доллара)
Это мало?
200 х 26 дней = 5200 злотых в месяц.
Это мало?
ХикориДикори• 01 июня 2020
Ответ дляПуФФынка_мисс
Яке ’прожиття’?
Вы транжира, похоже...
КрестьянинДиор• 01 июня 2020
У вашего мужа очень хорошая зарплата, поздравляю. Знаю, о чем говорю. Живу в Польше не один год.
КрестьянинДиор• 01 июня 2020
Ответ дляХикориДикори
Зарплата в Польше средняя 12,85 злотых.
200 х 26 дней = 5200 злотых в месяц.
Это мало?
200 х 26 дней = 5200 злотых в месяц.
Это мало?
12,85 это не средняя, а минимальная
ХикориДикори• 01 июня 2020
Ответ дляКрестьянинДиор
Автора даже сумму зарплаты не знает своего мужа.
У нее спрашивают, а она ни в злотых, ни в евро, ни в гривнах не знает!
Капец!
Кто ее такую замуж взял?!...
Капец!
Кто ее такую замуж взял?!...
ХикориДикори• 01 июня 2020
Ответ дляКрестьянинДиор
12,85 это не средняя, а минимальная
Согласна. Но 20 злотых в час -это очень хорошая зарплата.
КрестьянинДиор• 01 июня 2020
Ответ дляХикориДикори
Да 👍
Белая и пушистая• 01 июня 2020
Нормально Ваш муж получает, рабочим платят от 14-18 зл/ час, за 18 зл еще найти надо работу. Больше получают профессиональные сварщики. Далеко не все рабочие- ремонтники получают 5000 зл , включая поляков. Так что нормально все. Жилье пусть дешевле ищет, на питание без сигарет на человека 400 зл вполне хватает, с учетом мяса, которое по акции можно купить за 11 зл/ кг. Если муж курит Честер по 18 зл/ пачку- то з/ п не хватит , чтобы отложить. В основном все покупают табак+ машинку+ гильзы , делают сами сигареты. Не понимаю почему супругу Вашему не хватает денег? Может еще водочкой с пивком заправляются каждый день?!
Для драки• 01 июня 2020
Ответ дляХикориДикори
Зарплата в Польше средняя 12,85 злотых.
200 х 26 дней = 5200 злотых в месяц.
Это мало?
200 х 26 дней = 5200 злотых в месяц.
Это мало?
А вы налоги вычли ?
ХикориДикори• 01 июня 2020
Ответ дляДля драки
А вы налоги вычли ?
Я так поняла, что 20 злотых-это чистыми.
Налоги не вычитала.
Не за Будка
• 01 июня 2020
Ответ дляЗакусенец
Ні, але харчування, проживання, комунальні
Не за Будка
• 01 июня 2020
Ответ дляХикориДикори
Зарплата в Польше средняя 12,85 злотых.
200 х 26 дней = 5200 злотых в месяц.
Это мало?
200 х 26 дней = 5200 злотых в месяц.
Это мало?
А харчування, проживання, комунальні?
Мастер Пис• 02 июня 2020
Ответ дляПуФФынка_мисс
А харчування, проживання, комунальні?
В мого безкоштовне проживання,харчування недороге
Чи Ви за Україну говорите?