Вкаблучках• 22 июня 2020

Как же они достали народ

Нетутешня• 22 июня 2020
Ответ дляКрытыхРынков
73% наверное довольны, абы не Петя и по приколу
Так с Петей лучше было??? Не заметила
Аристократка-тунеядка• 22 июня 2020
Ответ дляПраздничный сервиз
https://www.theguardian.com/news/2016/apr/04/panam...
Тут вот ещё один бегал
https://www.google.com/amp/s/news.liga.net/amp/pol...
Аристократка-тунеядка• 22 июня 2020
И ещё
https://www.google.com/amp/s/www.ukrinform.ua/amp/...
Аристократка-тунеядка• 22 июня 2020
Ответ дляПраздничный сервиз
Это всё????

Так что там с ФБР? Есть у них и время, и желание, и доказательства по Коломойскому и Зе.
Что с Порошенко никак не складывается?
Праздничный сервиз• 22 июня 2020
Ответ дляАристократка-тунеядка
И ещё
и это все? пшик. а где ссылки на англоязычные источники?
75В• 22 июня 2020
Ответ дляПраздничный сервиз
и не надо ля-ля.
І це все?) Wow, які казкові ’докази’ мародерства! Стаття 5-річної давності про те, як Порох, точніше його довірені, відкрили офшорний рахунок (що, до речі, не є незаконним) ще на самому початку своєї каденції) З наданням рахунку за комунальні послуги та довідку від Міжнародного інвестиційного банку (IIB) у Києві. Ні-ні, так не піде)) Лише нові ( но--ві! ) пруфи від Гардіан, Вашингтон Пост и Нью-Йорк Таймс про те, як вони ’хорошо описывали, как петя деньги тырил’. З фактами, розслідуваннями, доказами. Інакше, ви....ну, далі ви знаєте, егеж? ;)
Путающаяся• 22 июня 2020
Ответ дляТанцепесенная
Вы знаете, я давно перестала верить в предвыборные обещания.
Вообще нужно ввести уголовную ответственность за невыполнение предвыборных обещаний
Это очень мягко.
Нужно раз в год (можно и чаще) казнить любым из способов тех, кто не выполнил свои предвыборные обещания. Вот тогда-то не будут все рваться к власти.
вентиляторная• 22 июня 2020
Ответ дляНадувная пыль
ні, це не слова. як можна не розуміти просту логіку??? от у вас на всю округу один магазин, більше піти нікуди. звичайно, цей магазин буде ставити високі ціни, бо він монополіст. або гаряча вода - тільки один постачальник, більше немає, до кого звернутися.
звичайно, він задере ціни, тим більше, що у нього є лапа у владі.
а якби магазинів/постачальників тепла/постачальників чого завгодно було 2-3-10, то між ними була б конкуренція і споживачі були б у виграші.
це елементарно, це всі знають, це працює на кожному базарі і у кожній країні світу.
і не тільки лідер визначає, що можна зробити, але й інституції - вільні ЗМІ, чесні суди, активні громадяни, нормальні місцеві чиновники, місцева влада, те, що владу можна поміняти/проконтролювати/вплинути на неї і т.д..
Порошенко багато зробив, хоча й далеко не все, і найголовніше - що напрямок був правильний, до цивілізації, а не як у зеленського - невідомо куди взагалі. Одна тільки децентралізація дуже багато значить (гроші залишаються в регіонах і регіони самі вирішують, що робити, і мають владу і ресурси, а не оцей феодалізм, що запроваджує зекоманда).
І ви, і я, і порадниці - хто з України, звісно - хочуть жити в стабільності і добробуті, і от є кілька чинників, які на це впливають, і демонополізація і деолігархізація - одні з найважливіших. згодна у тому, що зекоманді вона нафіг не треба, бо там половина коломойських і ахметових, а друга половина проросійських.
Ваша логика не работает, увы. Порошенко не поменял систему ибо ему это было не нужно.
вентиляторная• 22 июня 2020
Ответ дляНадувная пыль
канєшно, вишиванки у всьому винуваті. от і путіну вишиванки ну дуже муляють. а патріотизм не муляє, бо це ж російський патріотизм. тільки російський патріотизм правильний, а решта всі повинні хотіти в совок, а не любити свою країну.
про мир - так зеленський же мир обіцяв, де ж мир?? повелися на обіцянки?
ваши методички не работают уже, это был пример всего лишь. Вы так ослеплены ненавистью и нечего не поняли. Ваши слова это просто выхлоп в воздух и не более.
Аристократка-тунеядка• 22 июня 2020
Ответ дляПраздничный сервиз
Это просто один из фактов циничной лжи адептов кремля в связке с колаборантами ( те самые, украинские гниды)
Надувная пыль• 22 июня 2020
Ответ длявентиляторная
я геть не згодна з вами.
1. спочатку може і не треба було, але МВФ змушував. і система мінялася.
2. протягом війни він багато переосмислив і виріс над собою, так кажуть ті, хто знає його особисто
3. не треба все покладати на одну людину. потрібно, що працювала команда і працювали інституції, а також місцева влада, місцеве самоуправління, громади. тут якраз, у цьому напрямку, робилося багато.
4. і саме головне. Мета, ціль, для чого все. Як на мене, є тільки два полюси - цивілізація і мордор. з порошенко ми йшли до цивілізації, хоч і повільно, а з зеленським ми ідемо невідомо куди взагалі. явно що не до цивілізації.
Надувная пыль• 22 июня 2020
Ответ длявентиляторная
і ваші
я в принципі з вами згодна, з вашим твердженням взагалі, але про вишиванки ви даремно. спочатку треба самим себе навчитися поважати, тоді й інші підтягнуться. от в рф це добре розуміють, бо вони зображають із себе старшого брата, а ми для них (і для себе, деякі) - колонія, яка не має права на своє, на самоідентифікацію, самоповагу.
Путающаяся• 22 июня 2020
Ответ дляТоматико
ну разве что, а другие тарифы за коммуналку вас устраивают? Смешно, что люди хвалят петю, хотя при нём вся эта херня с тарифами началась, а ахметка в стороне посмеивается
Странно, когда люди запомнили только последние 6 лет и сравнивают Зелёного и Шоколадного. Одного обожествляют, другого - хаят. Как-будто, до всех этих событий в нашей стране все было зашебись.
Аристократка-тунеядка• 22 июня 2020
Ответ дляНадувная пыль
і ваші
А ми в очі заглядаємо

НеГолосую• 22 июня 2020
Ответ дляТаракашечка
И ЗП пжс тоже напишите. Чтоб уж для наглядности
Польша Зп минималка 12 000 грн

Пенсия минималка 6000 грн. Но у пенсионеров есть субсидия. Они так же не платят за лекарства в аптеке (по рецепту бесплатно)
Надувная пыль• 22 июня 2020
Ответ дляАристократка-тунеядка
А ми в очі заглядаємо

https://youtu.be/rtEUS1BOn2c
Все правильно.
Теж підписана на Цимбалюка, наша людина.
Неугомонная• 22 июня 2020
Ответ для75В
Пороха підтримали на виборах цвіт української нації, починаючи з неперевершеної Ади Роговцевої, Василя Шкляра, закінчуючи Оксаною Забужко та Сергія Жадана. А ще Меджліс кримськотатарського народу, що зазнав репресій московії після анексії їхньої землі - Криму, Всеукраїнське товариство репресованих, представники групи ініціативної групи «Першого грудня» ( хоч знаєте про таке об’єднання?). Це дійсно найкращі представники укр. народу, яким не ’какаяразніца’, яким болить Україна. Вони теж секта???? А ще батьки Героїв Небесної Сотні: Ірина Гурик, Володимир Голоднюк та багато інших, знаю їх особисто. Батьки хлопчиків, що поклали своє життя за Свободу і Гідність. Це теж секта??? А ще сотні тисяч Воїнів, серед яких Жінки, серед яких Вікторія Мірошничеко-Руда, що втратила на цій війні здоров’я, але яка порве за Україну, невагаючись. Це теж секта??? Хто тоді ви, та, котра рже з адекватих людей, що безумовно люблять Україну?

https://www.facebook.com/groups/ze.pezzdets/permal...
Ms. Любмая жена• 22 июня 2020
Ответ дляПодмигашка
Да ладно. Мы в Польше сейчас ничего не платим т.к субсидия. Раньше 370 зл, сюда входит все, кроме электричества.
Для вас Европа ограничивается Польшой? Я не знаю цен в Польше, знаю в Германии и Нидерландах
Вероятненько• 22 июня 2020
Ответ дляТётя Хрюша
Это хорошая попытка сделать этих детей лояльными Украине, вы не находите?
Не особливо. Я за те, щоби їм держава забезпечила додатковий рік підготовки до ЗНО, щоб могли вступати з іншими на рівних умовах. Хто знає, скільки потенційно хороших талановитих спеціалістів не зможе пробитися через те, що їхні місця займе якась посередність з пільгами? А якщо це майбутній нейрохірург чи спеціаліст з атомної енергетики.
Сладкий лимончик• 22 июня 2020
Ответ дляКрытыхРынков
Что Петя, что Зеля один Хре* Это одного поля ягоды и одним общим делом занимаются - продают Украину и народ
Аристократка-тунеядка• 22 июня 2020
Ответ дляСладкий лимончик
Схожі-схожі, як свиня на бика тільки шерсть не така
Вам зеля чітко і ясно сказав, що навіть фізіологічно відрізняється від Порошенко, так що не примазуйтесь
Ця скрепа вже не заходить, несіть іншу
Куда_бежать• 22 июня 2020
Ответ дляспальное место
Только вот найти никак не могут что он там все нагрёб, и прокуратура и дбры и иже с ними все ищют ищют да никак найти не получается.
Так себе грёб что экономика в плюсах все последние годы была и деньги в бюджете были, а как грести перестал, так деньги куда-то пропали.
Прям чудо какое-то, наверное у нас аномальная зона.
угу, все для вас, ничего для себя) если не находят, может не очень найти хотят)?
Аристократка-тунеядка• 22 июня 2020
Ответ дляСладкий лимончик
Даю наводку : Петя - брат, однояйцевий близнюк Голобородько.
А то, вже якась криза жанру.
Не дякуйте!
Аристократка-тунеядка• 22 июня 2020
Ответ дляКуда_бежать
Звичайно не можуть, беня все на себе взяв. Вони ж одне ціле, чи не так?
Атятя_тётя• 22 июня 2020
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Автор, а голосовали за кого?)
З клоуна, наверняка...
Подмигашка• 22 июня 2020
Ответ дляMs. Любмая жена
А доходы тоже знаете? Соизмеримы с украинскими?
БолеИменее• 22 июня 2020
Ответ дляТанцепесенная
мой на Запорожской работает, как и все кружение.
Именно, что печально(
Можете подробнее рассказать, в чем печаль?
Подмигашка• 22 июня 2020
Ответ дляНеГолосую
Польша Зп минималка 12 000 грн

Мин зп в Польше 2600 зл с НГ 2020. Это больше 12 тысяч грн.
забиякина• 22 июня 2020
Ответ дляКрытыхРынков
Хуже уже не будет , спаситель
забиякина• 22 июня 2020
Ответ дляСеменна Семеныч
а что, субсидия намного поможет?
Кому то очень помогает , у меня родственник , предприниматель , не бедный , проводит себе минималку , жена в декрете , говорит я еще и в плюсах по субсидии , а некоторые не могут оформить , потому что работодатель и минималку не хочет проводить , вот такая справедливость в нашей стране