04 июня 2020

Выгляжу как школьница

говорят мне мои родные. Я постоянно с рюкзаком, худенькая. Я мама, мне 26. Как одеваются такие девушки, чтобы выглядеть на свой возраст или хотя бы красиво?
Я застряла в этом образе( Мои фото с видео.
показать весь текст
Ход конём 04 июня 2020
Ответ дляРеанимация
Мама с братом говорят. Я еще и постриглась типа пикси, так смеются, что не школьница теперь, а школьник)
Надоело быть вечно самой младшей в роду.
Нормально выглядите. Не как школьница. На свои 26 вы и выглядите, милая, свежая, худеньькая. Если вам комфортно в джинсах и кедах - почему бы и нет? Когда ребенок маленький - особенно приятно быть удобно одетой. Да и вообще ;)
Партизанка 05 июня 2020
Автор, если Вам лично хочется изменений, а не просто соответствовать тому, чему от Вас ожидают родные, загляните на страничку одесситка Елены Галант. Мега позитивная, с хорошим вкусом.
Партизанка 05 июня 2020
Думаю, Вы почерпнете у нее идей и решений.
автор Реанимация 05 июня 2020
Ответ дляПочемучка
Автор, багато років прожила з такою самою проблемою, що і у вас.
Дуже дратували високомірні тітки в приймальнях, в полікліниці, в дітсадочку, в школі... Мала окремий дрескод для подібних установ, принципово тільки спідниця, навіть якщо туфлі без каблука, пальто, а не куртка, берет, а не шапочка, ну ви зрозуміли.
В чому я гуляю з дітьми, ніколи не парилася, що було, те і наперла.
А, ще помітила, коли багато з дитиною, нема сенсу купувати якусь дуже незвичну одежу, все одно не носиться, брала лише класику, воно пригодилося.
Коли вже йдеш у люди, і діти підросли, краще починаєш орієнтуватися в стилі і моді, автоматично підбираєш більш вдало і доречно, бо очі не зайняті а де наша палочка, а дивись який жук, а давай прослідкуємо мураху... Коли дивишся на людей, відкладається, як треба вдітися, на автоматі.
З дитиною так не вийде)
О, саме це мала на увазі, що з людиною, яка виглядає як школяр, не рахуються, зневажливо ставляться або наївно дурять, шуткують, сарказму достатньо. Тож хочеться щоб перше враження було нормальним, відповідно до мого віку. Сумно, що одежа дає статус, проте це зручно ставити штампи, швидко будується упередження, навіть думати не треба, опля, і по фільтру ти рівний мені чи ні.
Поумничка 05 июня 2020
Просто одевайтесь по !трэндам!, пикси, кстати сейчас оч модно)
Ёшки_Матрёшки 05 июня 2020
Автор, а оно вам надо - выглядеть, как взрослая клуша? Постареть вы всегда успеете, наслаждайтесь молодостью. А в присутственных местах решает поведение. Мерзкие люди с синдромом вахтера думают, что щас покатаются на дурочке, но если открыть рот и поставить их на место, то и проблемы нет. Если проблема с открытием рта, то внешность здесь не при чем. Даже если бы вы выглядели, как типичная взрослая(ТМ) замужняя клуша(ТМ), на вас бы все равно катались.
Почемучка 05 июня 2020
Ответ дляРеанимация
О, саме це мала на увазі, що з людиною, яка виглядає як школяр, не рахуються, зневажливо ставляться або наївно дурять, шуткують, сарказму достатньо. Тож хочеться щоб перше враження було нормальним, відповідно до мого віку. Сумно, що одежа дає статус, проте це зручно ставити штампи, швидко будується упередження, навіть думати не треба, опля, і по фільтру ти рівний мені чи ні.
Мало хто вас зрозумів правильно) бо люди рідко стикаються з такою проблемою.
Але, це не значить, що це не_проблема.
Насправді, коли тисячі технік, як похудіти, а тобі треба набрати хоч трошки кг, ти в патовій ситуації, що тобі робити, ніхто не знає, всі знають про навпаки.
Те ж саме і з віком. Люди або іронізують, мовляв, це ви хвастаєтесь так?, чи просто не розуміють.
А я так багато років прожила)) тому і кажу, як воно буває. І розумію саме вашу проблему
автор Реанимация 05 июня 2020
Ответ дляПочемучка
Мало хто вас зрозумів правильно) бо люди рідко стикаються з такою проблемою.
Але, це не значить, що це не_проблема.
Насправді, коли тисячі технік, як похудіти, а тобі треба набрати хоч трошки кг, ти в патовій ситуації, що тобі робити, ніхто не знає, всі знають про навпаки.
Те ж саме і з віком. Люди або іронізують, мовляв, це ви хвастаєтесь так?, чи просто не розуміють.
А я так багато років прожила)) тому і кажу, як воно буває. І розумію саме вашу проблему
Мені пощастило зустріти вас тут) Бальзам для душі
Повелитель интернета 06 июня 2020
Ответ дляДушка-свекровь)))
Тут сейчас напишут, что некогда и неуместно
Ну правда, как можно больше носить спортивную куртку и спортивный рюкзак с такими ботинками?