Тектоническая расческа.• 27 июня 2020

Де шиють якісну постільну білизну з льону?

Порадьте будь ласка де шиють якісну постільну білизну з льону? За помірну ціну, щоб можна було вибрати колір який подобається. За індивідуальними розмірами, та з додатковими особливостями. Дякую.
Одни_мысли• 27 июня 2020
На льне спать неудобно, он жесткий

Папобус• 27 июня 2020
Я покупала украинскую. Это жесть. Погладить невозможно до ровности. Она жёсткая. Из плюсов, хорошо отшелушивает отмершие чешуйки кожи. Отдала маме. Не моё.
язззззь!!!• 27 июня 2020
Как вариант, купить ткань, пошить самим или швее.
Фима Собак• 27 июня 2020
Дешево ніяк не вийде. Льон дорогий.
Циркона• 27 июня 2020
Обов´язково льон?
Він трохи жорсткий.
Я замовляю з хлопка, все за індивідуальними розмірами і кольорами. Київ.
Мудробаба• 27 июня 2020
Шьют везде, куда вы отнесете ткань. Цена за работу плюс-минус одинаковая.
Котенок аки рысь• 27 июня 2020
Автор, попробуйте тут узнать - https://lintex.com.ua/
А может вам готовая подойдет ;)