Гравицапа• 02 июня 2020
Скільки отримує заступник директора в школі? без годин.
Доброго дня! Цікавить ось таке питання) Роботу пропонують в Києві.
Фантазерша• 02 июня 2020
Трішки більше звичайного вчителя. У нас заступник зі званням ’Старший вчитель’ і 10 годинами отримує близько 14000 без вирахувань( відніміть 20%).
И.О. человека• 02 июня 2020
У меня папа обычный учитель в гос.школе. 30 лет стажа, тетради, категория, классное руководство. И вроде у него 2 ставки даже....зп 17 000. Киев
Ресничный червь• 02 июня 2020
Ответ дляИ.О. человека
Если 2 ставки, то 17000 не особо и много
Гравицапа
• 02 июня 2020
Ответ дляФантазерша
Дякую!
а якщо 0,5 ставки,то зарплати ’кіт наплакав’, мабуть((
Гравицапа
• 02 июня 2020
Ответ дляИ.О. человека
Дякую!
Пиу!Пиу!• 02 июня 2020
Ответ дляРесничный червь
Две быть не может. Максимум 1,5
Фантазерша• 02 июня 2020
Ответ дляГравицапа
Дякую!
Ви розумієте...ммм... на такій посаді люди мають гроші з іншого. Але треба бути безпринципною.
Гравицапа
• 02 июня 2020
Ответ дляФантазерша
Якщо чесно, не розумію на чому мона ще заробити..я йду в звичайну, скромну школу, невеличку зовсім. Ви репетиторство маєте на увазі?
Дуняша• 02 июня 2020
Ответ дляГравицапа
шоколадки від колег?
Фантазерша• 03 июня 2020
Ответ дляГравицапа
Ні, не репетиторство )
Але, то таке. Є ті, що отримують лише зарплату. Пробуйте, а не сподобається, то завжди можна звільнитись.