Дружная семейка• 26 июня 2020

Поли з водяним підігрівом?

Чи можна зробити в квартирі поли з водяним підігрівом, опалення централізоване? Якщо не можна, де це написано, щоб прочитати документи?
ОйЙой• 26 июня 2020
Нельзя.
Есть нормы сколько батарей может быть и на какую площадь.... где почитать не подскажу, может какие-то сан. нормы, санпин и т.п.

Я тут Живу• 26 июня 2020
Если Вы планируете сделать в жилых комнатах, то нельзя.
Брыкалка• 26 июня 2020
від централізованого опалення теплу водяну підлогу робити не можна, лише електро.

Є певна кількість води, яка є в системі. і ця кількість не розрахована на вашу теплу підлогу. Верхні поверхи можуть залишитись з холодними радіаторами.
Карамелька• 26 июня 2020
Нельзя
Карамелька• 26 июня 2020
Вроде можно если индивидуалка. НО в многоэтажке такое будет пипец.. если прорвет..
Електротеплый пол в помощь..
Называйте меня Повелитель• 26 июня 2020
А почему Вы не хотите развести теплый водяной пол от электрокотла?
Леди_в_ночи• 26 июня 2020
Знаю нельзя. На меня бабульки жалобу накатали в жек.
Но у меня такого пола не было
вАлнуюся сильнА• 26 июня 2020
Нельзя от центрального
автор Дружная семейка • 26 июня 2020
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
Це додатково установлюється електро котел? І від нього гріються поли?

автор Дружная семейка • 26 июня 2020
Дякую вам за відповіді, ще в хотіла уточнити, а чи можна водяні коли, коли не центральне опалення, а автономне в будинку. Тобто в будинку є власна котельня, не плутати з індивідуальним (коли в квартирі свій котел)? Так можна. Розклядаємо новобудови, тому задаю такі питання. Більшість новобудов іде з центральним опаленням, це значить, що потрібно обов’язково бойлер, так як нічого розраховувати на «якісну гарячу воду».
Зараз я живу в квартирі з індивідуальним опаленням+ теплі водяні поли. Килимів немає. І якщо взимку не включати підігрів, ламінат нахолоняє. Особливо це помітно біля дверей балкону, аж холоднючий.
Можливо, зараз доцільний електропідігрів, нові технології? Просто в мене немає досвіду їх використання. Відпишіться, в кого електропідігрів, як вони виставляються - по таймеру чи датчиках? Дуже багато електроенергії тянуть?
автор Дружная семейка • 26 июня 2020
Ответ дляЛеди_в_ночи
Но у меня такого пола не было
І що приходили перевіряти? Настільки знаю, що й силоміць ніхто не може зайти у вашу квартиру перевірити. Навіть, якщо б вони у вас були.
Называйте меня Повелитель• 26 июня 2020
Ответ дляДружная семейка
Так, додатково встановлюється спеціальний котел, завдяки якому в системі підігріваеться вода (в полу водяні труби)
Называйте меня Повелитель• 26 июня 2020
Ответ дляДружная семейка
Дивіться, у нас новий будинок, центрального опалення, гарячої води та газу немає взагалі. Коли робили ремонт по всьому периметру зробили теплий водяна підлога вода в якому нагрівається завдяки електрокотлу. Взимку в квартирі дуже тепло, додаткових засобів обігріву ми не використовуємо. В най холодший місяць за всю електроенергію, яка включає всі електроприлади в т.ч. і підігрів гарячої води і полу становить десь 1200 грн. (у нас вся домашня техніка)
Леди_в_ночи• 26 июня 2020
Ответ дляДружная семейка
Так можна було б і не пускати, незнаю що було б далі, але чемний дядечко вибачався, впустила, склав акт, що підключень немає.
вАлнуюся сильнА• 26 июня 2020
Ответ дляДружная семейка
Да ,электро,датчики программируете как хотите.Учтите что новострой теплее старого дома
автор Дружная семейка • 26 июня 2020
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
Хочу уточнити електро котел - це бойлер? Яка різниця? Від електрокотла і воду грієте?
автор Дружная семейка • 26 июня 2020
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
А можете фірму електрокотла написати, чи ви вже давно встановлювали, і на ринку вже є нові? Якщо ви компетентні в цьому питанні, на що звертати ти увагу при виборі електрокотла?
автор Дружная семейка • 26 июня 2020
Ответ дляНазывайте меня Повелитель
У вас тариф по лічильнику звичайний чи день-ніч?
Называйте меня Повелитель• 26 июня 2020
Ответ дляДружная семейка
Поки що звичайний

Люблю Поумничать• 02 июля 2020
Ответ дляБрыкалка

И не тільки це. Для батарей та для теплої водяної підлоги потрібні різні температури. Так що не можна вмуровувати занадто гарячі батареї.
автор Дружная семейка • 13 июля 2020
Ще хочу уточнити, це новобудова, на кожному поверсі іде розводка гарячої води в кожну квартиру індивідуально, тобто, якщо зробити теплі поли - на кількість води в системі це не вплине.