КрестьянинДиор• 11 июня 2020
Оплата дитячих гуртків і занять влітку
Всім привіт!
Скажіть, будь ласка, на яких умовах проходить оплата занять влітку в гуртках і секціях Ваших діток?
Варіант "ходив/не ходив - заплати повний місяць"?
Поясню, чому запитую. Старша донька 5 років ходить на черлідинг з грудня, умови були "оплата за календарний місяць"
З кінця травня у них відновили заняття, почала ходити також моя молодша донька на ці ж заняття. Ми попереджали, що будемо відсутні в червні 2-3 тижні, тренер дозволила оплатити півмісяця. Тепер, коли ми поїхали, тренер просить оплатити 100% за двох дітей. Трохи сумно стало, адже знижку навіть 10 грн не запропонували за другу дитину, а за заняття в літній період, коли відпустки - звичайна справа, оплата в повній мірі.
На іншому гуртку абонемент влітку дійсний три місяці саме через відпустки.
Тому хочу дізнатися як у інших.
Дякую
Тому хочу дізнатися як у інших.
Дякую
Черпак_для_фантазий• 11 июня 2020
Не обижайтесь, но о таких вещах нужно говорить с тренером или с ответственным человеком от кружка до того, как, а не после. Желательно документально подтвержденно чтобы было
Гигиенишвили• 11 июня 2020
У нас летом только июнь занимаются и два месяца каникул, которые не оплачиваются. Это секция футбола, таэквон-до и бассейн.
Лепешечка• 11 июня 2020
стыкалась со множеством секций, но ни в одной небыло подобной практики с оплатой при отсутствии занять
Лепешечка• 11 июня 2020
и дело в сумме, если немного и дорожу тренером - то одно дело, но наглеж и чужая корона - совсем другое
Сорока белобока• 11 июня 2020
Чтобы сохранить зал платим независимо от того ходит ребенок или нет, еще и дополнительно годовой взнос.
Можно понять и вас и тренера.
Умный хвост• 11 июня 2020
Проф спорт, не кружок не секция. Платим 100 проц круглый год. На карантине занимались дистанционно.
Худ.школа - платим 100 проц, 2 мес летом не платим, отпуск.
Кружки и секции - платили по факту занятий. Но как только серьезные занятия - 100 проц и не иначе(
Замороженная селедка• 11 июня 2020
Полная оплата в течении года, один месяц (июль, но там сборы у моря) не оплачиваем зал. Июнь до 20 числа, август с 15 числа - по две тренировки в день (Оплата выше, чем за месяц)
Это худ.гимнастика
БеллаДонна• 11 июня 2020
Там где мы ходим, есть плата за месяц и плата за разовое занятие. Если пропуск недели 2- пропускаю их, оставшиеся занятия до конца месяца плачу как разовые.
Voblochka-26• 11 июня 2020
автор, по разному. вот как договоритесь.
я зимой отдавала своих на танцы, так в одной секции было условие - при поступлении оплатить последний месяц - июнь. потом ежемесячно, пропуски пропадают. я сразу их в сад послала, хотя преподавательница там отличная. нашла совершенно рядом аналогичные танцы с алекватными условиями и дешевле намного.
КрестьянинДиор
• 11 июня 2020
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Все ок, також розумію, що варто було все обговорити до початку занять. Але все одно цікаво яка практика в інших гуртках
КрестьянинДиор
• 11 июня 2020
Ответ дляТоптунша
Никогда не плачу, если пропускаем месяц
Місяць так, але тут півмісяця, ще й літні.
КрестьянинДиор
• 11 июня 2020
Ответ дляГигиенишвили
Дякую за відповідь.
КрестьянинДиор
• 11 июня 2020
Ответ дляБеллаДонна
Дякую за відповідь, тут разові все-таки не дозволяють.
КрестьянинДиор
• 11 июня 2020
Ответ дляVoblochka-26
Дякую за відповідь, мені тренер і її відношення подобається, але вона молода дівчинка, орендую зал в танцювальній студії, яким платить за оренду. Так розумію, що це їх умова.
Але коли тренер попросила прорекламувати, то від мене прийшло двоє діток, так що чому таке ставлення- не розумію.
КрестьянинДиор
• 11 июня 2020
Ответ дляЛепешечка
Заняття якби і є, але мої діти на них не присутні, на жаль .
КрестьянинДиор
• 11 июня 2020
Ответ дляЗамороженная селедка
Это худ.гимнастика
Це професійні заняття? Моя займається черлідингом
КрестьянинДиор
• 11 июня 2020
Ответ дляЛепешечка
Мені треба заплатити 650 грн за два тижні відсутності, для мене ця сума не критична, але гірше ставлення. Знижки ні, пропуски ні, ще й допоможіть їй знайти нових діток в секцію.
КрестьянинДиор
• 11 июня 2020
Ответ дляСорока белобока
Можно понять и вас и тренера.
А чим займається Ваша дитина?
Замороженная селедка• 11 июня 2020
Ответ дляКрестьянинДиор
Да и оплата не маленькая на мой взгляд (1800грн, Киев)
КрестьянинДиор
• 11 июня 2020
Ответ дляЗамороженная селедка
Дякую, худ.гімнастика завжди була дорога.
Замороженная селедка• 11 июня 2020
Ответ дляКрестьянинДиор
А вы в «Чернике»? Или у Вас не в Киеве?
КрестьянинДиор
• 11 июня 2020
Ответ дляЗамороженная селедка
А вы в «Чернике»? Или у Вас не в Киеве?
Ні, в Броварах. Але бачила діток з Черніки на змаганнях останніх. Глянула ціни у них, в Броварах, можна сказати, безкоштовно.😁