Вкаблучках• 22 июня 2020
Как же они достали народ
Воздух в банке• 22 июня 2020
Ответ дляТётя Хрюша
Амнезия у вас. ’Москаляку на гилляку’ не помните? Отмену регионального русского языка сразу после победы вашей рЭволюции помните? Если не помните, можете мне больше не писать.
І багато було гіляках? Для чого ви пишите цей бред? По 2 пенсії отримувати і на бюджеті вчитися не страшно? І мовний закон до речі не відмінили.
Тётя Хрюша• 22 июня 2020
Ответ дляАристократка-тунеядка
А где поезд с бандеровцами?
Откровенная антиукраинская пропаганда!!!
Срочно бегите в СБУ жаловаться!!!
никогда такого не было• 22 июня 2020
Ответ дляXвостокрутелка
Мій чоловік головний інженер в філії обл. Енерго.
Завжди жаліється, що шалені гроші крутяться в цій сфері. Але нормально відбудувати лінію, оновити електромережі- грошей нема... Зарплати не великі...
І навіть можливе скорочення, хоча й так нема кому робити...
Согласна с Вами . И еще с предприятий за электричество берут за 2 месяца вперед. И попробуй не заплати , будет штраф и если превысишь лимит тоже штраф будет
Аристократка-тунеядка• 22 июня 2020
Ответ дляТётя Хрюша
Срочно бегите в СБУ жаловаться!!!
Вы уже сами себя наказали, Бог с вами!
Неугомонная• 22 июня 2020
Ответ дляТётя Хрюша
Сидите со своим руцким в своей дыре и радуйтесь
Этот бред уже не актуален лет так 5 !
Но вам в дыре всё ещё вещают о приближающийся брандерах ?
Этот бред уже не актуален лет так 5 !
Воздух в банке• 22 июня 2020
Ответ дляТётя Хрюша
Яке відношення жителі Донецька і Луганська мають до ’москаляк’?
Неугомонная• 22 июня 2020
Ответ дляТётя Хрюша
Срочно бегите в СБУ жаловаться!!!
Вас уже спасли - забудьте
Аристократка-тунеядка• 22 июня 2020
Ответ дляНеугомонная
Вас уже спасли - забудьте
Очень им уж интересно, как Украина без кАрмильцев загнивает.
75В• 22 июня 2020
Ответ дляПраздничный сервиз
вот правда, петины поклонники настоящие сектанты!
Пороха підтримали на виборах цвіт української нації, починаючи з неперевершеної Ади Роговцевої, Василя Шкляра, закінчуючи Оксаною Забужко та Сергія Жадана. А ще Меджліс кримськотатарського народу, що зазнав репресій московії після анексії їхньої землі - Криму, Всеукраїнське товариство репресованих, представники групи ініціативної групи «Першого грудня» ( хоч знаєте про таке об’єднання?). Це дійсно найкращі представники укр. народу, яким не ’какаяразніца’, яким болить Україна. Вони теж секта???? А ще батьки Героїв Небесної Сотні: Ірина Гурик, Володимир Голоднюк та багато інших, знаю їх особисто. Батьки хлопчиків, що поклали своє життя за Свободу і Гідність. Це теж секта??? А ще сотні тисяч Воїнів, серед яких Жінки, серед яких Вікторія Мірошничеко-Руда, що втратила на цій війні здоров’я, але яка порве за Україну, невагаючись. Це теж секта??? Хто тоді ви, та, котра рже з адекватих людей, що безумовно люблять Україну?
Танцепесенная• 22 июня 2020
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
То есть вы из секты ’все в говне, одна я в белом платье’? Виноваты все, кроме вас? Всё ясно.
я писала, что виноваты все. Вы или читайте, или не отвечайте
Танцепесенная• 22 июня 2020
Ответ дляБаба-царьлебедь
Ахметов выкупил облэнерго (не все, к слову) не при Порохе. Зачем вы лжете?
Вы что-то не знаете
Танцепесенная• 22 июня 2020
Ответ дляНеугомонная
Ага, при Пете было бы так же - новая методичка по зелефанов
Зачем же вы нетакого выбрали ? В чём его отличие от барыги ?
я выбрала Петю. А надо было кого, Вы уже определитесь
Аристократка-тунеядка• 22 июня 2020
Ответ для75В
Слава героям-захисникам України ✌️🇺🇦
75В• 22 июня 2020
Ответ дляПраздничный сервиз
деньги были. потому что была колоссальная помощь запада и кредиты мвф. но вы расскажите лучше, как эти деньги перетекали в петины офшоры. он с вами-то хоть поделился?
Гардиан, Вашингтон Пост и Нью-Йорк Таймс хорошо описывали, как петя деньги тырил.
Пруфи на Гардіан, Нью_Йорк Таймс тощо з описом того, як Порох тирив гроші - в студію! Докази! Інакше я з таким самим успіхом можу заявити, що ви - повія. Знаєте, що в цьому буде спільне: бездоказовість, відсутність факту, фейковість.
Аристократка-тунеядка• 22 июня 2020
Ответ для75В

Надувная пыль• 22 июня 2020
Ответ дляАристократка-тунеядка
Якраз зеля абсолютно адекватний стосовно тих задач, які перед ним були поставлені. Він все робить свідомо.
Вони розігрують дурачків, бо так заходить лохторату.
Не думайте, не аналізуйте, ми все зробимо.
Можливо. Мій гуру Портников (та й Арестович, не гуру) вважають, що він просто совок, людина обмежена і не розбирається ні в чому, крім КВН, але не зрадник. Роман Цимбалюк розказує, що на нього в Москві котять бочку. Але я от особисто сумніваюся. Запросто у фсб може бути на нього компромат, запросто він міг зустрічатися в Омані з Патрушевим, запросто його могли взяти його за, хм, бубєнчікі, і план путлєра повністю в дії.
75В• 22 июня 2020
І ще. А скажіть мені, чому серед прихильників Пороха немає українофобів, сепаратистів, прихильників руSSкого міра? Чому вони всі навколо зеленого лайна?
Аристократка-тунеядка• 22 июня 2020
Ответ для75В
А ще 4000000 українців, які щиро голосували за Порошенка.
Не каккяразніца, не ПРОТИ бариги, не хотьпоржем, не хуженєбудєт, не за зарплати по 4 тис.дол. і т.д.
А свідомо за Порошенко. Тим і відрізняється 25% - можуть пояснити свій вибір.
Купи слона• 22 июня 2020
Ответ дляТанцепесенная
Вы что-то не знаете
Возможно, чего-то и не знаю, но.
В 2019 году Ахметов выкупил долю в Одессаоблэенерго и Киевоблэгерго (не путать с Киевэнерго, владельцем которой он был задолго до этого) у российской группы VS Energy (Батаков, Воеводин, Гинер).
А еще посмотрите, кто владельцы облэнерго по состоянию на более ранние даты. И какие доли и где принадлежали Ахметову.
Аристократка-тунеядка• 22 июня 2020
Ответ дляНадувная пыль
Це спецоперація проти Порошенка, коли Путін зрозумів, що Україна розвернулася безповоротно.
Їм треба легалізували Крим, громадянську війну в Україні тоді з Кремля почнуть знімати санкції.
Плюс скільки справ в гаазі, трибуналах.
Ось, вже пробачили Газпрому 7 мільярдів доларів, уявляєте???!!!
І все це співпало з бажаннями реваншу вигнанців.
Плюс скільки справ в гаазі, трибуналах.
Купи слона• 22 июня 2020
Ответ дляТанцепесенная
Вы что-то не знаете
* к предыдущему : Бабаков, конечно
Надувная пыль• 22 июня 2020
Ответ дляАристократка-тунеядка
Плюс скільки справ в гаазі, трибуналах.
Саме так!
Аристократка-тунеядка• 22 июня 2020
Ответ дляНадувная пыль
Про бубенчики - це ви трохи перебільшили.
Цитата : ’ Я навіть фізіологічно відрізняюсь від Порошенко’.
Запитання, а был ли мальчик

Праздничный сервиз• 22 июня 2020
Ответ дляНадувная пыль
а що ви регочете? просто ненавидить і проклинають його на всіх російських і українських майданчиках завжди і всюди, бо не виправдав сподівань. що Україна здасться. і в методичках у них першим пунктом записано - порошенко (барига, бізнес на крові), другим - Україна (недокраїна, недомова, недоісторія, недонарод), третім пунктом он уже й зеленського прописали (не здав Україну так швидко, як планувалося), але це не точно. можливо, просто прикривають свого агента, поки що.
ой, цирк
невже ви в це вірите? мда...
Надувная пыль• 22 июня 2020
Ответ дляПраздничный сервиз
ой, цирк
невже ви в це вірите? мда...
так а як? я тут це кожен день усе спостерігаю воочію. кожен день топіки про прекрасний ссср, про те, як добре жити в росії, про українську мову, на якій ніхто якоби не хоче говорити і не говорить (теж якоби), про весь тупий український народ, який і не народ навіть, про Україну, яка не країна, а нєдоразумєніє, всі 30 років тут розвал і гнієніє, вас немає і не буде. На кожну репліку відповідь - а порошенко барига, це все він, це все майдан, це все ви, самі себе убиваєте на донбасі, а зовсім не путін. та путіну ващє все одно на вас, убогих (ну да, тільки вся рос пропаганда працює проти України, всі новини в рф починаються з України)
ну і т.д., втомилась писать
ви що, не бачите цього всього кожен день тут на цьому самому сайті? а він же не один. і навіть фейсбук відкривав, скільки мільярдів вони витрачали на просування своєї пропаганди, це реально космічні цифри були, тільки по Україна.
ну і т.д., втомилась писать
Праздничный сервиз• 22 июня 2020
Ответ дляАристократка-тунеядка
Ну да, ну да
На офшоры коломойского время нашли.
На офшоры зели время нашли.
Возможно, петины офшоры так же призрачны, как и достижения зеленского
На офшоры коломойского время нашли.
На офшоры зели время нашли.
Ukraine’s president, Petro Poroshenko, set up a secret offshore company in the British Virgin Islands at a time when his troops were being wiped out in a bloody battle with Russian troops and pro-Moscow rebels.
Leaked documents from the Panamanian law firm Mossack Fonseca show that Poroshenko registered the company, Prime Asset Partners Ltd, on 21 August 2014. Records in Cyprus list him as the firm’s only shareholder. They give his official address in Ukraine’s capital, Kiev – apartment 39, Hrushevskoho Street.
The registration coincided with one of the most notorious fights in the war in Ukraine, between the Ukrainian army and Kremlin-supplied insurgents. On 20 August 2014, government troops found themselves surrounded in the eastern city of Ilovaisk. As many as 1,000 soldiers were killed as they tried to retreat under rebel and Russian fire. Several hundred more were wounded or captured.
Президент Украины Петр Порошенко создал секретную офшорную компанию на Британских Виргинских островах в то время, когда его войска были истреблены в кровопролитной битве с российскими войсками.
Утечка документов из панамской юридической фирмы Mossack Fonseca показывает, что Порошенко зарегистрировал компанию Prime Asset Partners Ltd 21 августа 2014 года. В записях на Кипре указывается, что он является единственным акционером фирмы. Они дают его официальный адрес в столице Украины, Киеве - квартира 39, улица Грушевского.
Регистрация совпала с одним из самых известных боев в Украине на войне между украинской армией и поставленными Кремлем боевиками. 20 августа 2014 года правительственные войска оказались в окружении в восточной части города Иловайск. Целых 1000 солдат были убиты, когда они пытались отступить под русским огнем. Еще несколько сотен были ранены или взяты в плен.
это так, только малая часть его мерзких деяний.
Праздничный сервиз• 22 июня 2020
Ответ для75В
и не надо ля-ля.
Аристократка-тунеядка• 22 июня 2020
Ответ дляПраздничный сервиз
Эти офшоры были открыты для передачи в слепой Траст бизнеса.
Документы подаются задолго до открытия, совпало с трагическими событиями.
Или Порошенко лично там застукали?